bugün

Paradokstur ama mazosist bir zevk verir! Kavustugun zaman duygular yogunlugunu kaybeder, hele bir de karsi taraf sana daha fazla deger veriyorsa ego tavan yapar, ask gorevini yapmistir, selamini verip sahneden cekilir...
ilham veren, kendini büyüten ve etrafındaki hayatı çoğaltan bişey.

görsel
insanların, sevgi olanağının tutkunluk eyleyişlerinden biri şeklinde ortaya çıkışı fenomenini kavramsal düzlemde inceleyip oluşturdukları şeydir aşk.
şahsi görüşüm olarak pek önem arz etmeyen bir duygudur.
Aşk, bir kişi kendini yalnız hissettiğinde başlar ve yalnız kalmak istediğinde sona erer. Tolstoy
insanin kendini kandırabilmesidir. Kendine yenik düşebilme gücünü bile bile ve gizliden gizliye kendinde bulabilmesidir.
zaten bu kadar komplike bir şeyi ancak insan gibi komplike bir varlık üretebilirdi. insanların en büyük zaafının da bu olması garip bir şey ayrıca.
Üç harflidir çarptımı adamı ters çevirir dikkat etmek gerekir.
görsel
Laçka, gerikafalı fakir kültürü. Alt kültür oyuncağı.
Ahh ne güzel şeydir o hele ilk aşk ise tadından yenmez.
Aşk, insanın ulaşabilmesinin mümkün olmadığı bir bütünlük idealine ulaşmak için gerçekleştirdiği girişimin sonucunun meydana getirdiği beklenmedik yeni dağılmanın kabülünü erteleme obsesyonudur.
Aslında çok basitmiş di mi?
Her ölümlü tadacaktır. Allah kara sevdadan korusun amin.
Aşk nedir? Bu soruya 3-5 ay önce en fazla "hormonal bi dengesizlik" derdim.

Ama şimdi onun ellerinin ellerime değmesi diyorum, gülüşünün kulaklarıma verdiği mutluluk, sarılışının verdiği haz, ben boynumu boynuna gömdüğümde başımın arkasını okşayan ellerinin verdiği huzur.

Tek bir problem var. Parmağında benim takmadığım bir yüzük...
Bu jenerasyon içerisinde anlamını yitiren naif bir kavram.
Aşk insana oldukça iyi gelen, insanı sağlamlaştıran bir duygudur bence. Aşk aşırı sevgi ve bağlılık duygusudur.
Bir eşleşme tavında (kültüründe) dövülmüş tutkudur. Kadın-erkek ilişkileri içerisine hapsedilmiş ve çağlar boyu böyle bir zırıltıyla da kafamız ütülenmiştir. Zihnen ve bedenen özgürleşmiş tutkularla yaşanan aşk tatlıdır, zengin ve faydalıdır. Mülkiyetçiler tarafından pazarlama ve satışı yapılan doğal bir üründür aynı zamanda.
can sikintisidir.
Karşındakini kendinden çok sevmektir.
şehvetin estetik hali diyor bazıları...
Bir annenin çocuğuna duyduğu sevgidir aslında.
Gerisi için sizleri şöyle alalım;
Saw the movie.
'allah' ın sahiplerine bağışlaması gereken organlardır. Düş gücünü geliştirir libidoyu çiğ köfte gibi tavana yapıştırır böyle şeyler.

Tanım : Çoktur. Fazladır. Kalabalıktır.
aşk yoktur, libido vardır.
freud.
Aşkı poz vermek sananlar var. Fotoğrafta daha iyi çıkmak gibi bir şey...
sonu her seferinde göz yaşı ve yüksek doz alkolle biten saçma kimyasal reaksiyon...