bugün

cidden cevap verilemeyecek bir soru diye düşünür iken sonda olaymıdır şeklinde yazım hatası görünce bir an kendimden geçtim.

şu an hastaneye kaldırılıyorum.

düzeldiğimde cevap vereceğim.
allah herşeyi bir ölçüye göre yaratmıştır.
görsel
görsel
sanatlı bir eser sanatkârı icab eder.
(bkz: sözlükteki 1970 tarihli entry)
görsel
saat çin malı, saatin satıldığı yer istanbul. Satıcı niye Afrikalı. ateistler?
uludağ sözlük.

öyle bir sistem ki bir tuşuna basıyorsun bakınız veriyor, bir tuşuna basıyorsun görsel falan ekliyor. bu görseli 0,3 sn yerine 0,1 sn'de eklese not found hatası verecekken vermiyor, hızını göre ayarlıyor.

sana oy verenleri görebiliyorsun ama diğer yazar istemezse göremiyorsun.

peki şimdi soruyoruz size, böylesi kusursuz bir sistemin tasarlanmasıdamı* tesadüf?

hadi ateyizler bunuda açıklasın.
görsel
subhanallah.
Âyetlerimiz kendilerine apaçık olarak okunduğu zaman, o kâfirlerin yüzlerinden inkârlarını anlarsın. Neredeyse, kendilerine âyetlerimizi okuyanlara saldıracaklar. De ki: "Şimdi size ondan daha kötü olanını haber vereyim mi? O, ateştir. Allah bunu kâfir olanlara vaad buyurdu. O ne kötü bir dönüş yeridir." (HAC/72)
her sanat bir sanatçıyı gerektirir...

mantıklı düşünen cümlenin ardını doldurabilir o yüzden açık bırakıyorum.
komik hedelerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=e48QmgU8C-w

ateist açıklaması isteyen bir diğer hede de benden gelsin.

(bkz: abdest alan maymun)
insanlar topraktan geldiyse şimdiki topraklar neden insan olmuyor?

Hadi bunu da müslümanlar açıklasın.
görsel
bu hayvan da o kadar akıllı ki düşünmüş taşınmış ve kendine böyle bir sistem yapmış.(!).
not:bunu gururuna yediremeyen bir takım islam düşmanları yazım hatalarına takılabilirler.şimdiden söyleyim dedim).
Ol demiş olmuştur, merkez kaç kuvveti falan yormayın siz hiç o güzel kafanızı dostlar.