bugün

Sevmeyebilirsin ama saygısızlığa tahamulum yok.
Saygı duymamak da bir tercihtir. Ve bizler kişilere değil tercihlere saygılı olmak zorundayız.
(bkz: orospu çocukluğunun diğer adı)
insan istediğini sever, istemediğini sevmez. Bu böyle basittir. Ama saygı farklı bir şeydir. Atatürk'e saygı duymak gerekir, her ne kadar sevmiyor olsanız bile.
(bkz: ben)
hesap verilmesine gerek olmayan durum. sana ne ulan. Sen bu ülkenin seçtiği cumhurbaşkanı'na saygı duymayınca sorun yok. Ben senin putuna saygı duymayınca mı sorun oluyor?
görsel o Zaman kurucusu Atatürk olan bu ülkeden gidecek.
Cumhuriyetin kurucusu, ulu ondere karsi yapilan bir hakarettir.

Ayni sekilde recep tayyip erdogan a saygi duymamakta bir hakarettir.
Kendilerine de saygı duymayan canlılardır.
"Cumhuriyetin verdiği özgürlükle cumhuriyeti ortadan kaldırmaya çalışmak!!!"
Bize 1 değil 10 Atatürk lazımdı ki ülkem refaha ersin, yobaz kafa ortadan kalksın.
artık akpopolar bile duyacak ona saygı.
Çoğu sorgulamadan aileden dincilerin katıksız cahilliği ile büyüdüğü için olsa da diğer tüm iletişim kanallarını geçtim internet gibi bir bilgi denizinin içinde bile kupkuru kalmak insanın kendi tercihidir. .
Açık konuşmak gerekirse babam dahi atatürke çok sıcak bakmayan bir insandı ama ülkenin son durumu o yetmiş yaşındaki çok eğitimli olmayan insanı bile ne kadar yanlış düşündüğüne ikna etti çoktan. ..
Türkiye şu haldeyken Atatürk'ü diline dolayanlara yaşayacak bir alan yok bu caanım vatanda,
zira her türlü güçlükte bir olmayı her sorunda ayakta kalmayı bize o öğretti net...

Atam! Sen oradan görüyorsundur eminim ama,

Keşke yanımızda olsaydın,
keşke yaşasaydın be Atam...!!!
AY ÇOK DA SiKiMiZDESiN. GiT NEYE SAYGI DUYUYORSAN DUY AMK.
Sevmeye olabilirsin. Ama saygı duymak zorundasın. Zorundayız.
Nankörlüktür.
fikirlerini beyan edebilme özgürlüğünün en büyük sebeplerinden biri olan yüce insana saygı duymamaktır.

allah bildiği gibi yapsın sizi.
saygi duyacak melekelere erdemlere sahip olamama sonucu ortaya cikan durumdur. once ogretilmesi gerekli egiterek saygi nedir neden gosterilir..

isin en tuhaf yani bu insanlar hayatlari boyu saygi bekler. en basta inandiklari seylere hemde.. saygi duymayanlari oldurmeyi bile hak gorurler kendilerine malum..
(bkz: faşistlere saygı duymamak)
cehaletin, körlüğün ve ayakta uyutulmanın sonucudur.
çok açık ve net olarak; şerefsizliktir. sevmeyebilir ben de onu sevmem olur biter. ancak saygı duymazsa bir zahmet gözüme görünmesindir. zahmet etmeyip görünürse de gereğini seve seve yaparım.
Duymak zorunda olduğunu bilmesi gereken insandır.

görsel tek lider.
Özgür bir ülkede yaşadığımız için herkesin sahip olduğu haktır.
özellikle de türkçü geçinen insanlardan bunu görünce elem verici bir durum ortaya çıkıyor.
Böyle bir şey yoktur. Atatürke saygı kanunlarla garanti altına alınmışır. Çok da şaapma bence..
sevgi duymamayı anlarım ama saygı duymamak yakışık almaz. bu eleştirilmeyeceği anlamına gelmese de neticede ülkeyi bir sonraki aşamaya geçirme yükünü şu ya da bu şekilde çektiği için saygıyı hakeder.