bugün

genellikle ağlamam hatta en son neye ağladığımı da hatırlamıyorum.
Uyku düzenim bozuk ondan herhalde..
Ya da ruh hastasımıyız onu da bilmiyorum.
Bunca zaman arkaplana atılmış bazı şeylerin gün yüzüne çıkmaya başladığının habercisidir. (bkz: bastırılmış duyguları kusmak)
ve sarılacak bir kimsenin olmaması..allah kimseyi ana babasız komasın. amin.
Ağlayarak olmasa da küçük bir kalp kırıklığı ile uyandım, berbat bir şey görmemek için yönümü çevirdiğim kendimle savaştığım şeyi rüyamda gördüm, ben bu kadar çabayı bir rüya ile kaybedeceksem işim zor.
Bilinçaltının fiziksel dışavurumu.

Ayrıca Bugün yaşadığım şey.
Etkisi hala geçmedi.
Görülen bazı rüyaların fiziksel olarak yarattığı etkiyle uyanmaktır.
sıkıntı yok, işler yetişir. geçmiş ola hayır ola.
Hayatımda ilk defa Bu sabah yaşadığım olay.. genelde ağlayarak uyuyakalırdım. Uyanmakta değişikmiş.. bi 10 dakika kendime gelemedim.. ne olduğunu anlayamadım.. sonra yavaş yavaş algım yerine geldi.. gördüğüm rüya sebep olmuştu buna.. kabus ya da karabasan değil normal rüyaydı işte.. rüyamda ağlıyordum.. sebebi de malum.. malum derken benim için malum sebep.. gerçi bir değil bir kaç farklı rüya gördüm ama sonuncusu bastırdığım tüm duyguları yüzüme vuruyordu o dokundu sanırım biraz.. neyse zor bir başlangıç oldu benim için bu sabah.. devamı güzel gider inşallah..
Yaklaşık bir yıl önce girmiş olduğum konu başlığı tekrar karşıma çıkınca birden ne oluyoruz dedim. O günü unutamam herhalde.

Rüyamda ağlıyorum, uyandım baktım göz yaşları var ve hâlâ ağlamaya devam ediyorum.
nefret ettiğim durumdur. iki kez başıma geldi ikisinde de ölüm gördüm. gerçekten insanın küçük düşmesine sebebiyet veren durum uykudan uyanıp bebek gibi ağlıyorsun ve etrafında her kim varsa seni pışpışlamaya çalışıyor.
Artık yaşamak istemiyorum.
Etkili rüyanın tesiridir. insan rüyasında aşık bile olabilir. Rüyalar sanal gerçeklik ortamının ağababasıdır.
Rüyada sevdiklerini ölü görünce basimiza gelebilecek olaydir, hatta icli icli aglayarakta uyanildigi vardir.
çok küçükken iki kere yaşadığım olay. biri çok saçma bayağı komik ve azıcık garipti. tema: sünnet korkusu. diğeri de annemin gitmesi ile ilgiliydi. onun dışında yukarıda bahsedilen rüyalara hiç girmeyeyim. ha birde kabul ederseniz bir süredir ara sıra mini minnacık bir krize girip ağlayıp, bayılıp/uyuya kalıp uyandığım oluyor.
kötü rüya gördüysen veya önceki günün fazla kötüyse olabilecek durumdur.
Farkına varıpta varamamak arasında gidip gelmek gibi. Kısa ve Sessiz bir ağlayış oldu. Neye alamet bilemeyeceğim. Neyse ben bir elimi yüzümü yıkayayım.
Rüyamda ağladığımı görüyorum.uyandığımda göz,yanak ve yastığın ıslandığını fark ediyorum.
Rüyamda Annemin vefat ettiğini gördüğümde yaşadığım olay. Allah uzun ömür, güzel yaşam versin.
Küçük erkek kardeşinizin öldüğü bir rüyadan uyanmış olabilirsiniz.
yastıkların ıslanması, acıdan öleceğini sanmak ama ölmemek, geçer ama kalbinden de çok şeyi alıp götürür.
belki filmlerdeki gibi abartılı bir şekilde uyanmadım ama yine de uyandığımda ağladım ağlayacağım modundaydım. oda arkadaşım odanın ağzına öyle bir sıçmış ki kabus gördüm, odayı farklı varlıklar sarmış olabilir.
Bi kere başıma gelmişti. Ama niyesini bilmiyorum.
Her gün aynı umutsuz güne uyanmaktan iyidir ağlayarak güne başlamak .. en derininde sakladığın , bir gülümsemeyle gizledigin , kendine dahi itiraf edemediğin tarifsiz acıları gözyasıyla atabilmek , ağlayabilmek ..hiç korkmadan, kim üzülür halime diye endişelenmeden gözyasi dokebilmek içine düştüğün bataklıktan bi elini çıkarmak gibidir .. belki kimse görmez ama hafif bi rüzgar eser yine çıkamazsın ama en azından bi nebze rahatlarsın ..
Gözlerde çapak oluşur.
Başka yere çekmeyeceğim.
kafayı yediğinizin en net en somut delaletidir. herkes biliyor ama kimse yazmamış herkes bir freud olmuş ne gerek var.