bugün

Atatürk'ü sevmeyip Türk'çüyüm demek. Beynim yok beynimi aramaya da çıkmadım demektir.
Olmayan durumdur.

Olduğunu ancak okumamış bir aptal iddia edebilir.

Bu ülkede Kuran okumadan islamcı olduğunu iddia eden bir ton gavat varken ve bunlar gerçek manada islamcı değil ingiliz köpeği iken. Akçura, Gökalp, Gaspıralı, Mahmut Esat Bozkurt, Mehmet Emin Yurdakul okumadan Atatürk'ün Nutuk'unu hatmetmeden, Türkçü olduğunu iddia edenler de olsa olsa aptal pezevenkler olurlar. Atatürk'ü sevmezsen, zaten Türkçü aydınlarla çelişmiş olursun ki bir ideolojiyi ortaya atanlarla, hayata geçirenlerle çelişip nasıl o ideolojiyi savunduğunu iddia edersin çok acayiptir.

Bu newtonyen fizikte newtona karşı çıkıp newtonyen fizikçiyim demek gibi bir şeydir. Ama işte insan aptal ve cahil olunca bu yazdıklarımı da anlamaz.
Atatürk ü sevmeyen türkçüyüm demesin bir tanesine denk geldim bunların

Resimde mete han ile atatürk yan yana çocuk da (ergen AMK) bu nasıl resim biri tüm türk milletinin atası diğeri türkleri satan adam...

Diye devam etmiş bu tarz öküzler yüzünden Türkçüler yanlış anlaşılıyor senin böyle konuşmanın sebebi atatürk neden sana özgürlük vermiş demokrasi vermiş.

Eğer şuan bu ülkede kendi tarihimin(kendi adıma konuşuyorum) hepsini biliyorsam,türkçe konuşuyorsam,kökenim türkse bunun hepsini gazı mustafa kemal ve askerlerine borçluyum

Tersini iddia eden türk değildir bu yüzden bana laf atanın da amına koyim.