bugün

türkiye'mize nota vermek kimsenin haddine değildir. azerbaycan akıllı olsun akıllı!
ustteki uza amk nota nedir bilmeden trolleme.
üstteki, ben nota nedir iyi bilirim. do re mi fa sol la si. bak biliyorum. madem çok biliyorsun, bir la sesi ver bakalım.

tanım: azerbaycan ve türkiye arasında yaşanan bir olay.
azerbaycan devlet olarak nota vermemiştir. sadece azerbaycan milletvekillerinden Ganire Paşayeva türkiye'de bakanlık yapan hadsizin tekinin görevini kötüye kullanıp ermeni sürgünü hakkında yüzlerce araştırmayı yalanlayıp soykırım vardır demesini eleştirmiştir. bunu eleştiren tek kişi değildir. akp, mhp ve chp'den çok sayıda kişi aynı şekilde avrupa birliği bakanı olan hdp milletvekili ali haydar konca'yı görevini kötüye kullandığı için eleştirmiştir.
iki gün önce azerbaycan'a laf söyledik diye saldıran ergenler bakıyorum bugün popolarınız uçuşta.
verebilir, olum unutuyonuz adamlar bizden mk! afyonda ankarada yaşayan türklerle aynı adamlar neyin nota vermemesinden bahsediyonuz? öyle bi lüksün mü var kendi insanına karşı? hdp li teröristi bakan yaparsan ilk lafı bu olur işte. bunların hepsi hdp ye oy verenler yüzünden oluyor.
kardeş dediğiniz azerbaycan'ın yaptığıdır. kimin ne haddine benim türkiye'me nota vermek ulan!