bugün

almanya da bir kahve ve çikolata markası.
Adam beni kız zannedip de tövbe Estağfirullahlı film linki attı be ötesi var mı?
kremi kötü kokuyor. traş köpükleri jelleri cidden traş.
yıllar önce şöyle bir reklamı vardı:

"ev işi zor şekerim, camaşir, bulaşik...çocuklar da bir alem... birinin soguktan elleri çatlar, biri guneşte fazla kalir, biri guzelligine pek merakli, neyse ki arko var, hepsine yetişiyor..."
bir kozmetik ürünü. adını duyduğumda yapmayı istediğim tek şey 'arkooooooooooooooo' diye bağrmak oluyor.reklamdan etkilenmek böyle oluyor galiba.
Nickaltından yazdığına göre sözlük kızlarına yürüyen nargileci.

Lan onlar bizim bacımız sen ne ayaksın müptezel ?
bir kombi firmasıyla iş birliği yapıp bilinçaltlarımıza işlenen marka.
+al'arko.
-emredersiniz paşam!
Kremi iyi olan marka. Ve baya ucuz..
http://www.facebook.com/arkomen adresinden sorularn sorulara cevap vererek hergün

4 kişiye milli takım forması, (1,25,50 ve 75. kişilere)
5 kişiye 29 mart türkiye - avusturya maç bileti, (100,125,150,175 ve 200. kişilere)
3 kişiye arko men milli takım erkek bakım seti hediye ediyoruz. (250,300 ve 350. kişilere)

gibi hediyeler kazanma şansı var.
action olan tıraş sonrası kolonyası parfüm niyetine sürülebilir. hem daha hesaplı lan.
türk malıdır.
Mavi traş kolonyasınn üstüne tanımam, armani, dior, chanel parfümleri hikaye. Nerde boynuna mavi Arko kolonya süren bir erkek var orda çaktırmadan hımpfs hımpfs diye koklayan libidosu yüksek kadınlar var.
Arko, EVYAP, Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. isimli Türk sabun ve kişisel bakım ürünleri üreticisi firmanın üretmiş olduğu erkek bakım ürünlerinin genel adı.*
Denediğim en güzel traş kolonyasına sahip olan marka.
Hani böyle kiminin çenesine vurur ya. Yada dur anlatamadım. Bi sevişse rahatlayacak insanları gibi. işte öyle.
tıraş sonrası kremini fazla yağlı bulduğum sabun vs üreticisi, krem basbaya yağ oldu aktı yüzümden kırkpınar güreşlerine katılan adamlara döndüm, tabi ben fazla sürmüş de olabilirim ilerleyen günlerde yazarım bi değişiklik olursa.