bugün

dün star tv'de arena'da konuk olan, bana göre bir kısmı doğru bir kısmı abartı hatta yalan olan ama sonuç olarak sarsıcı, çok büyük itiraflar yapmış eski özel harekatçı. Star'ın yayını dakikada bir makasladığı bariz bir şekilde görülmüş ve izleyenleri meraka sürüklemiştir*. Ayrıca ayhan carkin yayın sırasında bitmeyen tikleri, oturduğu yerde oturamaması, sürekli saçıyla oynamasıyla görev yaptığı süre boyunca ne kadar yıprandığını açıkça ortaya koymuştur.
solcuların eski mitçilere sahip neden sahip çıktığını anlayamadığımı bir kez daha kanıtlamış olan adam.
devlet adına tek başına 1000 kişiyi öldürdüğünü söylemiştir.
gerek ekşi sözlük gerekse uludağ sözlük'te nedense hakkında fazla yorum yapılmamış kişi. şaşırtıcı tabi.
birileri tarafından 'bu ülke için kursun atanda, attıranda namusludur' sözü söylendikten sonra cıkmasına sasırmadıgım serefli(!) insan. katlettiklerinden hangilerini saysak acaba:

(bkz: musa anter)
(bkz: metin göktepe)
(bkz: hasan ocak)
.
.
.

uzayıp gider bu liste böyle.
açıklamalarına rağmen hâlâ yer yerinden oynamadığına göre nasıl bir çarkın dişlisi olduğunu idrak ettiğimiz biri.
ergenekon icin hazirlanan iddianamenin oldugu gibi dogru oldugunu ifade etmistir. "bu daha ne ki abi" diyerek de gelinen noktanin aysbergin gorunun kismindan ibaret oldugunu belirtmistir. ugur dundar'in sordugu "daha yuksek burokratlari ve siyasetcileri de mi gorecegiz demek istiyorsun?" diye yonelttigi soruya "tabi abi ya" diye kendinden emin olarak verdigi cevaplarla gelecekte yaşanan operasyon dalgalarinin buyuklugu hakkinda sinyaller vermistir.
devlet adına binlerce insan öldürüp bir kenara atıldıktan sonra ( bin rakamı kendi söylemidir ) ben içişleri bakanlığının namusuyum demiş zat-ı şahane. demek istediği o ki; ben sizin için bu kadar adam öldürdüm beni paçavra gibi bir kenara atmayın a.k!

(bkz: emeğe saygı)
(bkz: emek sensin saygı da sana girsin)
(bkz: kokainman)
bir rivayete göre, en huzurlu hissettiği anın operasyon anı olduğunu söylemiş kişi. birkaç dokunulmazdan biri, 90'ların örgüt hücrelerinin korkulu rüyası.
90'lı yıllarda kentlerde yayılmayı amaçlayan terör örgütlerine en büyük darbeyi indiren görevlilerden biri. şimdiki gibi örgüt evi basıp şehit veren ekipler gibi olmayıp, bastığı evlerden sağ adam çıkmazdı.
"bu işin artık saklısı gizlisi kalmadı." diyerek derin devletin yaptıklarına şöyle bir dokundurup geçen ve "bu daha bişey değil tozunu aldım." deyip nokta koyan zat.

o zaman zekai'den gelsin (bkz: vay arkadaş)

(bkz: büyük takip)*
Başbağlyar dahil bir çok katliamın ergenekon ürünü olduğunu söyleyen eski özel harekatçı...

http://www.8sutun.com/Baş...genekon-ürünü_104889.html
karanlık dünyasından çıkmak isteyen şahıs. bunca zaman hep aydınlık içinde oldugu için anlıyoruz kendisini. hayatında iki abdullah a saygı duymuş birisi çatlı digeride öcalan mış. sanki millet bilmiyordu devletin bir oyunu oldugunu bunların kalkıp her bir bok püsürü anlatsan çükünde mi olacak milletin? olmayacak onun için anlatma. yaptıklarınızla milletin beynini bulandırdınız. her daim çıkıp böyle bir şey yok diyeceksiniz sonra kalkıp yok yok vardı ben şakadan demiştim diyeceksiniz sonra kalkıp yok yok o öyle degil böyleydi diyeceksiniz sonra araya iki aglama efekti, iki duygusal 3 de evden getirmiştiniz göz yaşı hadi bir tane bizden pişmanlık olsun. yemezler artık. o kadar pişman olduysan atla bogaz köprüsünden. anlatma hiç bir gerçegi bu da yeterli gelir bize.
yakında titanic ve sıffın savaşının da ergenekon işi olduğunu açıklaması bekleniyor. sahi amerika'da bir yahudi haham vardı ona ne oldu ?
soyadına uygun bir şekilde çark eden eski polis. ya sevme kelimesini ironi şeklinde kullanmış, ya da lost adasındaki çark gibi vidaları gevşemiş. abdullah öcalan'ı nasıl seversin!

http://gundem.milliyet.co....2011/1367558/default.htm
abdullah öcalan'a türkiye’ye sahip çık, yardım et diye seslenmiş olan eski özel harekatçı. http://www.haber3.com/ben-iki-abdullah-sevdim-729135h.htm
Para kazanmak için yeni uğraşlar peşindedir. Muhtemelen meclise girmeye çalışıyor.
sunucu:imralıya abdullah öcalanın karşısına çıktığınızda ne yapacaksınız öldürecek misiniz onu?
ayhan çarkın:hayır sevişecem onunla.
iddia edilen ergenekon terör örgütünün varlığına allaha inanır gibi inandığını deklere eden,çok şey bildiği düşünülebilecek,susurluk sanığı eski özel harekatçı.
- şu an nasıl geçiniyorsunuz ?
- çay satıyorum, kahve satıyorum, nescafe...

bekledim aslında, vatan için kurşunda attık kurşunda yedik demesini ama demedi. memleketin savcıları heralde dikkate alır. Umarım.
1987 Eruhta düzenlenen milan mezrası katliamına atıfta bulunmuş

askerdeyken ''milan'' isminin galatasaray - milan maçında maçı izlemek için nöbet yerini terkeden askerlerin hatası sebebiyle (zaten karakol baskına müasit bir yerdedir) pkk nın karakolu basması ve çok sayıda şehit vermemiz ve karokolun kapanması olarak duymuştum.

1. pkk hem köylüyü hemde askeri öldürdü
2. pkk kimin tarafında
3. pkk + derin devlet

bu sorular beynimi sulnadırıyor ben derim ki: pkk yı pkk yapan derin devlettir.

o kadar çok örnek varki ; hem karakol terkedilmiş hem köy
ergenekonun yediği haltları tek tek itiraf eden bizzat ben yaptım diyen polisin ibretlik açıklamalarıdır.
hala ergenekon yok diyenleirn gözüne skulası itiraflardır.
28 şubatı ört ps edenlerin tir tir titremesi gereken itiraflardır.
dediğim gibi
sıra çevik bir cuntacıya da gelecek
şeref madalyası alıp muhtıra verenlere de
postal yalayanlara da.
(bkz: belkide sıra sizde)
"Çarkın, 90'lı yıllarda kendisinin de katıldığı operasyonlarda yargısız infaz yaptıklarını, Kürt işadamlarını devlet emriyle öldürdüklerini söyledi".

bdpli sırrı sakık kendisi için koruma talep etmiş.

http://video.cnnturk.com/...an-yine-bomba-aciklamalar
Çarpıyor mu yüzünüze tokat gibi! Kanun, Nizam, Hukuk devletinde neler yapılmış insanlara. Anladınız mı insanlar neden sel olup meydanlara akıyor. Kral Çıplak!