bugün

entry'ler (696)

lacoste un anlamı ne diye soran fakir yazar

DeFactonun hayvan bulmuş halidir şeklinde cahilliğini aldığınız zaman bir daha mesaj göndermeyen yazardır.

kahvaltıda ekmek yiyen köylüdür

bunu anadolu ve dolaylarında yaparlar.

seviştikten sonra şimdi biz neyiz diye soran kız

muhafazakar olan kızdır.

not : beyni gerçekten öyledir. tanıdım böyle birini. zoraki bir sürece girdik. zaten o süreç içerisinde telefonunda bir kaç kişi ile heyecanlı mesajlaşma modundaydı. tabi bu olaylar umrum dışı olduğu için takmıyordum bile. onca otel odaları eşlik etti bize. onca arkadaş evleri açtı kapısına bize. ama kafasında sevgiliydik işte. çok takmayın. .) kendinizi biraz soğutun, sakince uzaklaşsın.

gece uyurken donunu çıkarmak

kadınsa 1 dal alınır.

not : psikolog falan diyor. kesin kadın.

sayın cumhurbaşkanımızın ileri görüşlü olması

dünyaya gelmiş gitmiş bütün siyasi liderleri sollayacak, düşündükleri ve zamanlamayla bunu taçlandıracak ileri görüşlülüktür. çekemeyen çekilsin köşesine, ağlasın zırlasın. zoruna giden okurken bir kez daha çıldırsın.

geçen 13 yıl içerisinde kendileri ( allah başımızdan eksik etmesin) pkk denen terör örgütü mensuplarını oyalayarak, önce askeriye içinde olan çürük elmaları tsk dan temizlemiş, sonrasında ise türk silahlı kuvvetlerini tank, helikopter, er, erbaş ve donanımlı subaylarla güçlendirmiştir. bu süreci kimse anlamamıştır. şimdilerde ise büyük bir güçle ilahiyetle yarattığı bu durdurulmazlığı sonuna kadar kullanmayı uygun görmüştür.

saman altından milyarlarca insanın gözü önünde barajlar dolusu su yürütmüştür.

şimdi ne mi olacak ? bu güç karşısında eğilecekler.

uludağ sözlük sonrası ekşi sözlük yazarı olmak

kolay geçiş değildir. burada günümüz milliyetçileri, orada tutunmak adına terörist sevici olurlar.

not : 2 sefer hesabı silinen insan yazısı. 3. hayret silinmedi ama yakındır.

internet kafede her yer boşken yanınıza oturan tip

boşluk doldurmaya çalışıyordur.

not : evet lise mezunlarını alalım eksi butonuna.

kız sekse ikna olmaz size bunun için fırsat verir

daha 17 yaşında liselilerin bilmediği durum. karı milletini çözememiştir. onlar zaten sizin gözünüzden kendilerini becerip beceremeyeceğinizi anlar ve ona göre davranır, imkan verir.

not : yaş 28 erkek.

yaptığınız bir terbiyesizliği kibarca anlatın

bir seferinde restoranda garsonun birisini dövmüştüm. dövmek hatırlanacak şey değil fakat onun maddi yetisini dile getirerek ben de olan parayla onu ezici cümleler kurdum.

not : masada arkadaşım bir soru sordu. ''pardon bu kullandığınız zeytin yağının satışı var mı '' cevap olarak ''ben satmıyorum kasaya sor'' gibi bir densizlik etti. hemde menüsünün ortalaması 90 lira olan bir yerde. öfke kontrolü sıfır olunca , patlattım bir tane beklemediği anda falan falan.

ruslardan kaçan ışid hangi ülkeye yerleşecek

umarım diyarbakır ve van oradan şırnak ve hakkari, oradan bitlis ve sivas sınırına kadar yerleşim alanlarına bir güzel kamp kurarlar.

kız sekse ikna olmaz size bunun için fırsat verir

daha 17 yaşında liselilerin bilmediği durum. karı milletini çözememiştir. onlar zaten sizin gözünüzden kendilerini becerip beceremeyeceğinizi anlar ve ona göre davranır, imkan verir.

not : yaş 28 erkek.

kız çocukları doğar doğmaz gömülmeli

doğrulu tartışılmayacak önermedir.

en yakın dostunun güzel sempatik seksi kız kardeşi

canandır.

lacostee

sağlam yazarmış.

en yakın dostunun güzel sempatik seksi kız kardeşi

sıradan bir kızdır. en yakın dostunun kız kardeşi oluyor olması onunla cinsel tatlar yaşayamayacağın anlamına gelmez. kız eskişehire arkadaşımın yanına gidiyorum der, sen istanbula ailemin yanına gidiyorum dersin. sonra ortak payda bulunup buluşulur. hem daha sonra arsız arsız arkadan iş çevirerek daha heyecanlı oluyor.

belki de bilemezsin kim sana dost kim sana düşman

tam sevgilisinden yeni ayrılmış, fellik fellik aranan hatuna gizlice fısıldanacak cümle. içine biraz mimik falan girdiği zaman bak o zaman neler oluyor. sabaha kadar dans.

okuldan gelince başlık açan liseli

pimi çekilmiş el bombasından farksız liselidir. hele ekşi sözlükte meme başlığından sonra buraya geliyorsa vay halimize.

1 kuruşun maliyetinin 2 buçuk kuruş olması

yıl içerisinde 10 milyon, 12 milyon, 16 milyon adet olmak üzere toplam 38 milyon adet üretilen para.

1 kuruşun maliyetinin 2 buçuk kuruş olması

kimi simsarları havadan geçindiren durum. akıllı adamlar vesselam.

kendisiyle alay geçebilen yazarlar

alay edilir, dalga geçilir.