bugün

bakire kızla sen hiç seks yapmadın mı diye alay eden bakire olmayan kızdır. hem şerefsiz hem salaktır; çünkü hayattaki en önemli şey seks olsaydı berlusconi italya'yı dünya lideri yapmıştı ve bu işin namusu, bulaşıcı hastalıkları, hamilelik olayı, ekonomik olayı, meşruluk-gayrimeşruluk olayı da vardır. evlenmeden seks yapmayacak olanlara saygı gösterilmesi lazımdır.
orospudur. tabi evli değilse. *
(bkz: bakire olmayan kız)
ezikliğini ve pişmanlığını gizlemek istemesinden ötürü alay eden kızdır.
amerika'da ki liselerde olan durumdur.

(bkz: ben yarrak yedim yani senden üstünüm)
lisede bu kızın bir alt modeline şahit olmuştum. sınıfta güzel bir kız vardı bunun arkadaşı, hiç sevgilisi olmadı şu an düşünmüyor diye, dalga geçiyordu arkadaş grubuyla birlikte. şimdi 5 yıl geçti aradan galiba model atlamıştır ve artık bakire olmayanla dalga geçiyordur.

(bkz: insanların tekdüzeleşmesi)
tamamen pisliktir.
büyük konuşmuş bulunan kızdır. kollasın kendini...
cinsel organa değil otobana sahip kızdır.
(bkz: haspam)
deli manyak kızdır. net.
en fazla ev arkadaşı ile ilay eder o da bekaretini kaybetsin onunla aynı yolda yürüsün diye.
Kuyruğu bir avcının kapanına kaptırıp kaybeden tilkinin kuyruk sahibi diğer hemcinslerine kuyruğun ne luzumu var ne işe yarar da boşuna taşırsınız nidalarıyla kendine benzetme çabasıdır.
net orospudur.
misal üniversiteyi ilk sene kazanamadın sonra girdin yerleştin 19 yaşındasın hazırlık okudun + 4 sene ne okdun 24 yaşında iş aradın buldun biriyle tanıştın derken 2 sene daha koy 26....

evet gençler şimdi birşeyin farkına varalaım sen 100 sene önceye kadar gayet 16 yaşında evlenebiliyordun ve cinsel doyumunu yaşayabiliyordun; e şimdi buna bi +10 sene eklendi???
yaptığı hareket kıskançlıktır. insanlığa da sığmaz.
sakallıyla alay eden köse gibidir.
karakteri patlaktır. hayır onun dikimide yok. yazık.
Bakkaldaki ucu yenmiş ekmekleri anımsatır.
Amerikan filmlerine sahne olmuştur.
Modern dünyanın bir ürünüdür.