bugün

türkiye'deki milyonları anlatan hede. ya şimdi ben ne çektiysem şu bazı ''hz atatürk' çülerden, bazı postal yalayıcılardan, sonracıma bazı darbecilerden ve bazı laikçilerden çektim. anlamadığımsa bana ve ak parti'li kardeşlerime bu kadar eziyet eden o insanların neden atatürkçüyüz hurrraaa! fulyasından olması hususu. bananae arkadaş. siz bana eziyet ederseniz. saygı duymam liderinize!

o kadar!!
Belki biraz aklını başına getirir: http://www.youtube.com/watch?v=2ZremDLOW_g

edit: aslında şuradan başlayarak izlemek daha etkileyici kılabilir http://www.youtube.com/wa...player_detailpage#t=5285s
bırakın saygı duygusunu, saygı sözcüğünün sözlük anlamını bile bilmeyen kişi demeci.
kürtajın kalkmaması gerektiğini kanıtlamış söylemdir.
keşke atatürk sizi sallamasaydı da ananızı ingilizler, fransızlar becerseydi diye sitem ettirir.
(bkz: gay tarikatçıyı seven ata ya saygı duymayan nesil)
nasıl peygamber efendimize bile saygı duymayanlar hoş karşılanabiliyorsa * atatürke de saygı duyulmamasının hoş karşılanması gereklidir.

atatürke saygı duymamak ve onu sevmemek için illa ermeni, kürt, rum olmak ya da türk düşmanı olmak gerekmez her aklı başında, okulda verilen sığ tarihle yetinmeyip biraz araştırma yapan , müslümanım diyen herkes atatürkü sevmez saygı duymaz.
sebebini gerçekten merak ettiğim halde bir anlık sinirden dolayı ilk tanımını okumadığım başlık.
arap aşıklarının diyebileceği bir şeydir efendim.
eziyet de eziyet. ne eziyeti çekiyorsunuz ki? sürekli bir acıtasyon, biz eziğiz ayakları. muhafazakarlar, herkesten iyi durumdalar, daha iyi şartlarda yaşıyorlar. hala daha zor durumdayız, laikler bize kötü davranıyor bilmem ne. kaç senedir biz duymaktan bıktık, siz söylemekten bıkmadınız.

tamam sevmeyebilirsin ama herkes birbirine saygı duymak zorundadır. bu bir tercih meselesi değil, zorunluluktur. ki mustafa kemal sıradan bir insan değil, ülkeyi düşman işgalinden ve keyif düşkünü hükümdarlardan kurtarmış bir liderdir.

