bugün

bir kıza deliler gibi tutulmuş , onun mutluluğu ile mutlu oluyorsun. hayatının merkezi haline getiriyorsun sevdiceğini. bazen dersi bile dinlemeden ona mesajlar atıyor, gece uykularından feragat edip onunla konuşuyorsun. kimi zaman aileni karşına alıyorsun onun için , kimi zaman arkadaşlarını.....

fakat en sonunda görülmemesi gereken şeyleri görüyorsun. kimse söylemiyor, sen kendin fark ediyorsun.... ona sürpriz yapmak için haberi olmadan kilometrelerce yol katederek evine gidiyorsun fakat , onu balkonda başka bir erkekle öpüşürken görüyorsun. acaba yanlış mı görüyorum, diye düşünüyorsun ve ardından bir daha bir daha bakıyorsun.

gidip hesap sormak mı gerekir yoksa sessizce uzaklaşmak mı gerekir diye düşünüyorsun sonra. karar veremiyorsun çünkü kendinde değilsin.hatayı kendinde aramaya başlıyorsun fakat onuda bulamıyorsun.

işte o an sikerim ulan aşkını bir daha hiç kimseye güvenmek yok diyorsun ve aştan deliler gibi soğuyorsun. adete bir paronayak haline geliyorsun. artık senin için hiç bir şey ifade etmiyor o kelime senin için, kocaman bir boşluk gibi geliyor sana....
an itibariyle yapmaya karar verdigim eylem.niye insanlar bu kadar kotu ki.
"öldüm ben" desene sen şuna.
asktan daha onemli seylerin oldugunu ogrenen kisidir. afferimdir ona.
onun yerine sigortalı iş aramaya başlanabilir mesela.
akabinde aşkı bulmaktır.
aşk beni arasın hep ben mi arayacağım
içinde bulunduğum durum. 24 yaşıma kadar gelmeyen aşk bundan sonra da uzak dursun.
aramasından ziyade beni bulmasını ummaktan bile vazgeçtim. varsın uzak dursun.
Ask nasip isidir, hesap isi degil. Nerde ne zaman karsina cikacak hic belli olmaz.
O'nu arayanlar bulamamıştır,
bulanlar da, arayanlar arasından çıkmıştır.
Kızlar, sadece aşkı bulduklarında aramaktan vazgeçerler.
Erkekler için durum böyle değil, maymun iştahlı oldukları için, bulsalar da bulmasalar da aramaya devam ederler.
icinde bulundugum durumdur.
Hayatiniza birini alirsiniz. Cok seversiniz. Ona kimseye vermediginiz degeri verir, kimseye duymadiginiz guveni duyarsiniz. Herseyinizi feda edersiniz. Onun icin butun dunyayi karsiniza bile alacak olursunuz. Siz bu kadar onem verirken o size verdiginiz degerin zerresini cok gorur. Size hayatinizin en buyuk kazigini atar ve ceker gider. Siz acisiyla kalirsiniz. Sonrasinda hayatinda pek tadi kalmaz zaten. En guvendiginiz insan bunu yapinca diger insanlara olan guveniniz de kaybolur. Sırf o kisi yuzunden hayatiniza girecek olan kisiler bastan kaybetmistir. Zaten sizde coktan vazgecmissinizdir asktan sevgiden.
Çok önce yaptığım bi davranıştır. Olmazsa olmaz değildir zaten olmasada olur en iyisi aramaktanda beklemektende vazgeçmektir.
aşk aranmazdır. O gelir sizi bulur.
Yani Boşa yırtınmayin sığırcanlar, akışına bırakın.