bugün

Deniz satar'ın da aralarında bulunduğu listedir.
Bu yaşında bile güzel olduğuna göre büyük ihtimalle monica belluci’ dir.
Bulaşıcı mı lan bu ayak fetişmi? Önceden 1 kişi vardı şimdi koala moala da başlamış.
Ben 25 yaşındayken sırf ayakları güzel diye 39 yaşında bir kadına vurulmuştum. Bunu kendisine söyledim, bi süre sevgili olmayı denedik. Ayaklarından güzel bi yanı vardı çok hanımefendi bir insandı kendisi. Seviştik ettik, birbirimizi doyurduk. Bi zaman sonra dedim ki ben, nasıl olsa sonsuza dek sürmeyecek seni de hayatım boyunca özel bir köşemde saklamak istiyorum ayrılmayalım fakat dostluk mertebesine çıksın bu aşk dedim. Onu da kabul etti. Böyle de yüce gönüllü bir insandı. Fakat her şey onun ayakları ile başladı. iki ayağıyla bana sakso çekmişliği bile vardır.
Düğünde Damat ayaklarını yıkar.

görsel
Ayak parmakları Bir elin parmak sayısını geçmez. Çocuk doğru söylüyo.
şarapçının rüyalarını süsleyen kadındır.
şahsen ben çıplak ve bakımsız ayak görmekten nefret ederim. yazın o yüzden gece 4'te yola çıkarım, sabah ezanında sahilde olurum. ev halkı bundan hiç hoşlanmaz. Normal şartlarda iki arabamız olmasına rağmen kısa yollara benim arabamla gideriz lakin deniz yolu hem pek kısa olmadığından hem de eşyaların tek bir arabaya sığmamasından ötürü iki arabaya dağılırız. güvenlik olarak o saatte rahatlıkla ayakta olabildiğimden arabayı da gönül rahatlığıyla sürerim lakin diğer arabayı kullanan her kimse ayılması zor olur. Bu gibi durumlarda canım kardeşim fatih duruma el atar ve direksiyon başına geçer.
neyse, buradaki sebep güneş henüz doğmadıysa doğuşunu izlemek, sahile erken gidip tüm gün gölgede kalabilecek bir yer bulmak ve orada uyuyabilmektir. ayrıca, ayaklı pişmaniyeler gelmeden rahatça takılmaktır.
Ayakçıları ilgilendirir. Benim için mesela "senin en güzel yerin kahverengi gözlerin" felsefesine göredir.
Keşke sevgilim olsa.

Sabah akşam ayaklarını öperim.
https://imgrosetta.mynet....ile/16494399/640xauto.jpg
Arada ayakıyla oynamak güzel olur.
Turk kadinlarinda olmayan sey.
Yüreğim hop hop bir kezo beeen demiştir diye geldim. Linç edip sinirimi atacaktım ama yokmuş. Neyse
Kalçaları ve göğüsleri de dolgunsa, tadindan yenmeyecek kadındır. Kadinlarin kalça ve goguslerine odaklanmaktan, ayaklari hiç aklıma gelmiyor. ne ara bakiyonuz olum kadinin ayaklarina?.
Bir güzellik turnusolu değildir bak serenay sarıkaya'ya 45 numara palet gibi ayakları var ama kadın genel olarak güzel.
kendi de güzelse bulunmaz bir nimettir. bunun yanında özel bakım yapmaları da bu güzelliğin devamının sağlanmasına yardımcı olur. burcu esmersoy'un ayağı gibi; parmaklar altta kalanın canı çıksın oyunu oynuyor şeklinde ise güzelliğine gölge düşüyor kadının. ayak önemli değerli sözlük yazarları.
koala çok sever.
son sözü sualsuspects söyler.
yenir yeminlen yenur.. *
Evlenilesi kadındır.
Ayakları güzel ve bakımlı olan kadınların el üstünde tutulması gerekir.
Ayakları güzel olan bir kadını üzmek şefefsizliktir beyler..
Kuşkusuz her zaman çok adım öndedirler.
bence koylu gibi tirnaklari var.
begenmedim.
dağda açan kış çiçeği gibi.
görsel
Vurduruyordur.