bugün

Özel mesajla ne kadar değersiz bir insan olduğumu bana paragraflar boyunca anlatma zahmetine girişmiştir de ben zaten dünya benim etrafımda dönüyor insanı değilim o ayrı mesele. Neyse atarlı bir yazar işte.
kendi capslerini yüklerken keşke hepsinin gözlerini sansürleseydi diye düşündüğüm yazar.

(bkz: #28987362)
Tuhaf bir yazar.
Biraz şey bi yazar.şey işte.
#28026366 kendiyle barisik yazardir. tebrikler.
Sempatik yazar. Ara sıra mesajlarda bi şeyler yazıyor gülüyor falan entryleri de eğlenceli gibi.
(#27666247) doğum kontrolden bihaber yazar.
Akli dengesinin yerinde olmadığını düşündüğüm yazarımsı. *
(#27629415) beyefendi bilmiyorum farkında mısınız ama eski zamanlarda kadınlar okutulmuyordu bile, bu avrupadada böyleydi. Seçme seçilme hakkı bile yoktu kadının. Avrupadan bahsediyorum; kadınlar sadece güzel giyinip piyano vb şeyleri çalar, insanları güzellikleriyle büyülerdi. Sizce cahil yetiştirilmeye zorlanan kadınlar dünya için ne yapabilirlerdi ? Kadınların erkeklerden güçsüz olmalarını dahi bunlara bağlıyor mary wollstonecraft. Eğitimsizlik yüzünden bedensel hareketleri de gelişmiyor kadının. Kadınlar her daim kötü muamale gördüler siz de bu önyargınıza bir son vermelisiniz.bir kadın iyi yetişirse bir nesil, bir ırk iyi yetişir. Bizim türkiyenin cahillik seviyesi belki bu yüzdendir. Lanet olası önyargılar. Bu arada mary wollstonecraft'ı araştırmanızı isterim. Ve son olarak; kadınlar yeterki akıllarını çalıştırsınlar, yeterki özgür olsunlar bu sayede asla önlerine bir engel çıkmadan bir çok şeyi başarabilirler.
Bir yazar.
Edit: umarım şu yazdıklarımı okur, özel mesaja kapalı yazar. Bende iyi bir yazar sanırdım kendisini. Nicki kadar güzel değil sanırım.
(bkz: nice pic hido)
vivaldi nin dört mevsiminden biridir. sonbahar hüznü müziğe nasıl yansıtılırın üç boyutlu portresini çizmiştir resmen.
(#27602808) hiç ifşaya girmicem şimdi mesajları bul falan neyse.

Bir yazar.
Türbanlılardan iğrenen yazardır.
sonbaharda düşüş.
(#26103479) karısını denizde çıplak dolaştırmayı marifet sanan izmirli yazar.
Seri artı oy veren melek yazar.
Okuyucu yönü gelişmiş , takdir edilesi.
Galiba antropoloji bilen yazar.
beğendiği entrylere seri artı oy vererek beni mutlu eden yazar arkadaşımız.
Yay burcu yazar. Kendini bişey sanmakta.
dostane yazar.
Sözlüğün duygusal erkeği.

(bkz: entry takibi)
beğenileri için teşekkürlerimi sunduğum yazar.
kafayı kız-erkek ilişkileriyle bozmuş yazar.

biri şuna bi kız versin.
Beni zall artilamistir, geregi yoktur.
artı meleği, mesaj yollayan yazar, mutlu etmiştir.