ha yok dersen ki, ben saygısız dingilin tekiyim, ona da benim saygım sonsuz.
mustafa kemal atatürk e saygı duymamak onun bunca işi başaramadığı zaman başıma gelecekleri yaşamak için yalvarıyorum manasına gelir.
işgal altındaki topraklarda yaşamanın ne olduğunu gayet iyi bilmek ve bunun olmasını dilemektir, tecavüzün, keyfi yere insan öldürmenin evlerin ve camiler dahil pek çok yapının içinde ibadet edenlerin tepelerine yıkılması için yalvarmaktır. insanın mazohist olmasını bunun ruh orospuluğunun devamı için duasını anlayışla karşılarım ama tüm bu sapıkça şeylerin verdiği acı için yalvarması, dua etmesi sırf kendisi için olsun tüm halka bunu dilemesin.
işgal altında olma işi halen devam ediyor ellerinin altında internet var belgeseller cep telefonuyla çekilen görüntüler var bunları izlediği zaman da akıllanmıyorsa en fazla boş yere nefes harcayan bir canlıdır ötesi değildir.
benim vicdan, insaf, insaniyet, hakkaniyet duygularım amiplerle aynı seviyede ve saygı nedir bilmeden yaşadım, öylede geberip gideceğim demektir ve üzerine konuşulacak çok fazlada bir şey yoktur. yapılacak en güzel şey böylelerini hakettikleri gibi inlerinde kendi gölgeleri ile başbaşa bırakmaktır.
insan sevmeyebilir evet ama saygı duymak zorundadır. bu kadar,açık ve net! "madem saygı duymuyorsunuz o zaman saygıyı da hak etmiyorsunuz. " demekten kendimi alamadığım durumdur. ne 'peygambere saygı duymuyorum' denebilir, ne de 'atatürke saygı duymuyorum' denebilir.
milli mücadeleyi atatürk değil kuvayi milliye birlikleri başlatmıştır ülkeyi atatürk değil şehitlerimiz kurtarmıştır atatürk samsun a ingiliz mektubuyla gelmiştir zihniyeti .
"furya" kelimesinin dogru yazilisini bilmeyenlerce telaffuz edilen ifade. Cahil turnusoludur.
sen! şimdi bu sözleri safedip ahkam kesiyorsun ya..'saygı suymuyorum liderinize!'' die sen'in yatıp kalkıp , aldığın her nefeste şükretmen gerek ki hala O'nun savaştığı , kurtardığı ve kurduğu bu ülkede özgürce yaşıyorsun!
Kim kime eziyet ediyor görüyoruz ya da etmeye calışıyor..özgürlük nedir bilmiyorsun bunun kıymetini di mi. bu toprakları kurtarmak için ata'larının dedelerinin döktüğü kanları hiç'e sayıyorsun sen..
Atatürk'ün gençliğe Hitabesini bilirmisin sen!?
ey türk istikbalinin evladı' der sonunda
O sen değilsin ki !
sen ve senin gibiler olduğu sürece kemikleri sızlamaya devam edicek; bağımsız ve özgür yaşayalım diye canlarını feda etmiş ataların, ninelerin, dedelerin,henüz 15 yaşındaki gencecik mehmetçiklerin, cepheye sırtında mermi taşıyan kadınların, kundaktaki bebeklerin!
sen yine saygı duymazdın amma baban kimdi bilmezdin şerefsiasdlkljşişklkş:/
Kaç yaşındasın da darbelerden çektin amk diyesimin geldiği ifade.

Lan 10 senedir allahınız iktidarda daha hala mı agliyorsunuz lan.

Allah'ın "fulya"ları sizi.
akpartici insanların ne ''fulya''sından olduğunu çözemediğim önermedir. ayrıca ak particiler ne çekti çok merak ettik. hayat size güzel bu ara amına koyim. rüzgar terse dönünce ağlayın bari.
gözden kaçan bir nokta var ki yaşasaydı bu atatürk'ün umrunda olmazdı.

dolayısıyla

(bkz: siklemiyoruz beyler)
şimdi ben burda saygı duymadan sövüp saysam senin liderine saygısızca liderin derken küçük liderden değil ümmet-i muhammedin lideri olandan hatta onu yaratandan bahsediyorum, ne olur o zaman. benden sana saygı duymamı beklediğin gibi bana saygı duyacak mısın?

biraz beyin kullanalım lütfen. yeşil komünist kardeşlerim sağ sol zamanı ne sağ dokundu size ne sol kimden bu kadar çektiniz? benim de ailem abdestli namazlı insanlar hiç bu yüzden başlarına bir şey gelmemiş belki kendinize baksanız iyi olacak hı ne dersiniz?

atatürk ü almışsınız ağzınıza konuşup duruyorsunuz. gözünüzü vereceğiniz müslüman din kardeşleriniz halife vahdettin cihad ilan ettiğinde ne yaptılar? hangisi sizi sikine salladı da yardıma geldi? allah olsam sizin din anlayışınız yüzünden istifa ederim.
hayvanların çoğundan saygı beklenmez denilerek susturulması gereken canlı organizma beyanatı.
(bkz: bazı yazarların 10 yaşında olması)
şu ortamlarda ne zaman bir yazar şu solcunun aq ya da şu sağcının aq diye saçma sapan başlıklar açsa böyle ezikçe muhabbetler dönmeye böyle büzükçe giriler yapılmaya başlıyor.

geçiniz böyle şeyleri. ne kimse kimseyi zorla sever ne de kimse kimseye zorla saygı duyar, önce içten gelecek, içten gelmesine neden olacak nedenler olacak.
(bkz: çokta zikimizdeydi)

ve de;
- "karDesHm SaygHı DuYMuYho HanY10"