bugün

görsel
200 erkeğin tecavüz ettiği kız başlığına folloş olmuştur o yazan varlık.

Şu sanal dünyada dikkat çekmek senin insani duygularından daha öne geçmişse sen hayatında bulamadığın sahte ilgiyi sanalda arayan ezik ruhlu bir 'hiç' olmuşsun demektir.

Bir kere yaşayacağım şu hayatta böyle biri olmadığım için şükrediyorum. Gerçek dünyada da var olabildiğim için. Silik, ezik bir tip değilim, güçlü kişiliğim var. Hiç değilse sanaldan dünya yaratmaya çalışmayacak kadar.
Memeni sevdim ama seni sevmedim kezocuk.

Kafana kese kağıdı geçirirsen düşünebilirim.

Bir yazar. Tombikli.
gördüğüm kadarıyla -de'yi ayrı yazmayı bilmeyen başarısız yazar.
Sanırım kendisine çakmak lazım.
Ho.

(bkz: çomar sakinleştirme yolları)
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu kız) 4 aylık çaylaklık cezasını bitirir bitirmez (bkz: ablayı sevgilisiyle yatakta çırılçıplak yakalamak) diye başlık açıp çaylaklıktan döneli 3 saat olmadan tekrar çaylak olan aktroll malı. (#37108556) bu arada efsane falan diyordu ama efsane oldu kestane. (bkz: anne rusya)
Derhal silik yemesi gereken yazarimsi.
Sözlüğe yeni gelmiş çomar. Atatürkçü,milliyetçi yazarlar sırf iktidara yalanmak için silinirken sözlüğe yeni yeni aktroller geliyor ve böylece sözlük giderek çomarlaşıyor.
(#35505437) on birinci nesil çomar.
hayırlı uğurlu olsun .
donuz listemde olan gerizekalının teki. an itibariyle çaylak.
(#35505936)

aylin başaran napıyorsunuz?

denişik bir troll arkadaşlar dikkatli olun.

not: ayyaşım.
atatürk' e alenen çocuk istismarcısı demiş yazar. ve umarım bu yazarlık süreci daha fazla uzamaz.

(bkz: #35507430)
Hakkında 60 entry girilmiş yazar.
bence gereksiz.
tek entry yeterli olurdu.
anladın sen onu.*
Burayi facebook sanan başlığa entry girmek yerine genelde bir üstteki entry ye cevap veren ergenimsi siyaset meraklısı yazar.