bugün

evet yürüyordur. evet lan harbiden yürüyorum ama sanki yürüyüş bandındayım daha 1 adım ileri gidemedim. çok zalımsınız sözlük karıları çok!
cumadan çıktım arabama binmedim. bilerek yürüyerek geldim. belki bana yürüyen olmuştur diye telefonumu elime aldım baktım tekrar baktım ne gelen var ne giden. yapmayın kızlar lütfen.
Yürüyorum gündüz gece daha bir canlı düşüremedik. La bu koca oglan size ne etti?
Neden bana yürümüyorsunuz hanımlar. Yanlarınızmı ağrıyor? Korkmayın gelin Size şeker verecem.
sarışın dedik esmer dedik bamya dedik çük dedik. tık yok anam. gram tahrik olmuyorlar. lan sizi gidi siziler.
yalandır. ben herkesi açık oynuyorum aq sakın ha erkek yazarlar bu genellemeye kanmayın. benim çüküm var.
yürüyorum. evet. zalımın kızı hiç yüz vermiyor. alacam alacam seninde façanı aşağı alacam. az kaldı.
Koşuyorum, kaçıracam en sonunda haberin yok köylü kızı.
size yürüyen ayaklarım kırılaydıda yürümeyeydim. çok pişmanım çok. siz yürünecek değil depar atılacak insanlarsınız ben bunu daha önce nasıl akıl edemedim.
doğruluğu kabul edilebilir yargı. evet herif mesaj yoluyla işi halledemeyince oylamaya vurdu kendini.
(bkz: dandy)
(bkz: açık oy gizli tasnif)
doğrudur. evet yürüyorum. işin garibi yürüdüklerimin hepsi tekerlekli sandalye kullanıyor heralde.
(bkz: vurmak)
bafidir tabii ki. ama madem böyle bir algı var ben eksi veriyorum ula.
bunun bir de kız versiyonları vardır ki akıllara zarardır. *

görsel

düzeltme: başlık taşınmış sanırım. gece üçte açık oylama yapan erkek yazarın asıl amacı gibi bir şeydi başlık. ac dc dinleyen kız ilk entryi girmişti. * * *
dakikasında 5 entry.. (bkz: konulu film)
dizlerimde derman kalmadı. karı kız erkek gay dönme sürtme ayırmaksızın oyluyorum yok anam kısmetime gemici düğümü atmışlar.

(bkz: eğer ağlıyorsam yaşıyorum ben)

(bkz: eğer açık oyluyorsam yürüyorum ben)
"vay bee aynı kafadan olduğum kaç kişi varmış" diyordum, sonra yazarlara bakınca anladım. 21 entariden 11 tanesi benim vay aq. kendim yazıp kendim okuyorum demek ki

neyse konuyu dağıtmayalım konumuz bu değil konumuz neydi 1sn başlığa bakıp geliyorum hee tamam yürüyorduk

evet penisime kestirdiğime açık oylayıp gece gündüz yürüyorum.
saolsun yürüdüklerimiz geri dönmüyor dedirtir.

kızlar siz yürünce biz koşuyoruz biz yürüyünce siz ceylan gibi kaçıyonuz.

(bkz: kaçan neden kovalanır)
demek kezbanlar böyle düşüyor dedirten olaydır. iyi ki sözlük kızlarını hiçbir zaman açık oylamamışım yoksa tecavüzden dava açıp yargılanırdık ak sonra uğraş dur.
bilin istedim kızlar. çok pis yürürüm gece koynunuza girerim haberiniz olmaz o derece.
yanlış sanrıdır. açık oylama yapan erkek iyi niyetli bir şekilde verdiği oyun rengini bilmenizi istemiştir. siz de ona açık oylarsınız ve karşılıklı kazanma durumu oluşur.
fakirler için doğru tespittir.

ne yürüycem oğlum full akbilim var benim.
amk ben yatarken bile baksırı çıkartırım.

yürüyeceksem tak diye yüzüne söylerim.

--spoiler--
yalnız ilk cümleyi niye söyledim hiç anlam veremedim
--spoiler--
Açık oylama yapan erkek yazar, gerçekten sadece yazdıklarınızı, tarzınızı beğeniyo olabilir, herşey yürümek değildir, nedensiz de oylanır.