bugün

entry'ler (59)

zayıf kızlar ölsün istiyorum

Sadece kiloluların değil kendi kilosuyla yetinmeyip daha da zayıflamaya çalışan fakat oldukça zayıf olan kızın isyanıdır. O kızın ağzına ağzına vurun. Ona göbek deniyorsa eğer bizimki çuval aq.

aşk hakkında gelmiş geçmiş en iyi tespitler

Aşk şuan herkesin dilinde dolaşan birden fazla hatta her hoşlandığı kişiye aşık olunduğunu belirten basit duygu. Fakat normalde bence sadece 1 kez aşık olunur. Ve o ya senin hayatının devamıdır. Ya da hayatının en büyük kaybı. Aşk kolay bir duygu değildir.

sözlük yazarlarının en çok istediği şey

Çok merak ediyorum ve doğru kişimi istiyorum. Var mı lan? Varsa ben cidden çok istiyorum. Aşık olayım.

benim hala umudum var dedirten olaylar

Hala mal mal göz göze gelmemiz. Ulan içimde hala bi umut var sanki olucak bu iş.

benim hala umudum var dedirten olaylar

Hala mal mal göz göze gelmemiz. Ulan içimde hala bi umut var sanki olucak bu iş.

çift kişilikli olmak

Ya aslında çok hoş birşey. Ben öyleyim. Hatta 2 değil 3 falan var. Bi taraf tam bir şeytan cksmfk diğeri süper melek öbürü ise tam bir amip falan. insanların dengesini bozuyorsunuz süper.

bacak kılını almayan türk erkeği egosu

Bacaklarınızı alın lan. Çok ciddiyim. Zaten iğrenç varlıklarsınız. Gözümde daha da iğrençleşiyorsunuz. Böyle kıldan bacak gözükmüyor bazen. Alın gitsin işte. Hem daha iyi duruyor.

bakire olmayan kadınla evlenmek

Sen kimsin de daha kendin bakir olmadan bakire olmayanlara laf atıyorsun? Git herkesle yat, kızları boz, sonra gel ben bakire ile evlenicem. Bok ye sen. Nasıl bir zihniyet anlamıyorum! Erkekler geneli olarak beynini tam kullanamayan yaratıklar. Beyninizi bir kere çalıştırın ve empati yapın. Karşımdaki bakir değil ve bakire istiyor. Ben olsam ağzına sıçarım. Lütfen sizi gidi gerizekalı yaratıklar yapmayın bunu. Bu kadar düşmeyin.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Seni sevdim. Şuan tek bir his yok içimde. Mutlu değilim, mutsuz değilim, çok garip.

Duygusız musun? Diyorlar bana. Öysaki ben dugusuz değişim. Duygusuz olmayı ben seçtim. Seni hayatımdan ve beynimden şutladıktan sonra yavaş yavaş kendime geldim. Kafamdaki tilkilerimin kuyrukları birbirine dolanmamaya başladı.

Sen beni hiç sevmeyecektin ki? Benim seni sevişim tek günlük ömrü olan bir kelebeğin yarını sevmesi gibiydi. imkansızdı anlıyor musun? Biz seninle biz olmazdık ki. Hayatımda bir boşlultan öteydi . Şimdi ise iyiki gittin diyorum. iyi ki gittin. Ben sana fazlaydım çünkü. Benim aşkım, sevgim ve senin gibi çıkarcı bir pislik olmamam sana ağır geliyordu. Sen arkadaş seçimlerinde bile sana benzeyen insanları tercih ederdim zaten. Sana ben neyim ki? Şimdi yanımda olsan sana diyecek hiçbirşeyim yok. Bilirsin pek iyi açıklama yapıp içimi dökemem.

Pardon bilemezsin. Çünkü beni tanımaya bile tenezzül göstermedin. Her kötü anında gelip ağladığın ben. Senin hiçbirşeyimdim. En kötü anında ben vardım. O yoktu. Sen ağlarken ben vardım. O yoktu. Ama sen onu seçtin. Sana ger türlü yardıma koşan ben sadece kullanılıyorum. Ama dediğim gibi bu ayın sonunda tekrar karşılaşıcaz. Ve umarım o yüzüne bir yumruk patlatıcak cesaretim olur. Çünkü bunu hak ediyorsun tam bir piçsin. 'Çıkarcı bencil bir piç.

gecenin sözü

Çoban yıldızları ölmeye mahkumdur..

fakirlik belirten cümleler

- kanka ikili menüye mi girsek?

-toplam 43 tl.
-biz şunu bırakalım vaz geçtikte. Şunuda lütfen gereksiz. Heh.

ayak bileği kalın bayanlar

Tanıyorum.. Dar pantolon giydiği an hele onun bileklerini katlarsa retinanız yanabilir arkadaşlar. Örnek benim üst bacaklarım kalın ama bileklerim incecik. Onun değil! Ve cidden yazık ya. Böyle dikdörtgen bacak..

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

Barış. En sevdiğim isimdir. Diğeri de Cansın veya Ulaş.

sivrisineklerin ısırmadığı insanlar

Yaşlılar. Kanları artık bi boka yaramıyor tabi. Gelin beni yiyin.

1 60 boyundaki kıza aşık olmak

1.60 diye sevemez misin? Sırf boyu için sevilemez mi? 1.63'üm. Çok isyan ediyorum. Sevilir.

cadde üstü evde oturmak

Mahallenin en büyük 2 caddesinin arasında oturuyorum. Birisi 2 mahallenin sınırı olan diğer normal dükkanların bulunduğu. Parkta var içlerinde. Kafamı sikiyolar. Çocuk sesinden bıktım.

bir kitaba 25 tl veren insan

Kitapların normal satıl fiyatı 18-20-25'tir zaten. Bir kitaba 25 tl veren insanda gayet normaldir.

sen beni tanımazsın severim de söylemem

En sevdiğim, anlamlı şarkılardan birisi 'Ah Bu Ben'

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

Kendim olabildiğim günleri özledim ben. insanları bilmezdim. Toplum baskısını bilmiyordum, küçüktüm. insanların ön yargılarını, dalga geçmenin ne olduğunu, ailemin beni kısıtlamasının ne olduğunu bilmiyordum. Ben onlara göre değişmek zorunda kaldım. Maskeleri öğrendim. Küçükken içimden ne geliyorsa ona göre tepkiler verirdim. Şimdi ise içim yanarken gülümsemek zorundayım. Sevmediğim insanları sevmek zorundayım. Çok sevdiğim insanlardan sırf istemiyorlar diye elimden almaya çalışıyorlar. Ben büyümek istiyorum derken bunu istememiştim. Bırakın yine ben olayım. Hayvan gibi kahkaha atayım sevdiklerimin yanındayken. Kimseyi önemsemeden. Küçükken en yakın arkadaşım erkekti. Şimdi öyle birşey olması mümkün değil. 'At kesin seviyor yaa.' Bu ve benzeri yorumlar. Gerizekalı insanlardan bıktım. Bir insan özgürlüğü olmadan bir hiçtir. Sen sadece denilene göre yaşarsın. Sevin, ye, iç, şimdi ağla. Ben bunu kaldıramıyorum artık. Ben özgür olmak istiyorum. Hayatın tadına varmak istiyorum.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Kiloluysan eğer kilolarını çok takma. Tabi takma dediğim de gidip göbeği açık giyme yani. Bacakların çok kalın değilse eğer dar giyebilirsin bence. Kalçan büyükse uzun tişörtler giy ki kapatasın. Kısaca vücuduna göre giyin fakat özgüveninde olsun.