bugün

siyasetin tartışıldığı bir başlık her an 180 derece yön değiştirip, 'o bana gaydı ama ben öbürüne vermek istemiştim, d harfi ile başlayan nickli yazara ben zorla kendime gaydırttım, gısacası gay bana geceler' muhabbetine dönebiliyor efendim bu sözlükte.
yaklaşık iki yıldır yazdığım sözlük. kankacılık olgusu alıp başını gitse de çok şirin bir yer. butik sözlüktür benim gözümde. tanım girerken içine olabildiğine kişisel fikir katmak bayağı güzel oluyor.
oradaki bazı gereksiz yazarları burada gördüğüm için bu sözlüğe üzülmeme sebep olan sözlüktür.

ergen istilasına hazır olun a canlar...
yavaş yavaş sebebi bilinmeyez bir şekilde bitmeye başlayan sözlüktür.
-iplendiğim -istendiğim yerdir.

-efenim.muazzam yer.

-forumlu yazıların tanımlı başlıklarının da olduğu sözlük.
(bkz: forumumsu sözlük)
arada girip baktığım bir yerdi ama artık muhabbet bile dönmüyor.
son zamanlarda birazda olsa duraklama döneminden çıkmış sözlük.
uludağ sözlükten gelecek olan yazarlara memnuniyetle merhaba diyecek olan sözlük..
-an itibariyle olmayan sözlük yerinde yeller esiyor.
bu aralar sözlük yazarları arasında seks skandallarıya sarsılan sözlük * kanka olarak bilinenler meğer hep seks arkadaşlarıymış *
öncelikle,

atatürk'e ve dini değeerlere her gün hakaret edilen yerdir .
-sözlükçülüke hiçbir alakası olmayan yerdir.
nam-ı diğer seks sözlük.
doğru düzgün bir facebook sayfası bile olmayan sözlük.
öncelikle, atatürk'e ve dini değerlere hakaretleri görmezden modumsulara sahip yerdir

-sözlük?!!! sözlük demek sözlüklere hakarettir efenim!
sonradan gelen yazarların uyum sağlamakta zorlanacağı sözlük. Genelde ortalama 20 30 yazarın hepsi birbirini tanır kimdir ne değildir bilir dolayısıyla sonradan kayıt olan biri sözlüğü tanımakla zaman geçirir bir süre. Ama içerdiği aile ortamı nedeniyle kendini farklı kılan güzel bir sözlüktür.
buradaki yazarların sadece kendi aralarında muhabbeti var. başkalarını takmıyorlar. takmazsanız takmayın lan daha da girmem sözlüğünüze. lanet olasıca sözlük.
son günlerde sadece kürt-türk başlıkları açılan sözlük. sırf bundan dolayı sözlüğe girmiyorum bir kaç gündür. her başlıkta teröristlere ve bölücü başına övgülere rastlayabilirsiniz. moderasyon ise sadece çaylak atmakla yetiniyor. girmek sinirleri hoplatabiliyor. bence girmeye yeltenilmemesi gereken sözlük.
28 temmuz 2013 tarihihnde hacklenen sözlükler arasındadır.
sözlükspottaki sorun nedeniyle şuan giriş yapılamayan sözlük.
tum yazarlarinin birbirinden cirkin oldugu sozlugumsu platform.
kopuyorum o an *
zengin bir veledin yazarım diye geçindiği sözlük. sözlüklere ziyaretçi olarak bakındığım zamanlarda sürekli bu insanın değişik ve garip başlıkları. buraya kadar normal fakat bütün yazarların o zengin veledin başlıkları altında yalakalık yapması ayrı bir gülünç durum.

not : ama sözlük inanın bana velet fena capsler veriyor. burada falan olsa üyeliğinin silinmesi 10 dk. kimene kimin parasından ama.
kuruldugu gunden beri yazdigim, yazmaya devam ettigim.. 1 ve 2. nesillerin iyi oldugu ancak sonradan bozan ve kaliteyi dusuren sozluk..
içinde threesome yapan bir kızı barındıran sözlük.
o da burada yazar zaten. *
trollüğün üst safhasında olan bir sözlüktür. bu sözlk üyeleri sürekli incide "şu hatun burda , böyle kız kaldırın sözlükte , sözlük hatun kaynıyor" diyerek tüm ergen ve abazan nesli toplayarak kendilerinin seçkin bir yer olduğunu iddaa edebilecek kadarda gereksiz bir sözlüktür.