bugün

http://www.facebook.com/p...28&type=1&theater
fırat düşmanıdır. yine de hoşgelmiştir.*
niki güzel kendi çirkin ayakları ise inanılmaz olan yazar.
nicki telefonumun güvenlik kilidini kapatınca, "baaddin n'abıyon baaddin?" şeklinde ekranımda çıkan yazar.

görsel: görsel
hoşgelmiş sefa getirmiş arkideş.
türkiye'de ayrımcılığa uğrayan! yazar(mış). dedelerinin yaptığı hataları ödemek zorunda olsaydın, milyonlarca yıl, tüm soydaşlarınla beraber, bedavaya bu ülke için çalışman gerekebilirdi. üstüne özür falan mı bekliyorsun yoksa?
(#16847749) gereksiz yere rosava nın avukatlığına soyunmuş yazar.
bilen bilir ki rosava 10 başlığın 9 unu ekonomiyle ilgili açar.
geri kalanlarada çok zor denk gelinir.
kendi nick altını başlatan 9. nesil. her konuda kendini bilgili sanmaktadır.
akdeniz üniverstesinde okuduğunu düşündüğüm yazardır.
sanırım adı -sıçıp sıvayan- olan ermeni yazar.
ya ermeni ya da kürt olan yazardır. pkk sempatizanı olduğu da görülebiliyor. işsizin biri işte.
sizden az biraz farklı düşünen her adam pkklı terörist zaten amk.

gidin küresel ıkınma'ya yavşamaya devam edin ve babanızı arayın. bana bulaşmayın. tersim pistir.
sözlükten kovulan trollün, bir başka nick ile geri dönüş yaptığını bize kanıtlayan yazardır.
nickiiyle beni güldürmüş yazardır 4. kere hoşgelmiş.
üstad necip fazıl'ın bir sözü var:
"biz çomarlarla uğraşırken nereden çıktı bu fino ?" aynen öyle diyorum bu kişiye, artık kimin sahte hesabı bilemiyorum. meşhur olmak için gelip camimizin duvarına işeme yolunu seçmiş.
hala hakkında "sahte hesap, fake hesap" tanımlaması yapılan yazar. olum benim lan. ne feyki? önceki nicklerimi de yazdım allahtan ha..
benim benim. panik yapmayın.
(bkz: baaddin)
ne oldugu yalnizca kendini ilgilendirecek yazar.
istedigini olmada ve dusunmede ozgurdur. asalim artik bunlari.
nicki sevimli yazar, 4.kez hosgeldin.
güzel yazardır. güzel yazar.
nesildaş olup nickine gülmekten kırıldığım yazar.
zır cahil.
şimdi malum kişi, cahil mi oldun? hayır. cehaletinle ilgili bir iki vesika sunmam icab eder. yol yordam öğren, bir daha sloganlarla konuşma ağzına biber sürerim.

edit: piiii dokuzuncu nesilmiş. yalnış seçtim üslubu kusura bakma. düzeltiyorum

baabbıyoşun şen? şen babıyoşun oyy ışıyıyım.
(#17092349) hayırlısı be gülüm.
burger king de çalıştığını anladığım yazar. burger king çalışanlarına yönelik yapılan tüm olumsuz eleştirileri de üzerine almış, zamanında çalışma yerinde çok azarlanmış anlaşılan.
bosnadaki katliamın soykırım kabul edildiğinden bihaber yazar.
haydi bakalım sizde hoşgeldiniz.