bugün

bahçeli'nin bu gece katıldığı ntv canlı yayınında verdiği mesajdır.
gayet açık ve net.
https://twitter.com/adnan...status/852609931538833408

ipler koptu...
(bkz: 13 nisan 2017 bahçeli nin erdoğan ı tehdit etmesi/#36299029)

moruk aylar sonra ilk kez doğru konuşmuştur. bence bu işte kendisinin de başından beri gönlü olmadığı için 2 gün kala gereken mesajı verdi.
ülkücüler bi zahmet açıp okursa maddeleri, kişilerin demesiyle oy vermemiş olurlar. o şunu bunu dedi diye anayasaya oy mu verilir. aç oku maddeleri, ondan sonra hayırını ver. Böyle hayır verme.
(#35363774)
Ahahaha.
tiyatrodan mesajlardır.
Yarın da erdoğandan bir açıklama gelmezse, daha açık bir şekilde hayır oyuna dönecek heralde bahçeli. Hazır partisinin %70i hayır diyecek, isabet olur.
kontrollu mesaj dır .
Erdoğan'ın stepnesi de hava kaçırmaya başladı.

Gerçek ülkücülerin de bu adamı artık ciddiye aldığını sanmıyorum.
anketleri senden benden daha iyi takip eder bahçeli ve diğer siyasiler.
2 gün kala artık "evet" çıkmayacağını anlayan yaşlı kurt, seneye yapılacak kongre için, koltuğunu koruma derdine düşmüş sanki.
"devletin bekası için evet'e destek verecektik ama, işin içine eyalet sistemi karışınca, asıl beka sorununun bu olduğunu farkettik ve desteğimizi çektik" diyebilir. ama unutmasın ki, mhp seçmeni akpliler kadar cahil ve aptal değil. kandırılmış, yanılmış lidere biat etmezler. derler ki, "ilk evet dediğin gün de o madde oradaydı, 2 gün kala ne değişti?"

dansöz dönüyor!
bahçeliyi kemalla karıştırmayın evet dedimi bitmiştir .
iki gün önceye kadar koltuk değneyi ışte yok makam mevki için iktidarın yanın da duruyor diyen adamlar simdi kalmış ışte su kacirmaya başlamış yok ışte kasetlerimi geri almış beyiniyle aklının arasını açmış üç bes tane gerizekali kalkmış konuşuyor Devlet bey ne dese size ters çünkü size Karektersiz yalancı siyasetçiler lazim çünkü size Vatan haini siyasetçiler lazim çünkü siz Türk değilsiniz Çünkü bu vatan hicbir zaman sizin olmadı sizin vataniniz Ermenistan bir de lidere küfür edip dalga geçen ve ülkücü olduğunu idda eden serefsizler var oğlum siz hiç mi teşkilat bilinci almadınız teşkilatcilikta lidere küfür etmek var mi siz şimdi Türkçü müsünüz ? siz şimdi ülkücümusunuz ? Devlet bey Hicbirzaman eyalet sistemini getiren ülkeyi parcalayacak olan Başkanlık sistemine evet dememiştir demiycekte akp'nin tek adamligina da Evet dememiştir ifade edilen şey açıktır yeni anayasa teklifine ve partili cumhurbaskanliğı sistemine evet demiştir Eğer cumhurbaşkanı danışmanı böyle laflar ediyor da görevden alınmıyorsa da Herşey değişir hayırıda alırlar.
Üç beş çapulçu it lidere küfür edip konuşuyor siz gidin önce teskilatcilik öğrenin karakteri bozuk çakal sürüşü.
Bu kadar şeyi görmeyip de bahçeli hayır mesajı veriyor diye hayır diyecek ülkücü varsa o biraz amiptir ya.
(bkz: mhp yönetiminin evet deme hesabı/#36283693).

çok şaşırtmayan durumdur. işe yararsa mhp akp'nin amınakoydu diyebiliriz.
Evet beyler birkez daha reisin kandırıldığını gördük hemde bahçeli tarafından. sandıkta oyunuzu bunu düşünüp verin.
yav yemin ediyorum g.tünüzle haber izliyorsunuz, ee tabi zaman yaklaştı sizin g.tler tutuştu. ortaya mal mal fikirler atmayın bunu izleyenler salak mı aq. evet.

olmayan mesaj.
en başından beri bunun akp tabanına uygulanan bir algı operasyonu olduğunu ispat edebilir ve gerçekten de en başından beri hayır taraftarı olduğunu anlatabilirse bi sonraki genel seçimlerde mhp tek başına iktidar olacak oy toplar..
işte o zaman devlet diye film yap, reis hezimetini unuttursun insanlara..
bu gece akıyor maşallah...
(bkz: ilham aliyev in rte ye fetöcü demesi)
görsel
anketlerde hayır öndeyken yani referandum göte girmişken gelmiştir. olaya ak parti'nin hedefleri penceresinden bakmasıysa atlanmasın.
Ya nerenizle okuyorsunuz. Adam diyor ki biz evet diyoruz ama senin danışmanın çıkıp bize ters şeyler söylüyor(eyalet sisteminden bahsediyor).

E biz de böyle devam ederse ne yapacağız? Gereğini. Fakat burada lafı r.t.e.ye değil danışmana çakıyor. Böyle adamlarını ya başından def et ya da biz kararımızı değiştiririz.

Ama yurdum muhalifi yazık; umut, fakirin ekmeği hesabıyla heyecanlanıyor.

Akıl ver ya rab.
şaka sanmıştım ciddi ciddi demiş. evet.
Bahçeliyi ezelden beri takip ederim ve bu yaptıklarına en ufak bir anlam veremiyorum. Kendisi saygı duyduğum birisi, şahsi düşüncem makam mevki kovalayacak biri olmadığını söylüyor. Parası pulu zaten var babadan zengindir ve makam aracı dahil kendi şahsına aittir. Ben başından beri hayırı destekliyordum ama az da olsa sırf bahçeli istediği için evete kaymıyor değildim. Çünkü bir vatandaş olarak herkes gibi bende olayın dışındayım ve bunların iç yüzünü, içerde ne tür hesaplar döndüğünü bilmiyorum. Meseleye ne tayyip ne de bahçeli tarafından bakmamak lazım, oluşturulan algı hep bu yönde oldu.. Yok efendim pkk hayır diyor yok efendim hollanda, avrupa hayır diyor. Ulan pkk oy mu kullanıyorda hayır diyor. Eğer sen pkk'nın oy kullanmasına müsade ediyorsan vallahide billahi de pkk nın işine yarayacağını bilsemde gider hayıra basarım.
bi an tereddüte düşer gibi oldum neyse ki yalan olduğunu anlamak 1 saniye sürdü .

devlet bahçeli evet dedi mi bitmiş tir nokta yani .
Kasetle tehdit edilip, evet demesi için ikna edilmek zorunda kalınca insan, fikri neyse zikrini de bir şekilde dile getirmeden edemiyor ne yazık ki..
Ülkeye bak !
Bir adamın dediği olsun diye, sırf kendine yandaş bulabilmek için, o partinin başkanını tehditle yanına çekiyor.
Sigara içmeyen bir adama, zorla sigara içirmek gibi bir şey bu.
Adam öksürüyor, anlayın işte !
#hayır
Sanırım hayıra doğru emin adımlarla gidiyoruz... Ama siz yine de oyunuza sahip çıkın. Çünkü bunlardan her türlü şey beklenir.
ne dediler de vazgeçti acaba bu adamı oldum olası anlamadım vay amk..