bugün

alan ibnedir zaten. kimi yiyonuz oğlum siz. ayrıca vurduruyordur.
mantıklı olandır.
lan onu almaya kalksak kaç yıl sürer!?
görsel

Buyur apla ?
farklı olana yönelme dürtüsüne hastayım. bu dürtü sayesinde ağda denen can yakıcı saçma olaydan muhafız. kıllı gezme hürriyetimiz var lan. burnunun ucundan falan çıkmazsa kimse garipsemez hatta bu beklenir. bunun kıymetini bilin. düşünemeyenler bacağında tek mi çift mi oynasın kendi kendilerine anlarlar.
kadın mı alsın biraz mantık lütfen .
ya bi siktir git amk salağı.
Acaba babasının bacak kılı yok mu akıllarda soru işareti bıraktıran egodur.
Bacak kılını almayan türk kadını egosuyla ölümüne yarışır.
Haklı bir egodur.

Sanki babalarınız, dedeleriniz ultra metroseksüel adamlardı da, dışardaki adamları beğenemez oldunuz.
olum yapmayın bakın şöyle şeyler, biz hadi neyse de buradakileri okuyup hayatına yön veren liseliler var. yapmayın etmeyin yazıktır.
Görünce gerçekten kahkaha attığım erkek tipidir V yakadan sarkan kıllar beni en çeken şeyde soğuktan koruması ANLAYAMAZSINIZ!
Cağnım egodur. Ne la o öyle Tüysüz şeftali gibi.
konu egosu değildir. soğuk ağdası bitmiştir.
kıllı daha karizmatik olduğundandır. böle v yaka tişörtün yakasından fışkıran kıllarla oynuycan ne tatlı oyyyy qalp.

birinde tişörtün üstünde kıl gördüm arkadaşta alıyımmdiye elimi uzattım çektim gelmedi. o ara onlar orjinal laan diye bağırdı. işte adamın hası.
ayak parmakları dahi kıllı erkeğin egosudur.

ya bsgçk lütfen ya.
Güzel egodur. Bacağında tek mi çift mi oynayabilirsiniz.
TÜRK LEZBiYEN BEYANIDIR.
hüsamettin kıllı bacak olduğunun farkında değildir.. ıyyyy.
Bacaklarınızı alın lan. Çok ciddiyim. Zaten iğrenç varlıklarsınız. Gözümde daha da iğrençleşiyorsunuz. Böyle kıldan bacak gözükmüyor bazen. Alın gitsin işte. Hem daha iyi duruyor.
Erkekler genital bölgelerinin tüylerini alırlar. Diğer bölgelerdeki Tüyler alınmaz çünkü erkeklik hormonu Yüzünden çıkar. Ama sen illa bacağını da soksun diyorsan söyle partnerine bacak kıllarını da alsın.
görsel

Şu görüntü bacak kıllarını alan erkek görüntüsünden daha kötü değil. Paçalı güvercin gibi değilse problem yok bence.

T: alakası olmayan egodur.
bacak kılı ,kol kılı dokunulmaz.
Orta bacağımın kıllarından başka kıl almam.
aynı zamanda koca göbeğine "türk kası" diyen erkektir.

bir kere bacak kıllarını almaması demek, spor yapmıyor demektir.

o tipi gördünüz mü koşarak uzaklaşın. hem götlü göbekli hem de egoludur.

allah düşman başına vermesin böylesini.
Normal erkektir. Bide etek giysin tam olsun isterseniz.