bugün

Bakire insanların yaşadığı kocasının karşısına temiz çıkma gururudur. Olmaması gereken bir gururdur.

Asagidakinden sonra gelen edit: erkeğim canım benim.
işte budur. erkekler o kadar ağzına doladı ki sonunda kızlarımız da bunu dile getirmeye başladı. sonunda oldu be aferin size! hadi herkes konussun şimdi bacak arasından.
anal sex yapmanın gururu ile aynıdır. *
(bkz: bekareti sadece vajinayla kısıtlamak) *
Geçen gün bi kız arkadaşımla konuşuyorum. Anlattı bi ilişki yaşamış falan. Neyse iyice detaya girdi. O anlatırken utanmıyor ben dinlerken utanıyordum. Sonra şöyle bi düşündüm " ulan şu an yanımda,dibimde oturan kızı sikişmiş lan bildiğin sikmişler". Bu düşünceyle hayal dünyamda farklı görüntüler belirmeye başladı. Sonuç olarak o oturduğum yerden tiksintiyle karışık bir mide bulantısı ile kalktım ve o gün bugündür kızın suratına ne zaman baksam o hayal dünyamda gördüğüm görüntüler geliyor ve ben bundan hala çok rahatsızım.
Ne gururu be gurur duyulacak bir şey değil zaten olması gereken bir şey. Ben hiç yürümekden, uyumakdan gurur duyanı görmedim. Bakire olmak da böyle birşey nesinden gurur duyayım.
erkek yazarların anlayamayacağı gururdur. (bkz: sıfır kilometre kadın)
Zaten olması gereken bir şey için gurur duyulmaz.
Bakireliğin gittiğinden sonra görüşelim güzelim.
(bkz: kimsede demiyor ki aga bu nedir)
Namuslu olmanın haklı gururudur.
Ha şimdi bazı kot beyinliler e yavrum ne işin var burda diyebilir onlara siktir lan diyoruz.
Namus sınırları bilmektir tıpkı inzivaya çekilmeden toplum içinde allaha yakın olmak gibidir.
Erkeklerin içinde bakire namuslu hayali kalmak mesele yoksa kızların içinde ebem de namuslu olur.
Namuslu olmak illa o işin olmamasini gerektirmez. Namus her türlü haya edep ile olur yoksa anneleri aciklayamayiz.
Kimseyi ilgilendirmeyendir.
Sen kalk böyle bir başlik aç sonra eksilenince de erkeğim de yok ya.
helal olsun .....
Mutluluk iki bacak arasındadır.
T.b.f. .
paha biçilemez.

hay derdinizi sizin...
simdilerde bi onemi kalmayan durumdur sen neysen karsina cikacak hatunda oyledir abisinin dunyanin duzeniii bu.
ortadoğuluların kusmuk ve sıçmık karışımı bir kokuya sahip fikirlerindendir.

bekaret zarı ile gurur duyan bir kadın onu ömrü boyunca korumalıdır.
Verilneyen gururdur. O ne sacma sey amk.
çevresinde namuslu ve bakire kız kalmamış sözlük erkek ve kadınlarının çemkirdiği gururdur.
Yok analmış oralmış... Yok namus beyindeymiş... Tamam da ne kadar namus yoksunu da olsan beyninin silkilip silkilmediğini anlayamayacak kimse güzel kardeşim. Beyin namusu mr'ı henüz icat edilmedi!
Ha namus önemsiz diyorsanız o sizin namusluluğunuz.
Bırakın kızların hiç olmazsa bacak arası namuslu kalsın.
Sevgili genç kadın kardeşim! Tamam bir şekilde gitti bekaretin... Dünyanın sonu değil. Tüm bakirelere düşman olma sebebi de değil.
Sevgili genç abaza kardeşim! Bekareti önemsizleştirmenin sana sağlayacağı fayda en fazla fazladan bir iki sıcak delik! Bu arada kendi kız yakınlarının kucaktan kucağa cinsel özgürlük yaşadığını düşün diyemiyorum. Yazık çok yazık. Allah en kötü insanı bile namusla sınamasın.
Kimse de kimseyi kınamasın. Gurur duyan duyar da hakir görmek saçma.
24 yıldır yaşıyorum bakirim. erkek olarak ben koruyorsam kendimi evleneceğim kadına saklıyorsam bir zahmet sende sakla kendini dediğim durum.
18 yaşından sonra utanca dönüşür.
hadi git şimdi bunu annene anlat evlat.
gurulanıcak tarafı bakire olmak olmayan durumdur götü parcalanmış birinin bakire kalmasında gurur aranmaz.
Ilginç bir gururdur. Herkes hissetmeyebilir o ayrı. Ama aslında zaten etik olarak olması gereken budur.
(bkz: fazla gurur göte vurur)
Pekte güzel olan gururdur. Bu konuda mütevazi olunamazdır.