bugün

kan aksın isteyen dişidir. şüphesiz biraz orospuluk taşır.
(bkz: iki ucu boklu değnek)

(bkz: allah başa vermesin)

(bkz: amin)
bu iddia, mekanda erkek ve kadınların nasıl dağıldıkları ve hangi açıyla birbirlerini gördükleriyele yakından ilgilidr.

bakan erkek şikayet eden kızın arkasındaki bir kıza bakabilir veya cinsel ercihi farklıysa başka bir erkeğe, veya arkadan geniş ekran tv varsa tv deki maça..

örnekler çoğaltışlabilir ancak kızın kendisine bakılmasından hoşlandığı mı yoksa gerçekten rahatsız mı olduğu aydınlatılması zor sorunsallardandır.
Bakan erkeğe dibi düşmüş, tanismak için one piyon süren "insan"dir.

Korkmayin, erkekler "insan" yemez.

(Öşşeksever'lerden ise çekinebilirsiniz)
aşkım peki sen neden memeni açtın diye sorulması gereken kızdır.
sen de bakmazsan görmezdin onun baktığını denilmesi gereken kızdır.
akşama çağırayım da üçlü yapalım cevabı verilmesi gereken kızdır.
peki sözü geçen kız, erkeğin ona baktığını nerden anlamıştır?
hangisi aşkım diye soru yöneltilen kızdır. bir bitmediniz.
"Ehehehe şu kekolar benim için dövüşse" diye içten içe arzulayan aslında yanındaki erkeğe de değer vermeyen , sevgi duymayan tek beklentisi homo saphiens karşi cinslerinin kendisi için bir çiftleşme rekabeti ritüeli olan kızdır.
Sevgiliyi birakip şu erkekle takilin, daha az pişman olursunuz.
aksiyon arayan kızdır muhtemelen manitasının dayak yeyişini izleyecektir.
bakan erkeğin şaşı bakma olasılığını düşünmeyen kızdır.
Bu kızdır. Erkeklerin kendileri için dayak yemesi ile egosunu tatmin eder. Beyni olan erkek bu yollular için uğraşmaz

görsel
kan çıkarmaya çalışan kızdır, sevgilisi lpg ile çalışıyorsa amacına ulaşabilecek kızdır.

(bkz: gaza gelmek)
aklınca sizi testeden kızdır. "valla şurdaki kızlar da yarım saattir beni kesiyo" denilerek onu kendi tuzağına düşürmelisiniz.
erkeğini test eden kızdır, gayesi sizin taşaklı olup olmadığınızı ölçmektir terk edin
güzele bakmak sevaptır aşkım denilesi kızdır.
O zaman aşkısı da Ne bakiyon lan demesi elzemdir.
Kendini açık eden kızdır. Sende bakmasan nasıl göreceksin onun sana baktığını değil mi...
Eğer bir erkek kız arkadaşınıza bakıyorsa bundan gurur duymalısınız çünkü bu hareket kız arkadaşınızın güzel ve düzgün fizikli olduğunu gösterir.
Bir kere basima gelmiştir. Siktir edilesi ilgi or*spusu kizlardir genelde kendileri.
devecialpay entryi okudum ve epey sinirlendim.
böylelerini sike sike bayıltacaksın işte. orospu olan kızdır.
Kendisinin de erkeğe bakması nedeni ile erkeğin bakışlarını görebilen kızdır.
ikisini üst üste koyup ortamdan uzaklaşmak gerekir.
Ben yollu değilim deyip o yolda en önde bayraklı yolcu olan kızdır. Dövmek kavga sorun değilde böyle kaşar bi cümle sarfeden kızı evine bırak bidaha da arama.