bugün

Kötü şair kötü komedyen.
komik olduğu doğru ama özellikle ata demirer'den arak esprileri var. milleti salak mı sanıyor bilmem de anlaşılıyor yani. mesela geçen 'bulaşığın yemekten sonra değil de önce yıkandığı tek yer öğrenci evidir.' diye espri yaptı.
bu espri facebook ve twitter'da aylar aylar önce o kadar çok dolaşıyordu ki çalmak için salata olmak gerek.
he komik mi, kendi esprileri cidden iyi. yarım saat izlenir, sonra sıkar. lazım, bunlar da lazım tabi ki.
menajeri, twitter'da emre uslu'dan ilk gösteride ön koltuk sözü karsiliginda sms RT'si istemistir.
https://twitter.com/gevo1...status/311189190425575425
bence iyi , yer yer cem yilmazdan esintiler olsa da iyi bence.
Bahanın rakibi.
aynı esprileri ısıtıp ısıtıp önümüze sunan, zirvesinde cem yılmaz'ın olduğu tek kişilik gösteri kalitesini en diplere çeken vasat altı komedyen, vasat altı şair.
komedinin cem yılmaz tekelinde olduğunu sananlar tarafından beğenilmeyen adam. beğenmiyorsan başka kanalı izle amınakoyduğum.

bu sözlerim de atalay demirci ye : ulan sanki dünyanın en ince esprisi yapıyosun amk, anladınız mı diye bakmalar ne ?
acımasız eleştirileri hiç de hak etmediğini düşündüğüm komedyen. her performansında yarmıştır. önü açık...
cem yılmaz faktörü yüzünden tepkileri üzerine çeken başarılı bir komedyendir. cem yılmaz ile kıyaslanması da çok saçmadır, ulan insan barcelona ile karabüksporu aynı kefeye koyar mı lan? *
şahan gökbakar'dan daha komik olan kişi.
ha şahan komik mi? hayır.
Cemaatçi, cem yılmaz ve yılmaz erdoğan özentisi, kendini stand up çı sanan espri hırsızı. Cem yılmaz ın bütün espirilerini çalmış, bir de utanmadan yetenek sizsiniz'in finalin de anlatıyor. Ayıptır lan, insan utanır.

Edit: cemaat e de tesekkurunu etti. Millete özenerek ne kadar Rezil biri olduğunu gösteriyor. Ayrıca kolpacı bir adam olduğu suratından belli olan espri hırsızı stand up çı çakması.
cemaatçiymiş. vay amk sanat eleştirmenliğinin bir garip yönüde bu şimdi. müjdat gezenin oyunculuğu sorulan birinin kemalist amk demesi kadar salakça.

sen gülmüyorsan garanti o komedyen olamaz **
isini hakkiyla yapan komedyen. ama dur dur boyle olmadi cem yilmazla hi karsilastirmak lazim: her seyi calmis amk hatta bildigin cem baris akarsu da cem karacaydi zaten neyse.
suan rakibi baha adlı çocuktur .
gerçekten komedyen. adam zeki, bir de şiir yazıyor. kazansa da kazanmasa da umarım televizyonda izlemeye devam ederiz.

edit: ve kazandı, rakibi bahayı sahneye alması çocuğun "şampiyon oldum" diye sevinmesine neden olması çok ince bir davranıştı. çocuk orda g*t gibi kalmadı.
kanımca şampiyon olacaktır az sonra.
ne kadar insancil ve iyi niyetli oldugunu baha yi kucagina alip sahneye cikarak gostermistir. ikisine de helal olsun.
yetenek sizsiniz türkiye şampiyonu. ödül 250 milyar, güle güle harcasın. temiz yürekli bir adam.
Aferin helal olsun dediğimiz yarışmacıdır.
adam bildiğimiz john malkovich. hayretler içindeyim sözlük.

görsel
lan adam mola yerlerinde 3 tl'ye satılan fıkra kitabıyla milyarlar kazandı.

cem yılmazla kıyaslamıyorum ama bu adama gülen insana bir şey diyemiyorum. olum yapmayın lan gerçekten.

(#18811857)
kıvanç ile burak ikilisinin yanında yetenek olarak bir hiç olan çakma cem yılmaz ve fıkra tekrarcısı bir komedyen olan ve yarışmayı kazanan insan...

ben bu cahil insanların amına koyayım ya. yetenekten kasıt bu adamın yaptığıysa fıkralarla türkiye programı oscar almalıdır...
cemaatin osurağa bile güldüğünü bizlere gösteren adam.

helal olsun aferin çocuklar. *
basit adam. bi esprisine dahi gülmedim.
O ses türkiye'yi kazanan çakma ahmet kaya'dan sonra yarışmayı kazanması sürpriz olmayan üç beş komedyenin aynı anda çakması olan kel adam.

yani fena değil yer yer güldürüyor ama çok da yetenekli değil. yarışmanın kalitesine bakınca kazanması da sürpriz değil aslında. ne olacaktı sanki?