bugün

(#34765407) ile ne yazık ki birilerini fena halde hatırlatmış ve galatasaray" a yaptığı kırıcı çıkışla üzmüş fenerbahçe fanatiği yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken, futbol yüzünden insanların kalbini kırmanın gereksiz olduğunu hatırlatır, artık kendisini okumayacağım için duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. mutlu ama uzak olsun. saygılar...
Aaa farkli nick ile geru gelmis yazari.
Bu degil miydi son sampiyonluk muhabbetinde 4. Yildiz lafini soyleyip bir yerinde patlayınca ortaliklarda dahi görünmeye korkan?
Hoplatmaktan mi bahsetmis.
Hemde sahasinda kupa kaldirdigimiz cocuklar konusuyor.
Hadi git kumda oyna sen. Sonra küsüp kaciyorsun.
kendi takım taraftarlarının hakaret içeren entrylerine ses etmeyip, rakip taraftarlara söylenen ikiyüzlüleri sikine takmayan yazar.
neyse, arada riyakar olmayan gsli arkadaşlar da var. hoş bulduk diyorum onlara.

edit: benim ne zaman ortalıkta görünmediğimi, bunu iddia eden yazarımsılar kanıtlarlarsa göt olmayı kabul ediyorum. ama öyle bir şey yoksa ve bu iddia götten uydurmaysa kimin göt olacağı belli.
görsel
Zengin olmuştur. Bereketini görür umarım. *
görsel
aha geldi pazar günü küsküyü verdiğimiz takım sporlular. ne koyduk ama be..

bir yazar.
taraftarı olduğu kulübün başarıları listesini galatasaray olmadan tamamlayamayacak olan yazar.
Renkdaşım. Adam gibi adamdır. Görüyoruz ki Tek suçu, iki yıldızlı takımını ülkenin en büyük takımı sanan götleri itin götüne sokmak.

Klavyene sağlık yiğidim. Allah zeval vermesin. Aynen öyle, aslolan fenerbahçe'dir.
Kafasını futbol fanatizmi ile uyuşturmuş bir arkadaş. Faydasız bir vatandaş.
Görüldüğü anda donuza eklenmesi gereken, donuz listemde olduğu için Mutlu olduğum, futbol fanatikliği rahatsız edici olan yazar.
kafasını derin bilgilerle doldurmuş ve topluma çok faydalı bir eleman tarafından saniyesinde analizi yapılmış yazar. komiksiniz vesselam.
bu abberline denen arkadaşın sözlük adına bildiği tek şey ''donuz'' sanırım. nerde bir entrysini görsem, o entry içinde en az 1 adet donuz kelimesi yer alıyor.

aslolan fenerbahce dir kankam sen takma bu söylenenlere. yürüyedur.
hamsispor - fenerbahçe maçının skorunu bilen yazar.

(bkz: 26 aralık 2016 trabzonspor fenerbahçe maçı/#35194168)
boş belesin tekidir..
Sevdiğim yazardır. Bakın iltifat ettim mi? Hayır. Yalakalık yaptım mı? Hayır. Sadece ne kadar sevdiğimi, tahrik ve kışkırtmadan yazdım. Bunu yapıp sözlük moderasyonundan herhangi bir yaptırım görmemek hakkımdır.
Takip listemde olmasına sevindiğim, abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray düşmanlığı ile Fenerbahçelileri sevindiren iyi bir yazardır. Mutlu olsun ve yakın olsun. Böylesi daha iyi..

edit: her zamanki gibi entrysini silmesi ihtimaline karşılık;
görsel
jimmy'den sonra başka biri daha fatihintakendisi olmasıyla itham etmiştir kendisini. olum salak mısınız lan siz? fatih'i bilen bilir, adam akpli ve koyu bir tayyip'çi. ben ise solcu ve atatürkçüyüm. siktirin gidin şimdi.
nefret ettiğim yazar. bakın, hakaret ettim mi ? hayır. küfür ettim mi ? hayır. sadece ne kadar nefret ettiğimi, tahrik ve hakaret içermeden yazdım. bunu yapıp sözlük moderasyonundan herhangi bir yaptırım görmemek hakkımdır.
donuz listemde olmasına sevindiğim, abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray düşmanlığı ile insanları kıran üzücü yazardır. mutlu olsun ama uzak olsun. böylesi daha iyi...
bir de, unutmadan, ne güzel gitmiştin, huzur bulmuştuk, neden geri döndün ki ? seni de sevmem seni seveni de sevmem. inşallah yeniden gidersin. uzak ol.
Ayrıca galatasaray' ın sahipsiz olmadığını kendisine ve kendisi gibilere hatırlatmak istediğim yazar. Meydanı sakın boş sanmasın.
arkadaşlar görüldüğü üzere kimseye salça olmadığı halde sürekli tahrik ve kışkırtmalara maruz kalan yazardır. gelip gidip nickaltından beni tahrik etmeye çalışan donuz sevici arkadaşa buradan sevgilerimi yolluyorum. böyle oyunlara gelmem.

entrysini silerse diye; görsel
(bkz: tinerspor lütfen)
Şahsıma Hoşgeldin dileklerinde bulunmuş yazar. Aşırı fenerbahçe fanatiği olmasa ve bazen galatasaray hakkında ileri geri konuşmasa sevdiğim yazar.
donuz listemde olduğu için çok mutlu olduğum, fenerbahçe fanatikliği ve galatasaray düşmanlığı ile kırıcı olan yazar. inşallah bir gün fanatiklikten kurtulur. yoksa futboldan hiç keyif alamayacak. üzücü...
valla kardeş galatasaray'a koydukça çok keyif alıyorum.
bir yazar.
ha bu da malum, entyrsini yine siler diye.
görsel
Sonuna kadar biz Fenerbahçeliyiz ulan.