bugün

iddialara göre, eski bir ermeni yerleşim yeri olan Amarlı Köyü'nden gelen ve babası da bir ermeni olan abdullah ocalan'ın gerçek adıdır. agopyan'In kürtçe dahi bilmediğini iddia eden kişiler de mevcuttur.
kurtce degil ermenice bilen kisi imis.
http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=431362
bizzat kendisi kürtçe bilmediğini kabul etmiştir.Annesi'nin Türk olduğunu söylemiştir ancak babam kürttür dememiştir.

(bkz: ermeni dölü)

edit: eksi oy veren ibneleri görünce sözlükte pkklı olduğuna kesin olarak inandım.
kendisi eli kanlı sinsi bir sapıktır. kodeste ama tosun paşa gibi yiyip içip yatıyor. halkımız oynama şıkıdım şıkıdım yaparken dönmeler gerçek kimliklerini gizleyerek kürtlerimize sözde tercümanlık yapıyor.

(bkz: anten agopyan)
kürtlerin kendilerini çok güzel kullandırdığı adam.
apo'nun aslında ermeni olduğu eskiden beri biliniyor, dile getiriliyordu.nedense boyalı basın ve şıkıdım medya bu herifi abdullah öcalan diye tanıtmayı sürdürdü. öcalan soyadı üzerinde bile durulmadı... kimlerden ve neden öç alıyordu?isterseniz oradan başlayalım...basit bir kişi, başarısız bir üniversite öğrencisi iken, 1978 yıllarında apo'nun üç kişiyle bir örgüt kurup, dışardan bu kadar destek görmesini aklınız alıyor mu?.. bu dil bilmez, yol-yordam bilmez yaratığın, alman parlamento heyetleriyle görüşmesini, yunan diplomatları ve istihbarat elemanları tarafından kenya'ya kaçırılmasını nasıl izah edebilirsiniz ki?..

bizim mason / dönme basının artin agopyan'ı "apo" diye yıllardır şişirdiği malûm... ama yalçın küçük, doğu perinçek gibi yazarların, hattâ milletvekillerinin gidip ziyaret ettiği pkk kamplarını, terör stratejisini, iki dediği birbirini tutmayan bu durgun zekâlı herifin plânladığını mı sanıyorsunuz?

bütün olay, asala eliyle 1973'den beri yürütülen hıristiyan ermeni terörünün, artık dünya kamu oyunda tepki çekmeye başlaması, batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmıştır... bu öyle bir kukla olmalıydı ki, ne hıristiyanlar, ne batılılar göze batsın!. türkiye meşgul edilsin.!türkiye meşgul edilmeliki kendileri rahat etsin
abdullah öcalan isimli orospu çocuğunun gerçek adıdır.
bildiğim kadarıyla kimliğinde:
isim: şerefsiz
soyisim: katil
ana adı: belli
baba adı: bin beş yüz elli dir.
pkk'nın, asala bitirildikten hemen sonra ortaya çıktığı düşünülürse şaşırtmayan durumdur.

sadece kılıf değişmiş, içerik aynı kalmış demek ki.
kürt ırkçılığını zirveye taşıyan kukla orospu çocuğu abdullah öcalan takma adlı piç kurusunun gerçek adıdır. kürtçe bile bilmeyen bir ermeni orospu çocuğunun uğruna ölen terörist kürtleri gördükçe insan daha bir üzülüyor. ulan önce lideriniz öğrensin kürtçeyi.
ermeni asıllı abdullah öcalan'ın gerçek adıdır.
paketlendiğinde göreve hazırım diye ağlayan kendisini yöneten efendilerinin olduğunu söyleyen ve (kullanıldık da demiştir) insan olduğu süpheli otuzbin kişinin katline sebep olan ermeni rus, ingiliz amerikan destekli soysuz kişinin gerçek adıdır.
soyadı "öc-alan" olarak değiştirilen kişidir. sonra da kardeşliktir bilmem nedir diyorlar.
söylenenlere göre abdullah öcalan'ın gerçek ismiymiş.

(bkz: Mustafa Kamâl Atatürk)
görsel
komik isim. iki saattir gülüyorum. ahahaahah önce bir ermeni ismi salla sonra da bunu kürt bir adama takıp "pkk kürt hareketi değildir aslında, ermeni hareketi" falan de... ahhaah cidden ben bu insanları anlamıyorum.

ben de sallayayım bir tane: öhm, abdullah öcalan'ın gerçek adı abudullah ocelen'dir ve araptır!
agop agopyan vardı onun amcaoğlu olabilir.

oğlum, sallıyorsunuz anladıkta, insan biraz tutarlı sallar lan!
abdullah öcalan diye bilinen ermeni çıkartması kansızın gerçek adıdır.
bu konuda bir kürdün ne düşündüğünü ciddi ciddi merak ediyorum.

bana bu konuda özelden ulaşan olursa çok sevinirim.
yav he he hiç kürtçe bilmiyor. https://www.youtube.com/watch?v=p1ZU4h7gO08
Kendisi nam-ı diğer apo, abdullah öcalandır. Abdullah öcalan ın gerçek ismidir.

Evet terörist başı, evet imralıda yatan bebek katili, evet binlerce şehidimizin kanını ellerinde bulunduran adam bir ermenidir.

Edit: hangi pkk sempatizanı eksiledi la bunu..
Aponun ermeni ismi aslında ermeni olan ama vatanı karıştıran şahıs.
türkiye'nin kürt sorunu değil de her zaman bir ermeni sorunu olduğunu az da olsa açıklayan isimdir.
orospu çocuğudur.
(bkz: apo nun asıl adı artin agopyan aldatmacası/#28360175)