bugün

kimileri için haftanın 7 günü birer cümleyle anlatmaktır...

*pazartesi: sen şimdi uyandın ya işe gitmek için.

*salı: ben işsizdim.

*çarşamba: belki de bilmiyordun.

*perşembe: bilsen de bi şey değişmezdi hayatımda.

*cuma: çünkü çoktan gitmiştin.

*cumartesi: birkaç dakika, saat ya da bir gün değil

*pazar: ben seni haftanın her günü sevmiştim....
dalavereci.
Kararlarımın değişmez etkeni.
Ruhuna el fatiha.
Yalandan yere cümle kurayım dedim ama 2 dakkadir aklıma bir şey gelmedi. Demek ben aşık değilim.
Değilim tabi lan. Yalnızım Kız yok ki.
Aşık olmak için camı kırınız gibi birisi kendisi.
sen bana yalanda söylesen ben sana her zaman inanırım ey aşk.
ismi gamze başka bir şeyini bilmiyorum iki aydır görmüyorum kendisini, belki de ömrüm bitene kadar hep aklımda kalacak güzel gözleri ve yüzü ama şansım yok onu görebilmeye çok masum ve güzel bir kız kendisi ama para göz, sevgilisi vardı 7 ay boyunca hep izledim artık görmüyorum ikisini de, ona şiirler yazdım kendisi bir zampara ile takılmayı tercih etti, ve bırakmadı kendisini onlarca aldatan züppe'yi hayatım da tanıdığım en güzel esmer melekti.
lâkin kendisini süründüren insanı tercih etti, ben ise eğilmeyen oldum eğer o kişi olmasaydı hayatın da ölüme giderdim onun için ama birileri için ölümü göze alan insanlar dahi bu hayatta kaybediyor.
nefes almakta bile zorluk çekiyorum,
hayallerim bile yalnız bıraktı,
başkası tabiki olur dersiniz ama bilmezsiniz ki insan gönlü bir kez pas tutar ve imil imil sızlar.
Zeytin gözlü, lüle saçlı, dünyalar tatlısı sevdicek.
benim dışımda herkese çok duygusal biri aslında, kendisini sevdiğim için bana düşmanlık besleyen belki de tek canlı....
Sevgilim.
Çekilmez, hiç bir şeyi sevmez, beğenmez, ben hariç kimseye gülmez ama canımı istese vericeğim insan.
Gerçekten bu dünyada gördüğüm en güzel kızsın.
Seni unutarak baktığımda bile, dünyanın her yerlerinden geçiyorsun.
inatçıdır.
ben ona aşığım.
gizemli kederli can.
benim yanımda olsun arasıra başımı omzuna koyup dertleseceğim yani ruhumu beslesin yeter.
bir cümleyle anlatılamayacak kadar özel.
görsel .
anlatsam sikinde mickey?
çok güzel..çok ilgi çekici..
hem aşk diyipte samimiyetsizliğin dibine kazık çakmiyim..
potansiyel büyük diyeyim..
ne kadar isyan etsem, kızsam da, gökyüzünden bile kıskanıp uzaktan bakmaya kıyamadığımdır.
"mutluluğa ve güzelliğe dair her sey" cümlesidir.
yanında huzur bulduğumdur.
Sadece bu dünyada değil ahirette de benim olsun istediğim. Hani bir insanın içine Kocaman bir dünya sığmış gibi. Dostum, kafadengim, sevdiceğim, sırdaşım, oyun arkadaşım, eşim. Velhasıl sözlük yüzümü güldürenim.