bugün

kendisi gibi düşünmediği ve inanmadığı için hakaretle insanları dine döndürebileceğini sanan itlerin saçmalaması. hz muhammed görseydi bu halinizi gerçek islam bu değil derdi. evet.
sığır olabilmekte büyük meziyet hindistanda onlara tapanlar vardır.
ateistlerden daha kötüleri de var biliyomusunuz. yeni yeni çoğalıyorlar. hiç bir şeye inamıyorum ama ateistte değilim diyen tipler.

edit: ateistlerin sığır olduğu gerçekte olsa buna bile inanmazlar.
(bkz: dinde zorlama yoktur).
peki sığırlar ateist mi? diye sorulabilir.
ancak bir troll ün söyleceği şeydir. ben de müslümanım ama ateist olanları iyice sinirlendirip sonra da müslüman olmalarını ummuyorum. zaten konuyla alakası olan birisi, kimsenin bir şeyine laf söylememesi gerektiğini bilir. tabi diğer tarafın da onun dinine sövmesini istemiyorsa.

edit: şimdi gördüm bu başlığı:

(bkz: yarattığı canlıyı açlıkla test eden tanrı)

ateist biri yukarıdaki gibi bir başlık açarsa, şuan yazdığım gibi bir başlığın açılması da normaldir. doğrudur demiyorum ama normal. karşılıklı oluyor çünkü. karşı tarafın inançlarına hakaret etmeden geçinseniz ne güzel olurdu. çok da zor bir şey değil lan bu, kendinizi tatmin mi ediyorsunuz anlamadım gitti. herkesin inancı kendinedir.

edit2: evet başlığı açan arkadaş, çok iyi yaptın(!) alt tarafta dine veya müslümanlara hakaretler yapılmaya başladı sayende. bravo.
aslında türkiyede '' ateizm'' den çok ; ''din düşmanlığı , tanrı takıntısı'' mevcut.
Çoğu konuşurken zorla araya ''din'' sokarak konuşuyor ve büyük ihtimalle insanı zıvanadan çıkartıyor.

Ve bilimi ,evrimi falan bildiği için değil '' ideolojileştirdiği'' için savunuyor(!).

Eskiden ateizm denince bir karizma , ağırlık vardı.
Şimdi ise full troll '' ağğğğğ allah yoğğğk din yalağğnn zuhahaha'' gibi tiplemeler çokca

'' allağ varsa afrika neden aç ? ''
'' 9 yaşında ki çocukla evlenmiş''
gibi full trollük taşak peşindeler bide '' saygı '' beklerler.

Oturup bir ateistle , sosyoloji felsefe bilim konuşmayı özledim lan harbiden.
Nerde onlar ?
ben hiç sen yanlış ateistsin diye birbirini öldüren ateistleri görmedim. ama sen yanlış dindensin hatta sen yanlış mezheptensin diyen sığırları çok gördüm. aynı tanrıya taptıkları halde birbirini öldüren sığırlara bakmadan konuşanlar için gelsin:
(bkz: mezhep savaşları)
(bkz: din savaşları)
ateist dediklerinizinde cogu bir zamanlar sizin gibi muslu idiler. dinleri tarafsizca arastirdiktan sonra dinlerin tanrilarini red ettiler. ayni benim gibi. burada dinci gecinen kac tatlisu muslusu inandigi kitabi anladigi dilden bastan sona okumustur? diger din kitaplarini omumuslarmidir mesela? ben okudum. kuranida, incilide, tevratida. ve kararimi verdim. dinlerin tanrilari insan uydurmasidir. ha gercekte bir yaratici, tanri varmidir bilemem!

gercek sigirlar, sirf ailesinin yada bulundugu ulkenin dinine koru korune inananlardir.