bugün

miss turkey 1.sini piyasaya sokmak için çekilen dizi.

puanım 1.5/10.
Çin malı (bkz: kavak yelleri).
5.bölüm=final yani umarım.

Neden bu türk dizilerinin yüzde 95 inin ismi fiyasko?
Bir de hep aynı konular aynı diyologlar.
Senaryo desen 15 yaș ve altına hitap edeyim diye uğrașıyor.
Yapmayın güzel kardeșlerim... Yapmayın.
yine aşk.
yine itiraf edememe,
ve yine kavuşamama.

genelin sevdiği saçma dizi.

zaten başka ne beklenirdi ki?
Ben de dedim herkes bir ağızdan tabutta rövaşata'nın dokunaklı repliğinden mi bahsediyor puh.
kendini kuul sanan oldukça sinir bozucu kız karaktere sahip. elim ayağım titriyor bu ne şekiller lan?
Gizem denen kız seda denen arkadaşına kin tutmuyor sanıyordum ama bölümün sonunu görünce şaşırdım. Dizinin adı ile konusu birbirinde izlenmeyecek bir dizi daha eklendi listeye.
Dizi tarihimize girmeyi başarmış boktan birçok diziden sadece biri. En fazla bir iki sezon sonra tarihin çöplüğünde yerini alacaktır.
Sırf Kızıl saçlı hatun için izlemiş olduğum dizi. Kurgusu anlamsız ve içi boş.
Sarışınlar boktur fikrini beğendim kardeş, bence tutar.

Saçma sapan bir dizi. ismiyle çelişeninden.
Adını arkadaşlar kötüdür diye değiştirin ya.

Kıvırcık kız iyi mi şimdi?
Hayatımda gördüğüm en poktan dizidir çin malı gibi kalitesizdir diziyi izleyen bebeler sarı kafalı orospu çocuğunu örnek almaz umarım bitecektir zaten çok sürmeden.
Ulan bu adamlarin universite 1. Sinifta ilk gunleri degil mi ne zaman arkadas sevgili vs. olmuslar.
Herkesin birbirine aşık olduğu, arkadaşlıkla alakası olmadığını düşündüğüm saçma sapan dizi.
Bir baktım da, o kızıl saçlı kız habire sarışın oğlanın dibine giriyor, "ben bildiğin kızlardan değilim adamı hasta ederim" ayakları falan yapıyor. Tek samimi yönü oradaki sarışın kız. Ondan hariç bir yerini beğenmedim. Tarafımca izlenmeyecek. Ama tutacak gibi.
kavak yelleri tadında olacağına kalıbımı basarım .sonuçta iki sezon bile sürecekse tüm kadın erkek kombinasyonların denenmesi gerekecek ki izlensin. isminin hakkını veremeyecek . insanları arkadaşlıktan hepten soğutmasa bari.