bugün

istifa etmesini istediğim fenerbahçenin gereksiz teknik direktörü.
(bkz: gol kralı aykut kocaman ın teknik direktörlüğü)
çok merak ediyorum stoch neden oynatılmadı. acaip merak ediyorum ama öyle böyle değil.
zorunlu tanım: teknik direktör.
bir galatasaraylı olarak temennim allah başımızdan eksik etmesin.

kendisi ortasahasız futbolu icat etmeye çalışmıştır.
Fenerbahçe başarılı olduğunda oyuncuların bireysel yetenekleriyle başarılı oluyor ve bunu hepimiz bunu net bir şekilde görüyoruz. istemediğin alex olmasa bu takımda bir dakika duramayacaksın. eskiden en sevdiğimiz oyuncağımız olan Galatasaray takımını şimdi yenemiyoruz. neden bu kadar korkak oynatıyorsun bu takımı. istediğin oyuncuların hepsini aldı yönetim.
anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum.
Dünya'da Gerçek takımla fm oynayan tek teknik direktör.
takımın başına geçtiğinden beri adam gibi bir derbi ziyafetini taraftarına yaşatamayan teknik direktör.
futbolcu olduğun döneme saygım sonsuz hocam ama bugün elindeki futbolculardan bu kupa maçına öyle kadro çıkardınya bırak hocam yol yakınken kırmayalım birbirimizi.
yine hakeme sallayarak ağlama edebiyatına devam etmekte olan çapsız teknik direktör.

ceza sahası içinde atılan tekmeye "ucuz penaltı" diyebilecek kadar rıdvan dilmen' leşmiştir. allah ıslah etsin.
futboldan az çok anlayan, maçın bazen yalnızca oyunla değil mücadeleyle, hırsla ve ruhla da kazanılacağını bilen bir fenerbahçe taraftarının kesinlikle "git" diyeceği adam. hoca demiyorum, adam. iyi de bir adam. ama hoca moca değil. fenerbahçe şampiyon olduğunda da değildi. siktiriboktan vaslui'yi elerken de, young boys-paok maçlarından sonra da şimdi de hoca değil.

sonuç: yol yakınken gitsin.

not: yerine daum falan gelecekse kalabilir biraz daha.
şu an ki kadro gelmiş geçmiş en iyi kadro iken kendini ve takımı mahveden teknik adam. bu kadroyu kullanabilen bir teknik adam gelirse o zaman görün fenerbahçeyi.
elinde canavar gibi adamlar olmasına rağmen fenerbahçeyi rezil eden teknik traktör.

* caner'i hangi akla hizmet ilk 11 e koyuyosun?
* mehmet topal'ın selçuk şahin'den ne farkı var? biri bana bunu açıklasın. 4 milyon euro vermişler bir de.
* mehmet topuz sağ kanatta ne vermiş bu takıma bu güne kadar?
* galatasaray karşısında ezildiğin halde hala neden 4-2-3-1 oynuyor bu takım?
* alex gibi artık 35 yaşına gelmiş koşmayan bir futbolcuyu neden ilk 11'de başlatıyorsun? alex'in futbolculuğuna lafım yok ama bu adamın artık 2. yarı oyuna sokulmasının zamanı geldi!

fenerbahçe galatasarayı hiç zorlanmadan geçen bir takımdı. aykut kocaman her derbide hata yapıyor. artık bunun önüne geçilmeli. fenerbahçe taraftarının sabrı bir gün taşacak!

ayrıca bu takım oyuna böyle başlamalıydı!

volkan, orhan, bekir, egemen, hasan ali, cristian, mehmet topal, mehmet topuz, stoch, kuyt, krasiç. bu abi çıkacağın kadro bu senin! bu kadroyla 4-3-3 oynanır!
mükemmel bir kadroyu heba eden eski futbolcu. * bir galatasaraylı olarak allah başımızdan eksik etmesin inşallah.
saygımın sonsuz olduğu teknik direktör.kesinlikle fenerbahçe'de kalmalı.hem zeki bir insan hem de fenerbahçe çocuğu. ona kesinlikle fenerbahçe'nin ihtiyacı var.ancak malesef bu mevki teknik direktörlük değil.
Futbolcular kendı aralarında kadro kursalar, Saha icindeki değişikliğide Alex yaparsa daha verimli olacağını düşündüğüm vasat hocadır.

