bugün

(#26946975) Senin de kutlarım demek istediğim renktaş yazardır.
Sarıııı!! *
(#27000618) 30 yıldır domalan güruhu görmeyen cahil yobaz kemalist yazar.

kemalist oyun havası. https://www.youtube.com/watch?v=99-0zKOebA8
Kavga falan yok tezgahtar nickli arsız yobazın yeni versiyonunun bir kaç haftaya silinmeden önce yine çemkirişleri var. Kendisini ciddiye alan var mı bilmiyorum.

Akbabalar sırtlanlar umutlanmasın yani.*
Gucci çantasını en kısa zamanda ulaştıracağım yazar kişisi.
louis vuitton alırım ben aplama Gucci neymiş.
(bkz: #15206642) tercümanlığı çok iyi özetlemiş ve anladığım kadarıyla meslektaş olan yazar.
ikidir aynı entryleri yazıyoruz.
perihan sen misin???

Anlayamadık. Bir yazar.
düğünümde kayınpederimden sopa yiyecek adamdır. kayınvalidemle vals yapacakmış. kapı gibi kayınpederim var la benim !
Herasmus'un düğününde hem hera'nın hem de damat tarafının bekar kız arkadaşlarına sarkacak yazar. Evlenmek için başka yol çare kalmadı.*
düğünüme sırf kısmet aramak için gelecek yazar. bari bi küçük takaydın iyidir. *
lafları bi taraflarına yiyen yobazların, azginteke'nin kendisinin feyki olduğunu iddia ettikleri dost yazar. lan ne komiksiniz amk.
(#27066364) yobazlardan darbe yemiş yazar. o değilde yazar olmayı ne zaman öğrenecek bakınız yazarı acebaaa hıı?
las vegastaki striptiz şovuma koşa koşa gelicek olan yazar bekleriz.
erkek mi kadın mı ne idüğü belirsiz bakınız yazarı. yazık..

https://www.youtube.com/watch?v=9EnvzFyA8qA
nadir entrlerini sevdiğim yazarlardan biridir. gayette iyi yazar. sen de bizdensin dostum.
Memelerini gördüm. Maalesef yavruagzi. Evet.
Diyalog kurabilen, sempatik bir Fenerbahçeli olan can yazar. iyi ki var.
Sözlüğün en güzel kızı.

Selam canım oyhsss.
zekadan bahsetmesi dünyadaki en komik olay olan yazardır. nitekim daha kendi yazdıklarından haberi yoktur.
(#27304573)

--spoiler--
(#27304552) özel mesajını (böyle sorular geleceğini bilerek) kapadığı için, "devletle uzlaşma masasındalar" iddiasına kaynak göstermesini rica ettiğim yazar. bi tarafından uyduracak kadar düşük zekalı bir yazar olmadığını düşünüyorum;------ (*)

eminim ki bir bildiği vardır.

edit: tahmin ettiğim gibi düşük zekalıymış-------------------(**) ve o iddiayı götünden sallamış.
--spoiler--

öncelikle (*)lı mesajını kontrol edelim. tahmini : düşük zekalı bir yazar "olmadığını" düşünüyorum
şimdi de (**)lı editine bakalım : """tahmin ettiğim gibi""" düşük zekalıymış

sonuç olarak bir insanın zekadan bahsedebilmesi için öncelikle düşünebilmesi bu düşünceleri ifade edebilmesi ve kontrol etmesi gereklidir.

bu arkadaşımız girdiği 3 cümlelik entrynin 2 cümlesi çelişkilidir. ve ne kadar acıdır ki bu arkadaşımız zekadan bahsetmektedir.

--------------------------------------------------------

iddia meselesine gelince evet özel mesajım kapalı ve hergün girip başlığımı insanlar bir şey yazmış mı diye bakmak gibi bir manyaklığım yok. bunu ancak ilgi budalası insanlar yapar.

--spoiler--
Galatasaray'ın gecikmiş, ödenmemiş vergisi yok. Galatasaray'ın diğer kulüplerde olduğu gibi taksitlendirilmiş vergi borçları var. Bu taksitler de zamanında tıkır tıkır ödeniyor. Bu bilgi kirliliğini düzeltmek istiyorum. Bizden talep edilen, bizim itirazda bulunduğumuz ve

----------şu anda Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da oturduğu bir uzlaşma masasında----------

katileşmek üzere uzlaşılacak, bir rakamdır. Bu 54 milyondur, üzerine ceza geldiği için buralara çıktı. Bu rakamın çok büyük bir kısmına itiraz ettik. Diğer kulüplerin de böyle itirazları var. Yaklaşık 1 ay sonra karara bağlanacaktır.
--spoiler--

http://www.aa.com.tr/tr/s...unal-aysal-aday-olmayacak (bu da kaynak);

bir daha zekadan bahsederken iki kere düşün evlat.
Yukarıda o kadar özenile bözenile uğraşılan, hurafelere dayalı entry'i tek bir mesajla çürüğe çıkarmış yazar: (#27308187)
doğudaki insanlara çomar diyen kız.
(#27372729) Nickaltında ve başlıklarında ayar alan fake aptalların (vinvocci'nin fake'i) güya şirinlik yaptıkları yazar.
kendisini çok kızdırırdım bir zamanlar, ehehe ama yok yok çok severdi beni * selam şeyapıyorum burdan.
kemerle döveceğim yazar.
yine altı oplamış nick (yazar)..