bugün

(bkz: atalay demirci nin gösterisinin çalıntı çıkması)
yakın zamanda samsuna gelecek pek de sevmediğim adam.
ıkınıyorum ıkınıyorum gülemiyorum bu adama.
http://www.issizadam.net/...erformansi-alinti-mi.html açıkça çaldığı bellidir. adam nurcu
ama gösteriyi olduğu gibi çalmış meğerse. zaten diğer espriler de ata ile cemden arak.
cem yılmaz ve türkiye'deki diğer komedyenlerle karşılaştıralamayacak kadar vasat olan bir insan. sanırım birtakım çevreler tarafından cem yılmaz ve türevlerine alternatif yaratılmaya çalışılıyor ama olmaz. çünkü kendisi bu işte gerçekten başarısız. ama sanırım radyoculuğu filan iyiymiş.
(bkz: kel)
(bkz: hem kel hem fodul)
yani bilinen ya da kendisinin duyduğu bir şeyin mizahını yapamaz mı..

cem yılmaz da yaşadığı olayları anlatıyor.. şimdi bütün ''ne veriyim abime'' diyen garsonlar gelip ; cem yılmaz için 'bizim diyalogları çaldı' diyebilir mi ?
belden aşşagı espri yapmadığı için ahlaklı komedyen seçilecekti neredeyse. ramak kalmıştı hatta o bile kalmamıştı.
kemalistlerin saldırısına uğruyor.

demek ki kaliteli adam.

yolu da bahtı da açık olsun.
mizah algısı ilkokul seviyesinde olanların kaliteli addettiği bir tipleme. kemalistlerin işi kalmamış buna saldırıyormuş bir de, püh bahtına sıçtığım...
atalay demirci 'nin final gösterisini izleyenler ve yıllardır ahmet şerif izgören'i takip edenler o gösterinin çok tanıdık geldiğini fark etmişlerdir ama akıllarına direk ahmet şerif gelmemiştir. çünkü demirci'nin anlattığı şeyler zaten daha önce çokça duyduğumuz şeylerdi, klasik insanların kendi aralarında yapabileceği espriler. izgören'in böyle çok hikayesi vardır, örneğin sınavda hademenin adını soron hoca gibi...

atalay demirci'nin gösterileri akla zeki kayahan coşkunU da getirebilir, zira onunda türklere özgü davranışlar hakkında çokça tespiti vardır.

ama videoda da görüldüğü üzere birebir alıntı yapıp kullanmış atalay demirci hatta izin almadığını var sayarsak çalıntı...
araklamakla etkilenmek arasındaki farkı anlamamış kişidir. ona destek veren yandaşlarına açıklayayım

cem yılmaz ne vereyeyim abime sözünü alır ondan etkilenir ama esprisini özgün sadece kendine has anlatır.

atalay demirci ise bildiğin araklamış. dialoglar aynı. tek fark anlatan bunu komik bir şekilde sunmamış atalay sunmuş.
ahanda gösterisi çalıntı çıkmış. bence esinlenmiş ama siz ne dersiniz bilemem.
http://siz.net/atalay-dem...si-calinti-cikti-videosu/
antipatik bir adam bende bıraktığı izlenim tam da budur. Hani insanların bakışlarından anlarsızın ya ne olduğunu bu da öyle bir şey hiç sevmedim sevmeyeceğim de, Klasik acun şişirmesi.
bu hafta beyaz show da kendisi.
beyaz'ın bugünkü avı olan kişidir. o daha çok çeker beyaz'dan.
komiklik kavramının kişiden kişiye değişebileceği insanların 'cok komik' veya 'bok gibi' diye eleştirdiği stand up'cı.

la komik gelene komiktir, izler.

komik gelmeyen de izlemez, bu kadar basit aq niye uzattınız.
komik değil hatta salakça...
şu an beyaz show'da ve her muhabbete dahil olmaya çalışan (herhangi)bir yarışma birincisi..
Sümüklü böcek daha komik.
an itibariyle canlı yayında fıkra anlatıyor. türk mizahının geldiği son nokta! hey yavrum...
beyaz show'da, şuanda beyazıt öztürk haricinde kimsenin gülmediği komedyen. kendisine katıldığı programlara, parayla, gülecek adam tutmasını öneriyorum.
sonradan kazanıldığından herkesin kabul edemediği komedyen. tv şovu yakındır.
hikayeler arası geçişi gerçekten iyi olan bazen gerçekten güldürmeyi başaran komedyen ..