bugün

''yeteneksizsiniz türkiye'' yarışmasının hayrete düşüren yetenekli yarışmacısıdır. Birinci olmuştur ve alçak gönüllü gibi gibi hissetmiştir kendini herkese.
eleştirilecek bir tarafı yok, adam şovunu yapıyor beğenen beğeniyor. savunan bir kesim oluşmuş ama kimse zaten cem yılmaz dan iyi falan demeye kalkmamış haliyle. zaten cem yılmaz la aynı cümlede geçmesi bile adaletsizlik olur, lebron james de basketbolcu, hidayet türkoğlu da, ikiside aynı işi yapıyor diye karşılaştırıyor muyuz? hayır, bu durum aynen atalay demirici için de geçerli.
bi de çocuğu "sen kazandın" diye kandırıyor.. bu nasıl bi şey ya?
sözzzzzzlük çocuklarına dert olmuştur. siz ne kadarda kendinizi yırtsanız bu adam kazandı. o kadar kolaysa sizde çıkın çakma şovla para kazanın biçler. klavye başında sağa sola atmak kolay tabi. özgüvensiz vaşak sürüsü sizi. daha doğru düzgün bir tebrik etmeyi bile bilmiyorsunuz zavallı aciz sürüsü.

edit: formata uygun halde sansürlenmiştir.
cem yılmaz ile kıyaslanmasının bile hakaret sayılması gereken insan. kendisi zaten standartların çok altında. bir kere izledim bir daha izlemedim.
yarışmanın birincisi. bütün sözlüklere bakıyorum, genel tavır kendisine giydirmek üzerine ama twitter'a bakıyorum herkes adamsın, dipsin, dipçiksin diyor ve hatta yarışmada birinci oluyor. yok artık diyorum yahu. iyi mizah anlayışı sadece sözlüklerle mi sınırlı yoksa birileri bizi mi yiyor? bu ne amk. ben bir komedyeni izlerken acaba ne zaman batıracak da onun adına ben utanacağım hissini yaşıyorsam o adam iyi komedyen değildir arkadaş.
haketmiş ve yarışmayı kazanmıştır. amına koyim gülmüyomuş abisi millet sana. çok sikinde adamın, yarramın antenleri ya.
kendisini izlerken misafirlikte osurmuş kadar utandıran.
türkiye'nin açık ara en komik adamı.
küfürsüz ve cinsel içerik olmadan temiz bi gösteri yaparak insanları güldürebilen nadide insan.
3 tl'lik komedi kitabıyla yarışma kazanmış! kardeşim kitap beleş de olabilir, önemli olan anlatabilmek. yiyosa sen anlat, istdiğin kitabı kargoyla adresine göndericem.

adam 250 milyarı alın teriyle kazandı.
kazanacağını çok önceden tahmin etmiştim. tv'ye ilk çıktığında. (#18943399)
yetenek o dur ve bunu birinci olarak göstermiştir sonuna kadar da hak etmitir.helal olsun valla.
çakma ahmet kaya dan sonra çakma cem yılmaz ın birinci olması beni hiç mi hiç şaşırtmadı.ülke olarak ne çok seviyormuşuz çakma şeyleri.

birde finalde bahayı kucağına alıp sahneye getirmesiyle tam bir şovdu.sahneye çıkıp poz verdikten sonra çocuğu hadi annene git diyerek iteklemesi ise gözümden kaçmadı. maalesefki insanlarımız böyle ucuz oyunlara çok kolay kanıyor.
anlattığı hikayeler çok sıkıcı ve banal.
yetenek sizsiniz de 1. olan 2. Samsunludur kendileri .
arkasındaki cemaat çok kuvvetli çıktı hakkaten.

keşke ikinci olaydı.
bizim milletin beğeni algısının bir başka örneği. gerçi yarışmanın genelinde bi bok yok ama, hiç değilse hakan akdoğan bir şeyler yapıyordu.

zaten mal gibi bi boka yaramayan yarışmayı izleyip dünyayı unutuyor, eşek gibi yok o yok bu tartışıyoruz. asıl yetenek biziz amk. kafa süper kafa...
o değilde birileri devamlı cemaatçi diye birilerine saldırmak için garip gerekçeler ürettikçe o insan bişeyler yapıyor.

hiçbir cemaat ile alakam yok ancak böyle gerzekçe bir ithamı ne diye yapar insanlar anlamak güç.
Topluluğun az bir oranının katıldığı bir yarışmada, yine az bir oranın oyuyla birinci ilan ettiği kimsenin "güya" Türkiye'nin en yeteneklisi ilan edilmesi, bu vesile ile tartışan ve anlamsızca birbirine ayar verme çabasına giren kimseleri bana gösteren şahıs olmuştur. insanlar haz ettiği mizah tarzına göre farklı gruplara ayrılmazlar, "ona mı gülüyorsunuz , hmpfh yavşaklar" tribi ile çakma asalet göstergesine girişmek bu vesile ile anlamsızdır. Mizahın ve komedyanın farklı türleri vardır, bazı esprileri algılayabilmek için belirli bir kültürel altyapı gerekse de, bu, o espriyi daha gülmeye değer kılmaz. Kaldı ki, bir skime gülmeyen adamdansa, hayata gülücük saçan kimseler, her şeye gülmeyi bilen insanlar bana göre daha tercih edilesidir. Her iyi futbolcumuzu Messi ile, her komedyenimizi Cem Yılmaz ile kıyaslayan kompleksli bir milletiz, "kimse çıkıp da demiyor ki, aga bu nedir".
birinci olmus galiba tebrik edelim de adamın iki tane videosu vardı izledim, tebessüm ettiremiyor. nasıl birinci olmuş hayret.
edit: birinci olması gösterilerinden daha komik olmuş.
türk halkının espriden ne kadar anladığını gösteren adamdır. birinci oldu lan. şaka sandım.
yıllardır aranan adam, kayıp kuzenim. SENELER SONRA TVDE BULDUM TEŞEKKÜRLER ACUN ılıcalı. *
cem yılmazdır, yımaz erdoğandır bunları geçtim de insanların karşısında sürekli kırılanları sevmem ben. bi konuşma yaptı arkadaş yüz kere '' yüksek müsaade'' istedi. müsaade değil bak 'yüksek' müsaade. işte böyle sürekli kırılıp döküldüğünde işin samimiyeti kaçıyor ya. hayır bu kadar yüksek müsaade istediği adam da acun. şunu da demicekti:

* evet, finale kalan herkes bence birinci.

ya arkadaşım kusucam artık böyle cümlelerden. biri de çıkıp doğal olsa ya.
10 yaşından beri bateri çalıyorum. şunu söyleyebilirim ki kesinlikle zor bir enstrüman. amacım burada hava falan atıp trollük yapmak değil. sadece düşüncelerimi söylüyorum.

şunu kesinlikle söyleyebilirim ki, o yaşta bir çocuk için o seviyede bateri çalmak, gerçekten yetenek ister. atalay iyi olabilir, çok iyi olabilir. sorun 'türkiye'nin yeteneği' mi? bence değil. iyi olabilir ama, türkiye'nin yeteneği olamaz. onun gibi onlarca adam var,baha'nın türkiye'de alanında tek olduğunu düşünüyorum. varsa başkası, link atın, paylaşın. o ödül baha'nın olmalıydı. bunu haketmişti.

sonuç olarak ; tebrik ediyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar