bugün

genellikle erkek cinsinin ön sevişme esnasından ilişkinin boyutunu genişletme maksadıyla yönelttiği bir merak ifadesi olarak, kesinlikle takdim edilmemesi gereken bir sorudur. efendim bu sorudan bit yeniği kapmayıp şüphelenmeyecek kız yoktur. zira cevap olumlu olsa, bakire olan kişinin "ne yani senin için farkeder mi?" şeklinde bir trip atması muhtemel olacakken, bakire olmayanın da hemen kendini geri çekmesi ve "ne diyorsun sen? niye böyle bir soru soruyorsun?, ben namusu bacak arasında görmüyorum" diyerek sinirlenmesi olasıdır. en iyisi işi oluruna bırakıp bu tür sorularla sorunlara yol açılmamasıdır.
bir erkeğin hayatı boyunca sormaması gereken tek sorudur."bakir misin?"sorusuna evet cevabını verebilecek olan alnı öpülesi(var mı öyle biri) erkek ise söz konusu,tabi ki sorulabilir fakat yine de ilişkiyi sadece zar olarak görmek ilişkiye yapılabilecek en büyük haksızlıktır.ne yani kıza aşıksın ama bakire değil diye ayrılacak mısın yuh derim adama!
- bakire misin?
- evet ama benim zarım yok!
- nasıl?
- elastik elastik...
sözlüğün artan libidosuna doğru orantılı olarak sözlükte artan cinsellikle ilintili başlıklardan biridir.
oldukça manalı bir soru olma kapasitesine karşın genelde tek bir mana içerir.
e- canım bakiremisin??
k- bilmem küçükken balta çarptı
e- eeee
k sapı saplandı canımı zor kurtadım
e- ohhh bende başka bişey oldu diye korkmuştum
k- yokkk canım sadece balta seninki o balta yanında elektrikli hızar gibi
e- eh öleyimdir biraz.
k- yuttu mal
-bakire misin?
-ne açıdan?
-ya anla işte...
-sen bakir misin?
-ne açıdan?
-ya bak nasıl oluyomuş!!!
-bakire misin?
-ya kaç kere diycem allasen ya
-bi kere daha bi kere daha! bakire misin?
-evet ben, bakire misin!
-ahuahuaha nüfus memurunun ismi neydi
-oof off
-lütfen lütfen...
-sürekli eksi oyveren ibne...
çoğu zaman "bu sorulmaz ama yani utanarak soruyorum öküzlük ettiğimi biliorum..." şeklinde giriş ayarı verilerek sorulan soru.
bir kıza bir erkek olarak sorduğumda *, samimiyetle doğru cevap almak istediğim soru.

bu soru normal bir sorudur, tıpkı en az cevabının "evet" veya "hayır" olmasının olduğu kadar.
ilişkinin bir zamanında mutlaka gündeme gelecek soru, çünkü eğer kız bakire ise ona göre hazırlık yapacaktır, eğer değilse yapmayacaktır. Eğer bakire ise bu hazırlıkta partnerinin onu duygusal anlamda tahrik etmesi çok önemlidir, çünkü kadınlar erkeklerin tersine fizikselden ziyade duygusal tahrik olur. Erkeğin de kadını bu yönden tahrik etmesi için, bu sorunun cevabını bilmesi ya da anlaması lazımdır. Ha her cinsel ilişkide tahrik etme gerekliliği vardır fakat ilk kez için bu çok daha önemlidir.
Olup olmadığı sormadan anlaşılabilir olan gereksiz soru.
bu soruyu soran kadar böyle bir soruya cevap veren hatun aynı seviyededir.soruyu soranın kafasına çotank diye sağlam bir cisim indirilmesi caizdir.bak bakalım bir daha kimseye soruyor mu..
deneme yanılma yoluyla sonuca ulaşmak mümkündür fakat tehlikelidir bu nedenle sormak daha bi hayırlıdır.
+ bakire misin ?
- evet aşkım
+ bir daha söyle
- evet aşkım
+ bir daha söyle
- bakireyim
+ hooop son ki üç bakire misin?
- evet
+ yalannnn kahpe!!
türk kültüründe erkeklerinde olmayanına aslan, koç, milli, bayanlardan olmayanlarına sürtük, orospu, kaltak, yollu gibi sıfatlarla saldırıda bulunulan, daha gelişmiş ülkelerde ise daha çok işin, insan olma yönüyle ilgilenilmesi sebebiyle gereksiz adledilen sorudur..
- bakire misin?
+ evet.
- aman boşver hadi başlayalım.
+ ama ben komple diktirdim.
- hasiktir...
bakire misin??
değilim ama iyi bişeyse olabilirim. * *
(bkz: malsın di mi)
(bkz: niye vercen mi)
bunu soran 100 kisiye sorduk *, bakir misin sorusuna cevap veremediler.
kızların erkekler tarafından cinsel obje olarak görüldügüne isaret olan, pek muhterem soru cümlesidir. bu soruya cevap hayırsa, ileriki günlerdeki bir diger sinir bozucu soru için;

(bkz: hamile misin)
yatağa girmiş kızın bakire olup olmadığını anlayamayan, daha tecrübe sahibi olamamış sikindirik erkek sözüdür.
bu soru sorulmaz diyen erkeklerin beyin hücreleri bir otuzbir seansında ölmüştür. şimdi şöyle bir sahne düşünün ki bu bir çok kişinin başına gelmiştir muhtemelen dakikalarca -belki saatlerce- öpüşüp yalaşmışsınızdır yavaş yavaş soyunurken hatun kişisi pantolonunu kilotunu vs. çıkarmak istemez erkek ısrar eder ama hatun kişi hayır olmaz der erkek sorar haliyle
-istemiyosan yapmayız istemiyo musun?
hatun kişi
- hayır istiyorum da işteee şeey!!
- ney? adet günün mü?
- ya yok!
- bakire misin?
.

(sonrası bizi ilgilendirmiyo)

görüldüğü üzre bu soru sorulabiliyomuş. **
- bakire misin? *
+ niye? *ikicek misin?