bugün

bırakın ağlasın susunca daha çok kafa ütülüyor.
sıcak ütüyle joker gülüşü yapıp i want to play a game deyip baygın gözlerle üstüne yürüyün. genelde bayılıyor sonra suyla ayıltın.
Ağlayan erkekler hep çok güçsüz, zayıf, sevimsiz, yapmacık gelir bana sen boyle miydin ya!

Denenmisti, onaylanmisti.
mango'da % 80 indirim var'in her zaman gideri vardir.
kakao içeren ne kadar gıda varsa önüne yığarım.
Ağlayınca maymuna benziyorsun.
dudağına yapışarak.
Şaka yapmak.
Agla hayatim acilirsin
Sonuc: suskunluguna müteakip ayrilik konusmasi.
ağzına kürekle vurmak ya da ağlamak. kısasa kısas derler.
candy crush açmak.
Poh poh.
koli bandı.
avuç içini öpmek.
la bırakın zırlasın dursun. ağlar ağlar susar biryerde.
Susmasın, ağlasın atsın sinirini, üzüntüsünü.
Ağlaren sarılın ona güç verin, sonra saçlarını okşayın, "ben buradayım" cümlesi kadar huzur verici bir cümle yok emin olun.
Sonra yanağını/dudağını öpün, ama zorlamayın, nasıl istiyorsa öyle davranmasını sağlayın, kendi dediğinizi yaptırmaya çalışmayın.
istemiyorsa zorla yüzünü yıkatmayın yani, zaten bir süre sonra sakinleşince kendi yıkayacaktır.
Ağlayan sevgilinizi dinleyin, derdine ortak olun, acısını azaltın.
--reklamlar-- mahmutoğlu nalbur'dan muhteşem vurmalık kürek kampanyası. peşin fiyatına 199,99 tl'ye 12 taksit fırsatı! mahmutoğlunalburiyecilik.com.tr --reklamlar--
erkekse güzel bir oral seksle susar. kadın ise g noktasına saniyede 3 dil darbesiyle susması sağlanır.
Onu aglarken birakip gitmek.bir sure aglar ama sonra idrak edip susar, hatta hic aglamaz ozellikle sevdiginin yaninda. Tabi sonra sevdigi siz olmamaya baslarsiniz.
"ağlama canım" deyip öpücük kondurun.
susmasini beklerim susmicaği belli olduğu zaman kredi karti +300 tl limit ağlamasini susturmaz ama belli bir süre ertelemesine yardimci olur.
- Kes ulan.
- Pardon aşkım.

(bkz: Tatar Ramazan)
ona sarılıp çok sevdiğinizi söleyin sonra öpün delice ama . Baktın olmuyo yalnız bırak o kendi kendini toparlar kanka *
Sarılmak ne kadar susmasına yetmeyecek olsa bile hiç değilse acısını hafifletecektir . Sarıldıktan sonra da " Seni seviyorum ve her zaman yanında olacağım " cümlesi söylenebilir.
çare sarıgül.

bunudamı görecektik dedirttim ya la.