bugün

aklıma nedense derviş zaim'in tabutta rövaşata filmi geldi.
game of thrones den sonra benim için en iyi 2. yapımdır.
Üniversitede ilk derste hocasına siktir çeken "yürekli" bir genç vardı.

Sonrası yok kanal değiştirdim.
türk dizi tarihinin açık ara en iyi yapımıydı değeri bilinmedi.
öyle bi dizi mi varmış?
Finaliyle izleyicisinin beynine alenen hakaret eden dizi.

Böyle bokunduruk bir dizi finali daha görmedim ben. Gerçi senaryosu da bokunduruktu zaten, neyse.
neden son bulduğu merak konusu olan dizi belki hakkında devlet büyüklerine yapılmış fazla sayıda şikayet yada senaryo ve rollerin Türk ahlak ve geleneğine uygun olmaması olabilir.
Nickse olabilir değilse koyam bunu nerede kullandınız.
bu da mı dizi başlığı dediğimdir.
Show tvnin yeni gençlik dizisi, arkadaşlık bağlarını ve ailenin önemi anlatılıyor.
şu şişman kızlar tayt giymesin diye yalvarırken haksız mıydım sevgili yazarlar?

bir dizi.
iki yol şarkısının çaldığı sikko dizi. Güzel seçim ama yine de izlenilebilir kılmıyor kendisini.
arkadaşlar iyidir ne la. çaya püskevit bandırıp sohbet ederken mi buldunuz.
bazen falan.
Herkesin birbirine aşık olduğu, arkadaşlıkla alakası olmadığını düşündüğüm saçma sapan dizi.
Bir baktım da, o kızıl saçlı kız habire sarışın oğlanın dibine giriyor, "ben bildiğin kızlardan değilim adamı hasta ederim" ayakları falan yapıyor. Tek samimi yönü oradaki sarışın kız. Ondan hariç bir yerini beğenmedim. Tarafımca izlenmeyecek. Ama tutacak gibi.
artık saçmalamanın bile snırını aşınca beyin yakacak düzeyde isimlendirilmiş dizidir.izlemedim ismi zaten kanalı değiştirmeye yetiyor.
Adını çok mu aradılar diye düşündüğüm dizi.bir bölümünü bile izlemediğim dizidir.
Adını arkadaşlar kötüdür diye değiştirin ya.

Kıvırcık kız iyi mi şimdi?
Hayatımda gördüğüm en poktan dizidir çin malı gibi kalitesizdir diziyi izleyen bebeler sarı kafalı orospu çocuğunu örnek almaz umarım bitecektir zaten çok sürmeden.
Hepsinin birbirini ayakta sikecek bu bir kaçınılmaz son.
mahsun kurdu bu cümleyi ve bitti. böyle özgün şeyleri tüketmekten başka bir işe yaradığınız yok.
(bkz: ama arkadaşlar iyidir)
https://67.media.tumblr.c...3ajmvPsT1ro330po1_500.gif
https://youtu.be/Fc_FFuST8m8
Kavak yelleri dizisinin kötü bir taklididir.
Yalan dolan entrikanın bini bir para resmen. Ahlaksız bir kız, başka bir mal kız, bir de iyi niyetli tombik kız var. Sarışın bir dallama ve efendi görünen kumral bir çocuk var falan. Boktan da olsa Yoklukta gidiyor bir şekilde işte. Haftasonları dizi yokluğu falan filan.
Tabutta rovasata filminin efsane repliği. Bu repligi sikindirik bir dizi ismi yapmak kimin aklina geldiyse suratini sikeyim.
Dizi tarihimize girmeyi başarmış boktan birçok diziden sadece biri. En fazla bir iki sezon sonra tarihin çöplüğünde yerini alacaktır.