bugün

aslında aşk acısı mıdır tam adı bilemiyorum belki kaybetme duygusu gibi bi şey ama o hissin götürdükleri;

akıl sağlığı..

buna bağlı olarak bildiğin saçlarını kaybedersin..

derken kilo.. bi an gelir kalbin fırlayacak gibi çarpar, hadi bakalım kalbin de bozuldu işte.. nefes düzenin kaçar..

sonra da bi bakmışsın hafızan tırlamış onu bunu kaybetmeye başlarsın evin içinde..

en son etrafındakileri, karşına çıkan yeni insanları uzaklaştırır dımdızlak kalırsın.. çünkü en başta güven gitmişti dimi? evet..
Kilo kaybı çok fazla olur.
Sonra maximum miktarda gözyaşı.
Zamanla ruh sağlığı vs vs.
en basitinden yaşama sevgisi..
(bkz: gurur)

gidip yalvardım amk ne anarşikliğimiz ne gururumuz kaldı. rakıya fazla para, müziğe fazla zaman gibi kayıpları da cabası
uykudur uyku.
güven...
Yaşama sevinci.
zaman,sadece zaman;başka bir şey kaybettirecek kadar güçlü bir acı değildir kendisi,uçucu acılardandır,harici kullanım içindir.
özgüven, zaman, uyku, mantık.. v.s. v.s.. ama çokta abartılmaması gereken bir şeydir. altı üstü bir kavram.
(bkz: ne dedim ben şimdi)
(bkz: huzur)
para..

(bkz: yinemi içiyon mına koyum sen)
içindeki aşk çocuğu kaybolur.travmayı atlatmak 2 seneyi alacaktır.
(bkz: vakit)
(bkz: nakit)
gurur ve özgüvendir. hatta insanlara olan güvendir.
(bkz: hayat)
(bkz: heyecan)
en azından bir süre için. böyle bir mahsunluk, bir yavaşlık çöker bünyeye. içine kapanırsın, kabuk örersin etrafına. sonra zaman gelir, hepsinin üzerinden geçer. iz kalır, ama yaşama içgüdüsü baskın gelir. devam edersin, heyecanı kazanırsın; sırf aynı acıyı tekrar yaşa diye.

hayatın bir döngü olduğuna dair bir sürü teori vardı, değil mi?
(bkz: tahammül)
Gurur, mutluluğa inanç,umut, heyecan..
Aşka inanmak, masumiyet, zaman. Sonrasında da kimden hoşlandığını anlayamama hali.
Yapabileceklerinin fazlasıni göturür. Yapabilecegin seyleri bile yapamaz hale getiriyor artik fazlasinda gözün yoktur. Bölüm birinciligini oynarken hoooop taban yaptım aferin bana sözlük.
işin içinde boşanma davası da varsa kaybedilenler oldukça fazla olacaktır. Mesela büyük meblalarda parasal kayıp -kaçınılmazdır.
kaybederken kazandırdıkları, çok daha sonra kendini belli eder.
zaman, motivasyon, sevinç, heyecan. güven
kazandırdıkları da vardır. insan sevmeden ve sevdiğine ulaşamamnın acısını çekmeden bazı şeyleri kavrayamaz.
Okul aq.

Final dönemi ayrıldıydı oruspu.
Ağla iç vs derken girmedim hiç bir finale. Sonra hallederim dedim de...

Kaldi gitti öyle, bıraktım okulu.