bugün

Aşkın kasıklarda yaşandığı bir devirde,

ben sana sarılmaktan çekindim.
Beni unutmaman için bir sebep daha..
kendine iyi bak... *
hadi byeaaağğğ.
(bkz: elveda)
telefon çalar;

- (bkz: ben ayrılmak istiyorum başkasına aşık oldum)
+?
-ordamısın king james
+burdayım lütfen ayrılmayalım. ( ne salakmışım 1.58 lik pigmeye yalvarıyorum.)
+çeşitli yalvarmalar...
-olmaz olmaz istemiyorum artık!

o gece 2-3 saat ağladım ve 2-3 günde uyuyamadım. sonra hatayı kendimde arayıp herşeyi gözden geçirmeye karar verdim. vücut geliştirmeye başladım, giyim kuşama daha dikkat eder oldum. artık çok daha popülerim ve istediğim zaman sevgili bulabiliyorum. bazı son sözler vardır ki hayatınızı değiştirir. son sözüm sana pigme, benden sonra bütün hacettepe üniversitesi ile yatmışsın, ama seni hiç bir zaman unutmayacağım, kötü hatıralarımdan biri olarak değil de en iyilerden biri olarak hatırlayacağım... beni bütün zenci kabileleri sikse bu kadar gaza gelmezdim be...
Sen daha iyilerine layıksın hadi Allah a emanet birader.
bi siktir git, gözüm görmesin seni.
Herhangi bir ortamdan, arkadaşınızdan veyahut sevdiğinizden ayrılırken söylenebilecek son sözdür.
(bkz: Seni sevdigim icin kendimden ozur diliyorum)
son sözler hep. hiç bir zaman doğru kelime bulunamaz ama hiçte unutulmaz ...
- Allah'a Emanet ol ..
"bence artık sen de herkes gibisin..." aşk gerçekten bittiyse böyle cümleler sarfedilir... ya severek ayrılınıyorsa bu kısmı zor işte... "Farzet yanındaymışım
Farzet rüyalarındaymışım, Düşlerindeymişim gibi Farzet" der çeker gidersin...
Güzelim. Güzel sıfatına en çok gidenim.
Bil ki nerede, ne zaman, hangi şartlar altında ölürsem öleyim; sana kırgın öleceğim.

Hayli zaman oldu.
Vakit tamam seni terk ediyorum...
ikiye ayrılırlar. Birincisi duyulabilenler, ikincisi ise duyulamayanlardır. Duyulabilenler basit cümlelerden oluşur. Görüşürüz, Kendine iyi bak gibi. Bunlar yakın arkadaşlara, sıradan arkadaşlara, tanıdıklara söylenebilir ve söylenebilen yelpazesi çok geniştir. Duyulamayanlar ise gönülden söylenen ama içinden geçen kişinin kitaplara bile sığdıramayacağı kadar engindir. Bu söylemler kelimelerden oluşmasa da kelimelerle ifade edilebilir. Ama her akla geldiğinde farklı kelimeler, farklı cümlelerle farklı anlamlarda ifade edilir. Çünkü ayrılırken söylenen duyulamayan söylemler kimi zaman bir bakışla, kimi zaman bir duruşla kimi zaman ise bir dokunuşla anlam bulur. Ötesi yoktur, sözün bittiği yerdir ve bunlardan oluşan bir anı eğer ifade ediş tarzınız güçlüyse binlerce kelime ile betimleyebilirsiniz. Akla her geldiğinde farklı bir tat olarak algılarsınız. Hüzünlü ama aynı anda haz alabileceğiniz bir şeye dönüşürler.
tanım:ayrılma noktasında sevgililerin birbirlerine sarfettikleri sözlerdir.
kırılma noktası gelip çattığında bir taraf konuşur diğer taraf sessizdir..eğer ki sessiz kalan taraf gözleriyle veda ediyorsa sarfedeceği sözlerden daha derin bir acı bırakacaktır. belki bir zaman sonra aklınıza edilen sözler geldiğinde canınız biraz yanar fakat gözleriyle konuşan ve tüm yaşadıklarını bu şekilde anlatan birinin yüzü her daim aklınızın bir köşesinde duracaktır, hele de haklıysa..zalım bir sondur.
genelde buram buram ikiyüzlülük akan sözlerdir.
misal, daha kapıdan çıkar çıkmaz köpek gibi özleyeceğini bilirsin ama; "defol git artık seni hayatımda istemiyorum" diye bağırırsın...

hadi bunu kendini korumak için yaptın diyelim, ya buna ne demeli: "sen daha iyilerini hakediyorsun, o yüzden ben hayatından çekiliyorum."
ikiyüzlülüğün allahı.

kimsenin g*tü yemez tabi, "sen aslında o kadar çirkinsin ki seni bırakıyorum" demeye..

haketmiyormuş.
yersen.