bugün

Zaten büyük olan burnum kamyon lastiğine dönüyor bu lanet yüzünden. Olur olmadık yerde hapşırtması da cabası.
kortizondan uzak durun!
burun spreyi de fazla kullanmayın.
dozunda.
Her yıl aynı ilacı kullanamıyorsun vücut alışıyor, başkasına iyi gelen sana iyi gelmiyor. Ben geçen yıl önce kortizonlu iğne ardından antihistaminike başlamıştım. Bu sene ağustos ayından beri her ay iki kolumdan iğne ve günde 1 tane blaxten içiyorum bu bahar nispeten daha rahat geçiriyorum.
Flixonase burun spreyi kullanmaya yol açabilir.
Hapşırmaktan burnumuz düşecek şaka maka.
alerjik rinit derler.
ilacı bronchorest 10/5 mg'dır.
Gece yatamadan önce için. Hemen uyku yapıyor. Sabah sersem uyanıyorsunuz ama 1 kapsül ile boğaz kaşıntısı ve hapşırığı kesiyor.
Saman nezlesi ve/veya alerjik astımdan muzdarip olan, alerjik bünyeli kişilerin yaşadığı toz ve polenlerden kaynaklanan illet. Ölmeyip sürünmek kelimesinin eş anlamlısıdır. Bugün bir amcanın yolda öksürük krizine girip çantasından çıkardığı suyu zorlukla içtiğine şahit oldum. Babamda da var bundan.
Benim de aynı dertten muzdarip olduğum rahatsızlık. Bi de bu halde dün, ormanda pikniğe gittim. Her yerim kaşınıyor şu an. Hiçbir ilaç da fayda etmiyor. Çekecez bu derdi başka çaresi yok.
ömür törpüsü.
Bende galiba var olan bir alerjidir. Sürekli hapşırmaya sebep olur. Burun akar.
öksürük ve kaşıntı yapar.
(bkz: Levmont)
Gece uyutmayan lanet pislik şerefsiz alerji. Şimdilerde uzayda yaşam araştıracak teknolojideyiz, tıp ilerledi ama hâlâ şuna burun spreyi verip göndermek dışında hiçbir şey yapılmıyor.

Arka arkaya hapşırtır, hapışırılmadığında gözleri yaşartır, kızartır, burnu kaşındırır, burnu şarıl şarıl akıtır... Başka çarem kalmadı mecbur koparcam burnumu.
Allahım ölüyorum. Bahar bitse de gitsek.
Hapşırmaktan göz yanmasından götümün çıkmasına neden olan aptal şey. Kampüse doldurmuşlar ağacı otu yeşil kampüs diye geziyorlar, lan götüme giriyor o ağaçlar teker teker...
Bende bunun üst versiyonu mevcut. Soranlara dört mevsim alerjisi diyorum.
sadece polenden degil parfüm kokusundan da etkileniyorum fakat aeirus rahatlatıyor. Bunun dışında levmond da etkili bir ilaç.
yaşamadığım ve yaşamayı da istemediğim en yaygın alerji çeşitlerinden biri.

eşim son 6 senedir 1 kere hasta oldu, boğazları şişti ve sadece konuşup yemek yiyemedi, onun dışında kalktı okula geldi falan (üniversitedeydik o zaman) kışın cam açık yatar, bir gömlekle dışarı çıkar üşümez, burnu akmaz, boğazı şişmez, görüp görebileceğiniz en sağlam insanlardan biridir. (sülalelerinde var baya insan üstü bir bünyeleri var yani)

neyse bir tek bahar aylarında alerjisi oluyor aman allahım böyle bir alerji yok. 1.85 boyunda 100 kiloluk adam salya sümük oluyor. burnu gözleri her yeri akıyor. havlu peçetelerle uyuyup uyanıyor.

allah vermesin diyorum, bende güneş alerjisi var, haziran aylarında falan güneşin yakmaya başladığı zamanlar ellerimin üzeri kaşınıyor deli gibi, bir de kışa girerken gözlerim sulanıyor. onlar bile çok kötü. böyle küçük şeyler ama bunaltıyor insanı.
Her bahar işkence çektiren hede. Bahardan nefret ediyorum.
Bir süre yeşil alanlardan uzak durunuz, hapşırırken gözünüzün fırlama ihtimaline karşı lütfen gözlük kullanınız.
Damakta kaşıntı, gözlerde kızarma, vücutta kızarıklık ve kaşıntı gibi rahatsızlıklara sebebiyet verir.
güzelim baharı zehir eden alerji.

(bkz: insanın bug ları)
Kulaklar kaşınırrrr kaşınırrr genzimiz kaşınırrr kaşınır gözlerimiz kaşınır kaşınırrr hapşuruk krizleriii ve nur topu gibi bi alerjiniz oldu. Kötü bi şey çok kötü sabah sabah kulaklarım nası kaşınıyor hayır kulak çubuğunun tamamını soksan dinmez o kaşıntı çok kötü.
alerji çok önemli bir hastalık başka hastalıkları da tetikleyebilir, test yapılmadan ilaç kullanılmamalı.

acil şifalar.
Isınma dolayısıyla oluşan alerji. Evet.
allahın bir an önce bela vermesini dilediğim konu. abi bu ne ya yıllardır.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
günde 800 kere hapşurtur, bunu hakedecek ne yaptım, allaha şirk mi koştum, kurana ayak mı bastım, zeusa küfür mü ettim, yetim hakkı mı yedim, at mı çaldım, hindistan'da inek mi yedim, lucifera su mu fışkırttım diye sorgulatır.