bugün

ülkemizde oldukça fazla olan gruptur. yandaş olup zengin olanları çok duyduk ve hatta gördük ama böyleleriyle de varlığını bir şekilde sürdürmektedirler. bir tanesi de benim eniştem olup kendisi sadece ve sadece namaz kılıyor diye tayyip'e oy vermektedir. dünyaya karşı daracık görüşüyle bana akp'yi şiddetle savunmaktadır. bu milletin namaza verdiği önem elbette önemsenmeli hatta küçümsenmemeli ama bir seçmen kriteri olarak sadece namazı baz alıp, cebindeki paraya ve geleceğine olan inancına bakmadan oy vermek ne kadar sağlıklıdır. akp'yi savunan ve destekleyen insanları kırmak ve onları aşağılamak gibi bir amacım yok. herkes bu ülkenin vatandaşıdır ve herkes bu ülkenin iyiliğini istemektedir. ancak seçmen olmanın da getirmiş olduğu sorumluluklar olmalı. bu ülkede halkı salak yerine koymaya çalışan ister akp ister mhp ister chp ne olursa olsun halk herkese karşı uyanık olmalı, kimsenin sütten çıkma ak kaşık olmadığını, peygamber olmayan her insanın yanlış yola sapabileceğini kabul etmelidir. ey benim zavallı eniştem sen akp'yi savunacağına vay benim halime de.