bugün

görsel
yalancı ve onursuz olduğunu kabullenmiş bir insanın yapacağını düşündüğüm bir iş. bunu askerdekilerde çarşı izninde yapıyor diyerek meşrulaştırma eylemi ayrı bir saçmalıktır burada kendine saygısızlık var en başta. karşındaki insan ne kadar düşerse o kadar düşmek haktır diye düşünmek oldukça aptalca. ki ben eminim tüm askerleri bu şekilde zan altında bırakmak yanlış içlerinde şerefli namuslu insanlar var hatta geride bıraktığı biri olmasa bile onunla bununla oynaşamayacak kadar namuslu insanlar var benim babamda zamanında öyleymiş karakterime katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. ama bunu savunan insanların babasını bilemiyorum demekki kendi soylarından biliyorlar.
onur, şeref bir erkek ismi değildir sadece.
Kendine saygısızlıktır.

Nerede olursan ol aldatacağın biriyle birlikte olmak önce kendini değersizleştirmektir.
Kendi onurunu zedelemektir.

Hiç bir gerekcesi olamaz.
israil'de kadınlar da askere gidiyor.
En çok gülünen kısım çarşı izninde neler yapıyorlar kısmıydı. Ne yapıyorlar amk ya internet kafe ya kahvede okey.

Ayıptır günahtır. Evet.
Aldatma olayının spesifikleştirilmiş halidir.
Ama yanlış. Bir adamı ha askerde aldatmışsın, ha burnunun dibindeyken.
Aldatma eylemi bütünüyle aşşşşağılık bir şeyken, parçalara bölündüğünde iğrençliği artmıyor.

So, aldatmayın orospular.
bu entryde;

ağır ithamlar, küfürler, hakaretler ve bilimum temenniler var.
*
Eyşaaaan oropsu eyşaaaaaan.
kadın da haklı esasen, bilmem kaç ay ne yapsın yani?

o da gitmeseymiş askere..

dünyanın kahrı adamdır, adam..
Muhtemelen yeni evlenmiştir, şimdiden bunu yapma cesaretini görüyorsa kendinde,
Kimbilir ilerde neler yapar.

Her iki taraf da.
Sadakatsızlık. insanlık suçu.
Yapılmamalıdır.

Zamanında başıma gelmişti çaresiz ve deyim yerindeyse mahpus bir insana bunu yapmak aşağılıkçadır. Buna kılıf uydurulmaz.
kadınların haklı bir gerekçeyle yaptıkları masum bir hadise. zaten askerdeki sevgili de çarşı izinlerinde sizi aldatıyor kızçeler. neler neler duyuyorum bir bilseniz. birazcık aklınızı çalıştırın çocuk nöbette ve sizden yüzlerce km uzakta. keyfinize bakın hiçbir şeycik olmaz. askerde yapılmaz ayıptır diyenler önce kendilerine baksın. ahaha.
çocuklar duymasın dizisindeki (ismi aklıma gelmedi) askerdeki sevgilisini yunan'la aldatmıştı.
ondan beridir o kadından nefret ederim.
bir orospunun eylemidir. başka bir şey olamaz.
bunu yapan bir kız vardı.

benle sevişesiye kadar bilmiyordum sevgilisi olduğunu.

sarılırken sayıklar ya insan, o ara söyledi.

ben kaldıramadım şahsen, dedim yaptığın oldu mu?

dedi zaten aldatacaktım, arada senle sevgili olsak iyi.

ismini veremiyorum, ama dişçiydi kendisi.

yakışıksızlıktır.
Zamaninda basima gelmis olaydir. Ama helal olsun karakterli karaktersizmis sonra ayni adamla evlendi kendisi.
Özetle sevgiliyi aldatmaktır. Askerde olunca birşey değişmez, sevgilisini sevmeyen kadın tutup onun asker psikolojisini mi düşünecek? Bırakın allasen.
askerdeki sevgili ne aldatılır ne de terkedilir.. uslu uslu beklenir. şerefsizliğe gerek yok insan önce kendinden utanmalı böyle birşey düsününce bile. madem tıpası yetmiyor beklemeye ne diye askere giderken beklerim askoom seni derlerki..
ee olabilir yani şaşırmamak gerek hele ki günümüzde normal bir durum. Tasvip ediyorum sanmayın sadece şaşılacak bir durum değil böylesine dejenere olmuş yozlaşmış bir toplumda. Açılan başlıklara baksana. Yok o kızı yok bu erkeği. Hamile karısını aldatmayan saflar. Şu erkekler bu kadınlar. Kafalara bak ne bekliyorsun ki. Sonra kafayı kıranmı dersin ne arasan çıkar.
"Beni beni bihteriniiiii" durumlaridir benim için.

Sevgilim beni aldatsa yemin ederim uniformama yakistirip aglayamamda.
(Kafana sıkarım çocuk!)

Ps: entry "ayağını denk al" iceriklidir.
askerdeki sevgili değildir.

sevgili olsa yapamazsın.
aldatmak olan yerde samimiyet yoktur.
tanım: adi bir eylemdir. bir nedenle (şehvet, sıkıntı, merak neyse işte) yoldan sapmaktır.
bir giyim mağazında müdür olan arkadaşımın başına gelendir.
evini değiştiren arkadaşım, taşınma işlemleri sırasında bir kızın sürekli yardıma geleyim dediğini söylüyordu.
yok yemek yaparım, temizlik zordur yardım ederim gibi bahaneler bulan kızımızın nişanlısı da askerdeymiş.

arkadaşım bana kız sürekli gelmek istiyor gelirse ne olacağını biliyorum diye diye sonunda abazalığına denk gelip kıza gider.
kıza gider çünkü kız bu sefer kendi evine davet etmiştir. yemek yenir. kızımız hadi film izleyelim der.

kanepe üzerinde film izleme olayı çok sürmez tabi ki.

üzerinden yaklaşık 10 gün geçti 6 kere birlikte kaldı bunlar. bu olay konyada gerçekleşiyor.
güncel Önemli Başlıklar