bugün

Sevgisiz büyümüştür. Kıskanılmak ister. Ve yeterincr zeki değildir.
aksiyon arayan kızdır. aksiyonu yaşayacak olan kendi değildir ama.
Dusuk zeka seviyesine sahip kizlarin kuracagi cumlelerden biridir.
sikeyim öyle kızı ya kavga izlemek istiyorsa açsın youtube da wwe aratsın. kendi sevgilisini horoz mu sanıyor.

bir ara konserdeyken kızın biri sevgilisi yanımdayken bana bakıp durdu. sonradan sevgilisi de benim onu taciz ettiğimi sanıp o da bana bakmaya başladı. kız onun farkettiğini anlayınca bana kesik kesik bakıp rahatsız oluyormuş gibi tavırlar sergilemeye başladı. sırf kafa dinlemeye gittiğim konserde durduk yere kavga çıkıyordu. özellikle o olaydan beridir sevgilisine kavga ettiren kızlardan nefret ediyorum.
sen de durmadan ona bakıyorsun demek ki denilip terk edilesi kızdır.
Türkiye'de yaşıyoruz, bir kadın bir erkeğe bakmadan ya da bakışlarına karşılık vermeden hiçbir erkek hiçbir kadını bakışlarıyla taciz etmez mi? Otobüs gibi toplu taşıma araçlarında, koltukların karşılıklı durduğu ortamlarda birinin size baktığını anlamak zor değil öküz gibi bakıyor işte. Bu sapıklıktan rahatsız olan hatun kişi gayet de söyleyebilir erkek arkadaşına, babasına, ağabeyine. Ne yapsın dönüp adama hareket mı çeksin aq?
O kızın orda gözünün üstüne iki tane yapıştıracaksın. Sen bakmasan etrafla ilgilenmesen nerden bileceksin sana baktığını? Kafalar pis kafalar.
Kiz, Erkek arkadasinin kavga etmesini istiyordur.
Sevgilisinin kavga etmesinden ziyade rahatsız olduğu ortamdan bir an önce kurtulmak istiyordur. Belki yer değiştirmeyi belki de yanındaki angutun "bu benim" iması verecek bir davranış yapmasını bekliyordur.

Tabi anlayana.
kızcağzımız radar mübarek ,bakar gör.
Uzak durulması gereken tiptir.bir erkek -ben- zaten sevgilisine rahatsız edecek derecede bakan bir erkegi ondan önce fark eder zaten.kiz olgunluktan uzaktır.
Sevgilisi kavga çıkaracak mı diye merak ediyordur bir de şöyle bir durum var sevgilisi demek ki sen de ona bakıyorsun diye tepki verebilir bir bakımdan salak kız.
Ortamı hareketlendirmek isteyen ablamızdır. Dostlar kavgada görsün.
Allah Muhabbetinizi arttırsın en yerinde cevap olacaktır.
Aşağılık kompleksine sahip her erkeğin ona baktığını düşünen basit ve bir o kadar da tekme basılası kız beyanıdır.
benim gözümde acizdir.
"Bana baksa durum daha beter olurdu hayatım o yüzden mutlu olalım" diye yanıtlanmalıdır.

(bkz: erkeğin pollyannası)
Sevgilisini aslında belaya atan kızdır.
tek çarenin küreği ağzına geçirmek zorunda kaldığın bir durumdur. çokta şaapmamak lazım.
evlilik yürümez.
Ne beklediğini anlamayacağım kızdır. Gidip dövsün de başına bela mı alsın ya da ağzı burnu yamulmuş geri mi dönsün. Yanında sevgilisi olan kıza bakan bir şerefsizle ne muhattap edecen çocuğu.
'Bak herkes bana bakıyor ne sanslisin yhaa sen. Yani neye bakiyolar anlamiyom cokta bakimsizim yanii'
Galiba böyle olamadığım için yalnızım ben.
sevgilisinin ona saldırmasına istiyordur çünkü sevdiği insan tarafından korunmak kızların çok hoşuna gider.
Tanrılar kan istiyor.
- Aşkım şu erkek durmadan bana bakıyor.
+ E bana mı baksın aşkım yani gay mi olalım, onu mu demeye getiriyorsun şükür halimize yani taş gibi erkeğiz alla allaa.
- ??