bugün

haydi gel bizimle ol ekibine katilmasi gereken bos-beles yorumcu, yazarcik.
gazeteci olmayan kadındır. her boku bildiğini iddia edip bir bok bilmeyen, geldiği yeri haketmeyen kişidir.
uludağ sözlük yazarlarının öykündüğü kişi. yazar değildir.
yaptirdigi estetiklerle eblek ifadesinden kurtulduguna inandigim cakma selebiriti.
prim yapıcı hatundur. sempatikdir yazıları okunur. yeni şöhret olmuş ve direk üst basamağa çıkmıştır.
(bkz: ukala)+ (bkz: itici)+ (bkz: çakma gazeteci)
çar çur gazetecisi(!). her gün yazdığı gazetede yazdıkları dikkate alınarak söylenmiş olup, bir iki kere okunup takip edildiğinde, neyin kasıt olduğu anlaşılacaktır.
kendi haline bırakılası kişi. vasfı ve amacı nedir anlamadığım kalemcik tutan şahıs.
sanıldığının aksine çok seveni vardır. sayesinde vasıfsız elemanların değeri artmıştır.
Yazarcık olarak kalacak torpilli köşe yazarı.Ayrıca bu kızımız kameraların onu takip etmesine bayılıyor ve ünlü olma meraklısı.
kaleminin ucunu kukusuyla açan ,beverly hills'de yaşadığını zanneden fındık kurdu beyinli köşe yazarı-yorumcu..
dilek önder ile birlikte yazar olmanın çok da zor bir iş olmadığını ispatlamışlardır tüm türkiye'ye.
keşke sadece kalemi ile kendisinde bahsedilse dediğim insan. onun yerinde yazabilecek nice kadın kalem var türkiyede kanımca. zaten medyamızda kadın yok gibi. olanlar neden böyle olmak zorunda? çünkü erkekler daha doğrusu erkek egemen düşünce her yerde olduğu gibi medyada da var. kadın yazar denince hep ayşe arman + iclal aydın vb bir üslubu tercih ediyorlar. neyse ki perihan mağden var.
"yağdı yağmur çaktı şimşek sende mi yazar oldun eş...şek denilesidir.
bir kaç gündür yazılarını takip ettiğim ve gerçekten 5 (yazıyla beş) yaşındaki bir çocuğun yazabileceği yazılar yazan orda burda sürtmenin yazarlık olduğunu sanan hede. gazete buna verdiği parayı bir öğrenciye verip okutsa daha hayırlı bir iş çıkarmış olur kanımca.
uzay heparı sonsuza tribute albümünde, demet sağıroğlu nun, kınalı bebek albümündeki en iyi parçalarından birisi olarak bildiğim biçare parçasını yeniden yorumlayarak(!) şarkıyı piç etmiş; jüri olarak, yarıştığı tv programındaki yarışmacıların daha da altına inen bir yoruma sahip, kontenjandan* gazeteci.
biçare adlı şarkı ile çıkış yapmış eski gazeti yeni sarkıcı denilesi güzel kadın.
güzel lakin seçiciliği olmayan kadın.
sirf gundemde kalabilmek icin, donemin butun populer islerinde cesurca bulunan kisi. artistik jimnastik birdenbire populer olsa kendisini sırık atlarken de gorurmuyuz cok merak ediyorum.
ne iş yaptığı hakkında çeşitli teoriler olan ( ağlayan kadın, sevgililieri olan kadın, jüri hatunu, gereksiz konuşan kadın vs. vs.) , benim bildiğim ise, Neco'nun kızı, Neco yaşında olan Haşmet Babaoğlu'nun eski sevgilisi, Okan Bayülgen'in zaman geçirdiği medya kişisi ve jüri olduğu yarışma programında Yıldız Tilbe ve Müslüm Babanın şarkısına ağlayarak eşlik ederek gündeme gelme metodları uyduran zat-ı itibar.
aşırı yalın sevgisiyle yalın'a kıl olmamı sağlamış bayan. her yazısının bir köşesine sıkıştırıyor bu popçumuzun adını.
Müzik kulağı ve güzel bir sesi olmadığı halde, şarkı söyleme hevesiyle dolu olan; katıldığı her programda şarkı söyleye söyleye kendini bir albüme sıkıştıran *, bir de utanmadan söylediği şarkıya klip çektiren köşe yazarı.
sinir bozucu, özenti ve yapmacık köşe yazarımsı.
sesi fazlasıyla kötü, itici kişilik.
gunaydin gazetesindeki kosesini her okudugumda , evinde pembe kapli kilitli gunlugune yazan 15 yasindaki bir kizin anilarini okur gibi hissediyorum kendimi . ay gecen gun sunu sunu yaptim , su kafeye gittim , su gosteri cok manyakti tarzindaki yazilarini okudukca , acaba o koseye yazarken , gercekten isini basariyla yapabilecek kac kisinin hakkini yiyor diye dusunmeden edemiyorum.