bugün

türk erkeğinin kanayan yarasıdır.
neymiş efendim namus iki bacak arasında değilmiş filan. patlak kızlarda önlenemez bir aşağılık kompleksi var. durduramıyoruz efendim. iyide arkadaş biz erkeler bakire olsun dediysek patlaklar orospudur demedikki. patlaklara saygımız var ama mümkünse evlenmek için bakire olsun.
ruhu or.spu olmadıktan sonra kızlık zarının yırtılmış olması ( patlak demek biraz saçma bence, araba lastiği mi lan bu ) sorun değildir şahsıma göre.
zira ne bakireler var ki birlikte olmamasına rağmen her boku yiyor. kız çok sevmiştir birini, güvenmiştir, birlikte olmuştur. saygı duyarım. ancak bir kez yaptıktan sonra zaten kaybettim amaaaaaaaaaan dememesi gerekir. onurlu bir şekilde yoluna devam etmelidir. hı çok sever birlikte olur. bu nasıl biz erkeklerin hakkıysa, kızların da hakkı diye düşünüyorum. sen her önüne geleni götürmeye çalış, ondan sonra karım bakire olsun de. bu bana biraz egoistçe geliyor. hatta bayağı egoistçe.

evet eksiler gelebilir şimdi.
(bkz: #20488832)
patlak diyerek evvela aşağıladığı, bekaretini kendi isteğiyle vermiş kadına, aynı cümlede saygı sözcüğünü kullanarak saygı gösterdiğini düşünebilen bir zekası gerinin beyanatıdır.

hani sırf saygı kelimesiyle saygı olmuyor ya, sırf bekareti bozan olmakla da erkek olunmuyor sevgili kardeşim.