Edit : Eksilemek gerçekleri değiştirmeyecektir.
galibiyetten sonra kocaman umutlar deyip şimdi kendisini eleştirenlere yapacağı bellidir

görsel
stoch'u neden almadığını merak ettiğim mongol.
korkaktır fenerbahçenin gördüğü en basiretsiz futbol bilgisinden yoksun teknik adamdır. her galatasaray maçında sonuç ne olursa olsun fener eziliyor bu adam sayesinde. kazanmak için ekstra volkan performansları gerekiyor.
allah başımızdan eksik etmesin.
galatasaray ile oynanan maçlarda bunu görüyoruz.
dört maç var, önümüzde 2-0 dan 2-2 ye gelen maç, takımı geriye yaslayıp alex ve stoch u çıkarmıştır.
arena da ki süper final maçı, takım maçı kazandı ama tüm maç ezildi ve becerikli olsa gs fark olurdu , volkanın çabaları sayesinde kazandı fenerbahçe.
kadıköyde verilen şampiyonluk ve bu gece, hamleleri sanki galatasaray için yapıyor.
bugünkü maçtan sonra hakkında ne kadar küfür,hakaret etsek az olan fenerbahçe hocası. teknik direktör değil o yüzden hocası. iyisimi sen gerçek fenerbahçeliysen bugün verirsin istifanı.
şekerspor´a bile hoca olmaz senden. allem ettin kallem ettin bir şekilde geldin bu takımın başına ama en geç sene sonu kurtulacağız senden. edebiyat yapmaya gelince eline su dökülmez ancak icraata gelince trıska. gidişini de göreceğiz inşallah.
bir galatasaraylı olarak, kötü teknik direktör olduğunu düşündüğüm hocadır. fenerbahçe tarihinde önemli yeri vardır, ayrıca efendiliği de daha büyük bir artıdır, ancak teknik direktörlüğünden övgüyle bahsedemeyeceğim. maçın kaderini değiştiren değişiklikler yapmıyor, yine maçın kaderini değiştiren motivasyonel konuşmaları da bildiğim kadarıyla pek yok. kadro seçimleri de hatalı. iyi bir kişi, ama iyi bir teknik direktör değil.
ne kadar adamsa o kadar kötü hoca.
(bkz: aykut kocamanı anlamak)
fenerbahçelilerin işine geldiğin da nasıl koyduk kocaman kocaman dedikleri işine gelmediklerinde sövdükleri teknik direktör. galatasaraylı olarak çok seviyorum kendisini çünkü galatasaray a karşı hep ürkek oynatıyor. öndeyse oyuna savunma ağırlıklı birini oyun sokuyor. *
fenerbahçe taraftarının beklentilerini karşılamayan teknik direktör.
eğri oturup doğru konuşmak gerekir.
ben her ne kadar beşiktaşlı olsam da fb taraftarı takımları çok kötü bir pozisyondayken bile destek vermekten kaçınmazlar. gelmeyen şampiyonluklar ardından tribünde yönetime , teknik ekibe küfür etmez kimse. taraftarı memnun eden şey fenerbahçe nin çıkıp oynaması dır o kadar, değil mi .

kocaman skor üstünlüğü kurmak için şark kurnazlığı yapan bir antrenör.geniş alanda oynayarak oyunun ilk 15 dakikası deliler gibi gol arayıp bulduğu zaman rolanti ye alan bir adamdır. geldiği günden beri ne olursa olsun takımın en iyilerini sahay çıkarmamaktadır. fb taraftarı önce bunu bir analiz etsin . bundan sonra da krasic,sow,stoch,kuyt asla yan ilk 11 de başlamayacaktır. evet başlamayacak . belki siz fb taraftarı ,30 milyon olduğ söylenen kitle , bu adamın bu oyuncuları oynatacağını sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.yıldızların yarısını kulübede bırakan bir antrenör ne yazık ki. bu aslında çok yanlış bir hamle değil. bu sayede takım performansı çok düşmeden sezon sonu tamamlanabilir ki geçen 2 sezonda görüldüğü üzere böyle oldu. ancak derbilerde senin kafanda kurduğun şey asla işe yaramaz. özlelikle gs maçlarında. terim zaten savunma güvenliğini riske atarak oyun oynatmayı çok seviyor. sen kontrollü oyununla galatsaray ı yenemezsn hacı. sana bunu sevgili dostun rıdvan dilmen bile mi söylemedi, anlamıyorum.

galatasaray ı yenmen için onlar gibi takım çıkarmalısın sahaya. tabelada 6-7 gol yazsın önemli değil.yenileceksen bile kimse sana çıkıp kızmaz o maçtan sonra niye yenildin diye . ama hiç dğeilse böyle göz göre göre yenilmezsin .o topun peşinden sadece senşn adamların koşmuayacak rakip takımda koşacak .onlar da gol arayacak . nitekim sendn daha çok istediler maçı.yeri geldi 9-10 kişi senin sahanda gol aradılar. fenerbahçe ile kontra yapmaya çalışırsan chelsea, m.city de işe yarar bu gs de işe yaramaz . belki bir gün düşünürsün bunları sayın kocaman .