bugün

eğer her fenerbahçe puan kaybında nick altı doluyorsa, hatayı kendisinde araması gereken fanatik fenerli troll panpa. mesela beni örnek alalım. manyak mıyım ? olmadığımı biliyorum. peki neden her fenerbahçe puan kaybından sonra senin nick başlığın altına yazıyorum ? cevabı basit: bunun yolunu, yıllardır galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışların, evet, bıkmadan, usanmadan yaptığın kırıcı çıkışların ile sen açtın.
bu kadar kişi her puan kaybınızdan sonra bu başlık altına geliyorsa suçu biraz da kendinde aramalısın, öyle değil mi panpa ? işte özeleştiri yaptığını duyar ve sözlükten çıkış yapıp bakarak ikna olursam, donuz listemden seni çıkartacak ve alkışlayacağım. ama o zamana kadar seni haklı sebeplerden ötürü sevmeyeceğim, bunu da bil.

not: unutmadan, bu sezon kupa kazanırsanız da tebriği hak etmediğini söylememe gerek yok sanırım. sebebi de belli...
An itibariyle amel defterleri kapanan 3. Olacak takımın taraftarı.
Artık Valencia nın attığı penaltılar ile mast yapar puhaha.

Hahaha mide bulandırıcı bir şekilde yarışta tutuluyorlar.
Sadece kazandıkları zaman ortaya çıkan bir penaltıbahçe holiganı. Kafasını tam kuma gömmek üzereyken hakem imdadına yetişti ve şu anda mutlu mesut sevgi sözcükleri ile sözlükte özgürce koşup eğleniyor.

Kıyamam.
Yönetim istifa
Yönetim istifa
Yönetim istifa

Lale ablaları penaltı ayarlar

2dk sonra: en büyük fener.

peki ya sonuç? Lider Galatasaray. Sike sike.
Hevesiniz kursağınızda mı kaldı lan ahahah. Fener tersten saplar karton. Daha dün 2 penaltı, rakibe kırmızı, nelson’a çıkmayan kırmızının orospuluklarını çabuk unutup fener’e sallamaya başlamışlar. Sike sike son maça kadar gidecek bu yarış.
Dün akşam maçı izlerken ki yüz ifadesini görmek isterdim.

Böylesine güçlü bir rakibin olması ve her hafta senin 9 puan önüne geçmesi nasıl bir his diye sormadan edemiyorum.
Başarılar kanki.
Şampiyonluğu Son maça kadar kovalayacağız len aq

Valencia öz abim len aq.
Karton noldu lan. Cenazemiz kalkıyordu yine bu maç. Kaldırdık mı size? Ahahaha.
Birinin şuna liderle puan farkının 6 olduğunu hatırlatsın. Her maç sonrası şampiyonluk halüsinasyonları görmeye başladı yıllardır şampiyon olamadıkça.
Olum madem kendi kendinizi şampiyon ilan ettiniz, neden her gün Fenerbahçe başlığı altında ağlıyorsunuz? Ahaha. Son maça kalacak ve sahamızda şampiyon olacaklar ihtimali yüzünden uyku uyuyamadığınıza yemin edebilirim ama ispatlayamam.
Biz rahatız sadece eziklerle uğraşmak hoşumuza gidiyor. Sizi böyle hakemlerle gelen galibiyetlere sevinirken gördükçe hem hayret ediyoruz hem de keyif alıyoruz.
ilk yarıda penaltımız verilmedi. Hakemin maçtaki tek hatası. Hangi hakem hatasıyla kazandık? 1 hafta boyunca penaltı algısı yaptınız, meyvesini aldınız, penaltısız soktuk, florya’dan çıktı. Ne diyordu renktaşınız karton?
(bkz: ağlama melis)
yine tartışmalı bir galibiyete sevinmiş ama sözlük yazarlarından bolca eksi almış fanatik fenerli troll panpa. eğer futbolun az buçuk adaleti varsa şampiyon olamayacaksınız. zaten olsanız da sen ve gibson gibi arkadaşlarımız tebriği hak etmiyor, tebrik edilmeyecek.
yıllardır hep aynı: galatasaray puan kaybedince çılgın gibi sevin, dalga geç, fenerbahçe puan kaybedince ortadan kaybol, galatasaray hakkında kırıcı çıkışlar yap ama birisi haklı biçimde fener' i eleştirince masum gibi davran.
sevmiyorum kendisini. zaten kendisini ve mel mel bakan gibson' u değil, centilmen tek fenerbahçe taraftarı uzay muhtarını kutlayacağım, muhtemel şampiyonlukları gerçekleşirse.
haklı biçimde antipatik olmuş bir yazar. kimse kızmasın bu bir gerçektir.
Pensilvanyalıların hakkında atıp tuttuğu yazar. Allah zeval vermesin Bu kadar çok fenerbahçe düşmanının toplandığı sitede Lefter'in, can bartu'nun, alex'in volkan'ın ruhunu yaşatmak her babayiğidin harcı değildir evet.
ayrıca haksız olduğu durumlarda yanıt verme alışkanlığı ve savunulması da artık yormuş olan fanatik fenerli troll panpa. iyi ki futbol hakkındaki entrylerini görmüyorum.
Ben Fenerbahçe puan kaybettiğinde de buradayım abber. Bjk’ye yenildiğimizde de buradaydım entrylerime bakabilirsin. Neyse tutuştunuz anlayabiliyorum, aslanın ensesinden tutmuş yapışmış bir fenerbahçe var. Evimizde 2 derbiyi kaybetmemize rağmen, bırakmadı bu takım ligi. Yarın kazanırsak puan farkı 4, sizden 1 fazla bay geçeceğimiz maç var garanti 3 puan yazılacak olan, aslında 1 maç fazlamızla puan farkı 1 diyebiliriz. Haftaya da beşiktaş deplasmanındasınız. Koyarlarsa geçmiş olsun size.
Puhaha çabuk döndü momentum dikkat edersen

görsel
panpa, naber ? demek istediğim yazar.
Bu sefer son dakikada biz yedik. Haftaya bjk koyar fark 3’e iner sorun yok.
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Her hafta bize ayrı bir morarma hikayesi izlettiren yazar.
Bu hafta zıplayamamış çekirgesi. Olur öyle şeyler abisi idare et.
Kadiköyde üflediğimizden beri dikiş tutturamayangillerden...
-Gomis posta koydu gs de kaos basladi len

-Okan buruk kacacak len

-Puan farki 4 degil 1 len

-bejeke cimboma koyar len

Hahahaha. Olm dedik size. Winner takimlik yok sizde. Bombok bir oyunla oynuyorsunuz. Hala bejekeden medet umuyorsunuz. Bejeke de bok gibi oynuyor. Beşiktaştan 1 puan alsak da yeter bize. Yani yenmemize gerek yok.

Neyse ali koc hemen bi 5 yildiz açıklaması yapar kerizler hepinizi hahahahahahha
Prototip Fenerbahçeli.