ingiliz otomobil üreticisi *
die another day de james bond un arabasıdır.
ingilterenin süperspor otomobili
db 9 adlı modelinin hayallerimi süslediği otomobil.gelgelelim 100 bin poundluk ingiltere fiyatının türkiye ye gelmiş halini hayal dahi edemiyorum.

img.netcarshow.com/2004-Aston_Martin-DB9_800x600_wallpaper_02.jpg
bir ingiliz otomobil üreticisidir. 1913 yılında londra'da küçük bir atölyede lionel martin ve robert bamford tarafından kurulmuştur. ilk otomobillerini 1914 yılında piyasaya vermişlerdir.
futbolcu ismine benzeyen araba markası.
(bkz: ersen martin)
(bkz: aston villa lı martin)
motor ilk çalıştırıldığında çıkan ses bir aslan kükremesine benzer, gaza yavaşça bastığınızda ufak ufak homurdanmaya başlar, gazı köklediğinizde motor adete buraların tek kralı benim der... astom martin de müziğe falan ihtiyaç yoktur araba kullanırken motor çalıştıktan sonra zaten kendi müziğini yapar...
db7 vantage modeli çalıştığında yerin sallandığı söylenmektedir. ingiltere de belli saatlerden sonra ara sokaklarda kullanılması yasaktır. zira deprem oluyor zannedebilirsiniz.
(bkz: chris martin)
V8 vantage modeli kanimca en seksi arabadir. Aston martin'nin ozelligi motorunun sesidir. ferrari filan oyuncak araba gibi kalir yaninda. ingiltere fiyati 100bin sterlinin uzerindedir (250bin+ ytl)

kullananlarin yalancisiyim ama telefonunun calismadigi, her yerinden gacur gucur ses geldigi, vites sisteminin cok kotu oldugu ve sik sik ariza cikardigi soylenir. Bu sikayetleri yapan kisilere "baska ne araba almak isterdiniz" diye soruldugunda cevap "ben aston martin'den baska arabaya binmem" olur ki bu da ne denli sadik bir kullanici kitlesi oldugunu gosterir.
türkiye'de de bulunan bir araba markası.
bana devamlı bir futbolcuyu çağrıştıran araba markası

futbolcu için;

(bkz: ersen martin)
james bond un arabası olarak da bilinir.
http://i47.tinypic.com/2i7vjsx.jpg
http://p.webwombat.com.au...-bond-007-film-22-big.jpg
olamaz böyle bir araba. dbs modeli ise hayallerimi süsler.
buyuk hayal kirikligidir. v8 ve v12 motorlari super ses cikartir. arabalari goruntu olarak superdir. kullanmis biri olarak konusuyorum, bu arabalardan 30 yillik murat 131'de duyamayacaginiz kadar cok takur tukur ses gelir. heryeri gicirdar, insani sinir eder.

tipik ingiliz arabasi oldugu icin surekli ariza yapar. vantage modeli porsche ve bmw M6 ile yarismak uzereyken, sunucu kendisine sorulan "aston'dan bugun ne bekliyorsunuz" sorusuna , "beklentim yaris baslamadan ariza yapmasidir" diye cevap vermistir.

ayni sekilde aston'nunun hic ariza yapmadigini soyleyen birine "seni kaziklamislar, seninki sahte aston o zaman" denir.
las vegas dizisinin karizmatik patronu ed deline da vardı bundan. dizide görünce bile kalbim yerinden fırlardı. zira felaket derecede şıktır kendileri. insan bunu kullanmaya kıyamaz ki arkadaş!
motor sesi mp3 olarak bulunup mp3 player'a atılıp koşarken dinlenilmesi gereken araba.
kısa bir süre sonra almayı düşündüğüm bebek.
rüyadır. en güzelinden.
dave mustaine abimizin arabasıdır.
http://beta.images.theglo...ne23wh3-Ha_893986cl-8.jpg
ingiliz el yapımı arabalar üreten firmadır.

hayatımda bir kere bir aston martine binsem (autoshowda bile bindirmediler.) dünyanın en mutlu insanı olacağım yeminle.
james bond ile özdeşleşmiş otomobil.
türkiye de sürülmeyecek araçtır. net.
magnum yiyerek kazanabileceğiniz araba. bana çıkmazsa tabiki.
70.000 liralık bisiklet üreten firma.