bugün

Vatan Seni gelin etmiş
Şen ol Aybüke ,
Bir Şehit verilecekmiş
sen ol Aybüke ..!
Eminimki gönülde yüzü kadar güzeldi. Fotoğrafına bakarken insanın hem içi ısınıyor hem de içi burkuluyor.
Nurlar içinde yatsın.
Daha hayatının baharında, Genç yaşında hain pkklı teröristlerce batmanda şehit edilen öğretmen. Kahrolsun pkk bölücü terörist hainler. Tüm aziz şehidlerimizle birlikte ruhu şad olsun. El-fatiha.
50 sene önce yaptığı terörden asılsan deniz gezmiş adlı teröristi anan mezarına çiçek bırakan tuncelili

kemal kılıçdaroğlunun anmadığı mezarına çiçek bırakmadığı henüz 3 sene önce katledilen suçsuz

günahsızhanımefendi öğretmeni .

yurdumun 10 numara sanatçısı haluk levent twitter resim kısmında resmini paylaşmıştır. sağolsun.

işin tuhafı hiç bir chpli anmıyor. pkk lı hdp li kardeşlerini üzmemek için olabilir.
PKK'lı şerefsiz bölücü kansızların katlettiği insan,kadın,öğretmen,melektir.
görsel
Mekanı cennet olsun.
her seferinde "kadın hakları yea" diye ağlayan femoş tayfanın hiç mi hiç anmadığı nur yüzlü asena.
solcu geçinenlerin nedense anmadan geçtiği şehit öğretmenimizdir. askerle çatışmaya girip birkaç askerimizi şehit etseydi anılırdı, mezarına gül falan bırakılırdı her sene.
örgüt talimatlarıyla kendini açlıktan geberten birkaç dhkahpece artığı kadar değer görmeyen melek yüzlü kızımız.
iyi ki doğdun hocam.

Aybüke hocam'ın anısına buyurun:
https://youtu.be/anyJw2laJwk

Hainde vicdan yoktur ki hocam. Din, iman ne gezsin
22 yaşında gençliğinin baharındayken atandığı okulda şehit olan öğretmen.
malum ırkın katlettiği güzel yüzlü türk kızı. iyi ki doğdun.
herhangi bir yerde ne zaman magusa limanı türküsünü duysam aklıma gelen öğretmen. gözlerim doluyor.
hain terör örgütü militanları tarafından şerefsizce şehit edilen onbinlerce masumdan biri.

ruhun şad mekanın cennet bahçeleri olsun öğretmenim.
4 yıl önce bugün şehit edilen öğretmenimiz.
berkin elvan kadar konuşmamıştır.
Adı Balıkesir Edremit'te bir liseye verilmiş şehit öğretmen. Sanırım öğretmenlik yaptığı bir okulmuş. Bugün bir şey duydum çok üzüldüm. Birileri okula eski ismi verilsin diye mahkemeye başvuruda bulunmuş. inşallah yalan bir iddiadır diyorum. insan niye böyle bir şey yapmak istesin?
Allah rahmet eylesin. RuhunuZ şad olsun hocam.

Bu rezilliği unutanın kanı kurusun.
Bugün; 22 yaşında, "Öğretmen oldum ben" diyerek gittiği Batman'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen öğretmenimiz Aybüke Yalçın'ın 27. yaş günü.

https://twitter.com/aykir...tatus/1433829050469044224
Bugün ölüm yıl dönümü olan, 9 haziran 2017 tarihinde Pkk terör örgütü tarafından şehit edilmiş öğretmenimiz.

pkk terör örgütü sempatizanlarına iki çift laf etmek istiyorum.

"vatan haini" tarzı lafların artık size etki ettiğini düşünmüyorum.

bir de zeka seviyenizi sorgulayalım.

Ulan sik kafalılar, siz Pkk terör örgütünün kürtlerin hakkını savunduğunu iddia ediyorsunuz.

5 yıl önce bugün, Daha çocukluktan yeni çıkmış, hayata yeni başlamış, hayalleri olan, idealleri olan, hiçbir suçu olmayan, Batman'a atanmasını sevinçle karşılayan 22 yaşındaki genç bir öğretmeni öldürerek hangi hakkınızı savunuyordu bu evrimini tamamlayamamış ilkel ve katil homo erectuslar?

Kadın hakları hakkında, özgürlük hakkında, demokrasi hakkında tek kelime etmeye hakkınız yok. Çünkü, desteklediğiniz terör örgütü bu üçüne de düşman bir yapı.

Öğrencileri Aybüke'yi çok seviyordu. Bu arada Onlar bizim çocuklarımız, sizin değil. Onların beyinlerini yıkamanıza, onların da aranıza katılmasına müsaade etmeyeceğiz. Şenay Aybüke'ye kıyanlar o çocukların gözyaşlarında boğulsunlar.

Bu hayat dolu, umut dolu, neşe dolu, güzel sesli, koca yürekli müzik öğretmeninin dik duruşlu, kısacık ama onurlu yaşamı size dert olsun.

Aybüke öğretmenler ölmez!

görsel

https://youtu.be/8Ze019aG3k8
Solcu bir insan olarak dün andığım genç öğretmen.

Bir üstteki entry'ye bakabilirsiniz.

Hatta sözlükte sadece ben andım galiba. Doğukan nickli yazar o esnada kadınların kıyafetleriyle, insanların ırklarıyla, mezhepleriyle uğraşıyordu.
aybüke : ay ışığı gibi parlamak, ay ışığı gibi parlayan anlamına gelir. kusursuz güzelliği tarif eder, "ay yüzlü" anlamına gelir.
binlerce yıldan beri türklerin kız çocuklarına verdikleri, kız çocukları için kullandıkları isimdir.

bundan 6 sene önce bugün ay ışığı gibi parlayan ay yüzlü aybüke öğretmenimiz katledildi.

şehit; aybüke yalçın... unutursak kalbimiz kurusun...

görsel
allah rahmet eylesin . malum etnik çeteler
tarafından şehit edilen öğretmenler .

görsel
bu da faili ...
görsel

aybüke yalçının safranbolu da yaşayan
kederli ailesi .

görsel
görsel
giden gittiğiyle kaldı .
2017'de pkk'lılar tarafından henüz hayatının en güzel yıllarında şehit edilen güzeller güzeli gencecik öğretmenimiz. Ruhu şad olsun..