bugün

ulan keranacılar benim gibi şifresini dahi unutmuş adam login oldu sizin yüzünüzden.

aşk acısından kurtulmak mı istiyorsun? başarılı ol anam babam, bacım gardaşım. başarılı ol. ne yapıyorsan, ne işle meşgulsen, öğrenciysen, çöpcüysen, garsonsan. başarılı ol ve her şeyin kendin için olduğunu unutma. lehine kullanmayı bil bazı şeyleri. bu acını oturduğun yerde çekmek yerine, hırs haline getir, söz haline getir, köz haline getir ve başarılı ol. göreceksin o zaman her şey, sana bu acıyı çektiren bile senin ayağına gelecek. kendine inan.
(bkz: football manager)
Kendinize başka acı bulun.
Kendinize üzülün mesela.
aşkın aslında var olmayan bir duygu olduğunu anladığın an. onun yaratıcısı sensin yok edicisi de sen olacaksın.
erkekler için söylüyorum hayalarınıza vurun. ondan daha büyük bir acı yoktur olmayacaktır.
mutlu sonlu masaj salonları.
bazen ölmen gerekebilir unutmak için.
Başka birini bulmak. Denendi, yüzde 100 çalışıyor. Daha etkili bir yöntem yok. Öylesine takılmak için bile bir karşı cinsle buluşmak rahatlatır.
Kızların tuvaletteki halini düşünün çok etkili.
bir yavru köpek alıp onunla arkadaş olmak iyi gelir. hem köpeği eğitirsiniz eski sevgilinizi parçalaması için.
başka birine değer verdiğini kendini inandırmak olabilir. onsuz daha iyi bir yaşamın olduğunu düşünmek olabilir bu yüzden kötü yönlerini düşünürsünüz sürekli. bir amaç edinmek olabilir. bir meslekte başarılı olmak gibi. ki başarı size o kişiyi kendiliğinden getirecektir.
Soğumak.. Soğuyunca otomatik olarak unutuyorsun. Denendi, onaylandı.
Yok öyle bir dünya.
birini unutmak için başka insanları yakmamak esastır bence, onun dışında bir aktivite bul kendine 1 2 ayda unutursun.1 2 ayda geçmedimi? Zaten insanların en zor travmaları atlatması en fazla 6 ay sürüyor kasma yani.
Rakı için, telefonu da kırın atın. Kesin çözüm.
dizi filme sarın.
kafanızı hep meşgul edin.
sözlükte bol bol yazın.
ben faydasını gördüm şahsım adına.

dıdıt : aşk acısından kurtarmıyor ama zihni meşgul etmek mühim.
yavaş yavaş kurtulursunuz, ona da sabır gerek.
Yaşananlara bir kez daha dönüp bakmak ve onun kusurlarını fark etmek.eğer ki devam etseydin bu sorunların ilerde nasıl büyüyüp seni çıkmazlara sokacağını düşün. Yeni insanlarla tanış ve sohbet et. Birlikteyken illa ki yapamadığın ce az yaptığın şeyler vardır bunları yap.
suçluysan zor kurtulursun değilsen birini bulmakla daha çabuk kurtulunur.
Hangi acı?
Tek care zamandir. Su akar yolunu bulur . En azindan kimi zaman bu sozler teselli olus.
rafting yapmak, yamaç paraşütü yapmak, wakeboard yapmak olabilir. denemeden bilemezsiniz.
Aşık olduysan acısını da çekmelisin.

(bkz: acısıyla tatlısıyla)
mahmut tuncer dinle iyi gelir.
karıya gitmekten geçer. sonra rakımı alıp güzel bir meze ile her şeyi geride bırakabilirsiniz.
aşk mı? yıllar önce unuttum nasıl bir acı olduğunu.