bugün

entry'ler (658)

sevgilisi olmayan yazar

Bizzat benim.

Olmayandan ziyade, olamayan yazarım ben. Kolay kolay güvenip sevemeyen, güvenince de her seferinde hüsrana uğrayan zavallı kedicik.

kedilerin gariplikleri

Teknolojiye olan meraklarıdır, görsel .

üstteki yazarın cümlesini tamamla

Arkadaş olmak da yeter.

nickinin son harfiyle nick üretme

iguanayeşili.

suriyeli çocuklara nasıl yardım edebiliriz

Oturduğunuz mekanda yanınıza geldiklerinde itip, uzaklaştırıp da 'bunlar da iyice çoğaldı' demezseniz belki bi nebze yardımcı olabilirsiniz.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Senin sevgiliye değil sevgiye ihtiyacın var, ile başlayan ve birtakım küfürle sona eren bir mesaj. Dün geceden kalma. Zaten günayınca kimin aklına geliriz ki.

bacak kılını almayan türk erkeği egosu

Haklı bir egodur.

Sanki babalarınız, dedeleriniz ultra metroseksüel adamlardı da, dışardaki adamları beğenemez oldunuz.

sarı dişli insanların diş fırçaladığına inanmamak

Kemik rengi diye bir olgudan haberdar olamamanın verdiği bi bilgisizlikten kaynaklanır.

Her insanın kemik rengi farklı olduğundan her ne kadar dişlerini fırçalasa da beyazdan 2-3 ton koyu bir renk olabilir.

whatsapp resmini değiştir diye mesaj atan baba

'insanların babası varmış' dedirten olaydır.

zeytinli rock fest 2015

çok istediğim halde gideceğimin daha anca kesinleştiği festivaldir. ilk kez gideceğim için, daha önce giden sevgili yazarlarımızdan şöyle detaylı bir bilgi almak da isterim.

çadır orada kiralanır mı? kiralanırsa da kurmayı bilmediğimizden yine sorun olacak tabi.

neredeyse yakınındaki tüm oteller butik oteldir, resorttur. bayağı maliyetli olduğundan, yakın civarda pansiyon tarzı, uygun yollu kalacak yer bulabilir miyiz?

her neyse efendim, uzun lafın kısası, daha önce bu işi tecrübe etmiş birileri varsa bekliyorum.

kızınız olsa kimlere vermezdiniz

kızım kime verilmeyeceğini iyi bileceğinden, kendisi doğru adamı seçer-di.

yazarlar morali bozulunca ne yapar

Bi sigara daha yakar.

uludağ sözlük geleneksel 51 inci bölge gezisi

ilginç olabilecek bir aktivite. içeriği nedir bilmiyorum.

sütyen kopçası açamayan erkek

Kadınlar bile zorlanıyor erkekler napsın dedirtir.

erkek arkadaşı olmayan yazarlar

Olmayan, belki de ol-a-mayan yazarlardır. Zira ben güvenemiyorum artık. Bok da çıkabilir.

kısa boylu kızlar

Aralarında bulunmadığım ancak bulunmayı da istediğim kızlardır. En azından 1.65 filan olsaydım.

kedilere pisi pisi demenin alternatifleri

Nolur siz çağırmayın, denilesidir.

yazarların bu akşamki planları

Sümüklü peçeteler, ıhlamur Ve yorganımla güzek bir gece planlıyorum.

Hastalıktan ölmek üüzere olan biri için fazla iyimser bir tablo.*

bir pati de siz verin

Migros'tan sonra Carrefour'un da başlattığı mama kampanyasının anlamlı sloganıdır.

100 gram kedi maması (içeriğindekiler köpekler için de uygun.) ve sadece 75 kuruş. Üstelik 1 alana 1 bedava.

Günde gereksiz o kadar çok 75 kuruşlar harcarken, bu soğuk günlerde sokaktaki canları da unutmamak gerek.

Lütfen! Bir pati de siz verin.

hamileyken eşine aldatma izni vermeyen kadın

Haklı kadındır. Hamileyken sevişilmez diye bir kuralın olmadığını, hamilelik süresince seks hayatının devam etmesinin ne bebeğe ne kendisine zararı olmadığını biliyordur.