bugün

boşuna kendini yorarak salak durumuna düşmeyle sonuçlanan girişimlerdir.
Kelebekler neden güzel?
motta haline gelmiş gereksiz uğraş.
dünyayı ve içindekilerin boşluklarını alsan bir küp şekeri kadar ediyor herşey...
anlıyacağın herşey boş * koysun sen coş...
allah kaldıramayacağı kadar büyük bir kaya yaratabi...
lan?
uçak düşüyor o an ne olur ne olmaz diye kelimei şahadet getirir misin?
başka sorum yok hakim bey.
ülkenin iq düzeyini ortaya çıkaran sorulardır. gerçi nesin usta yıllar yıllar önce bu düzeyin ne olduğunu söylemişti ya neyse.
eee bugün neyi inkar etmeye karar verdin?
her şeyden önce hiçbir şey yoktu.
(bkz: ateistleri başlık altında toplayan uyanık yazar)
herşeyi geçtim de inançsızlığın verdiği manevi boşluğu neyle kapatıyorsun? ve en önemlisi madem bir yaratıcı yok tövbe haşa bu mükemmel düzen neye hizmet ediyor akli melekelerin nasıl kaldırıyor böyle bir bilinmezliğe kendiliğinden oluştu demeye?
cevabını vermiş bulunduğum sorudur.
anneye anlatır gibi anlatıyorum dinle.
her şeyden önce ne vardı ?
big bang vardı. ondan önce...
kütle ve enerji vardı.
kütle=enerji dersek ki öyledir (aynştayn) teke düşer yani
kütle vardı. ondan önce ne vardı ? işte can alıcı nokta burası
ondan önce zaman yoktu dostlarım.
benim dediğimden de önce zaman yoktu. ve zaman yoksa hiçbir şey olmaz. her şey zamanla başlamıştır. zaman yoksa önce diye bir şeyde yoktur. ki zaten zaman tek yönlüdür.
levent yukselden geliyor..

zalliimm, senin allahin yok mu?
Kanımca ateistlere sorulacak en güzel soru : - Size göre Allah yoksa siz neyi inkar ediyorsunuz?

Bu sorudan sonra %98'i kendilerine uygun bir din seçeceklerdir.
allahtan korkmuyon mu heç?
--spoiler--
qelbimin ağrısını kim bilir?
--spoiler--
domalır mısın?
hz.muhammed ne diyor? islam barış demektir. iyiliği ve doğruluğu emreder. hak yeme, yalan söyleme, insanlara saygı göster, kimseye zumetme, guybet etme, adam öldürme, savaş halinde olsanız bile silahsızları öldürmeyin vb. şeklinde uzayıp giden iyilikler silsilesi. farzedelim ki allah yok, farzedelim ki hz.muhammed yalan söylüyor kuran-ı kerim'i kendisi uydurdu. Peki sen niye bana allah'ın yokluğunu ıspatlamaya çalışıyorsun? haşa, ıspatladığını varsaydığım da bu dünyanın hali ne olur tahmin edebiliyormusun? kimlerin kimlerin hakkını gaspedeceğini ve kimlerin kimleri dakkasında gözünü kırpmadan öldüreceğini? yani kısacası sorum şu ki; bana ıspat yapmaktaki amacın ne??
sen hiç tok karnına yarrak yedin mi?
ilginç olan sorulardır. denmiş ya 'madem allah yok neyi inkâr ediyorsun' diye. e sen sürekli olmayan bir şey için 'var' dersen, biz de olmadığını anlatmak zorunda kalırız.

şöyle düşün; ben senin eline verdiğimi söylüyorum. eğer eline vermemişsem, ben her saat sana 'eline verdim' desem de cevap vermemelisin. yok eğer eline verdiğimi inkâr edersen, senin mantığına göre, eline aldığını kabul etmiş olursun. kapiş!
içinizden gelen sesi hiç dinledinimi? Yaratıcı ver neden inkar ediyorsun demiyormu?
Nabionuz lan allahsızlar?
henüz sorulmamıştır.
Nabionuz lan allahsızlar?
hadi bunu da açıklayın?